Dodaj do ulubionych

Lewica wybuduje nam kliniki. Hura!

28.06.22, 02:22

Kliniki powstana na gruncie federalnym, ziemi ktra nalezy do rzadu USA.
Beda to kliniki aborcyjne.
Na razie to tylko projekt, ale mam nadzieje, przejdzie.
Tam lewicowe mamy beda mogly sobie pojsc na pozna aborcje, gdzie pan doktor przez pizde wbije gruba igle w lebek plodu i najpierw wyssa mu mozg a potem wygrzebie reszte.
Brawo Lewica !

www.washingtonexaminer.com/politics/aoc-tells-biden-open-abortion-clinics-on-federal-lands
Obserwuj wątek
    • senioryta13 Re: Lewica wybuduje nam kliniki. Hura! 28.06.22, 14:15
      pigeon_shit_dust napisał:

>
      > Kliniki powstana na gruncie federalnym, ziemi ktra nalezy do rzadu USA.
      > Beda to kliniki aborcyjne.
      > Na razie to tylko projekt, ale mam nadzieje, przejdzie.
      > Tam lewicowe mamy beda mogly sobie pojsc na pozna aborcje, gdzie pan doktor prz
      > ez pizde wbije gruba igle w lebek plodu i najpierw wyssa mu mozg a potem wygrz
      > ebie reszte.
      > Brawo Lewica !
      >
      > www.washingtonexaminer.com/politics/aoc-tells-biden-open-abortion-clinics-on-federal-lands

Niestety, taka 'demokracje ' serwuja nam dzisiejsi przy wladzy. Moze to i dobrze, ze tak odkryli swoje karty, moze tym sposobem wiecej ludzi zmieni swoje poglady. Obecnie, przemoc i sila, kradzieze, przestepstwa, strzelania, tak wyglada dzisiejsza Ameryka, ktora zamienia sie szybko w czarne przedmiescia Chicago.
      • pigeon_shit_dust Re: Lewica wybuduje nam kliniki. Hura! 28.06.22, 15:47
        dorota_333 napisała:

> Rosyjski troll chętnie podejmuje takie tematy. Do zastanowienia.

Czy on rosyjski to nie wiem, ale ma sporo racji.
        Duzo wiecej w temacie USA niz wy, przecietnie zmuleni przez "tlumaczone" z angielskiego i innych media Polacy.
        jak ja uslyszalem razu pewnego, ze "Ukraina ma szczescie ze w USA zmienil sie prezydent" to myslalem, ze sie ze smiechu pojszczam. To byla uwaga w temacie pomocy wojskowej dla Ukrainy.
        Dopiero potem przyszla refleksja.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka