Dodaj do ulubionych

Przyblize Wam troche nasza Ameryke

06.07.22, 02:47
Polecam wrzucic nazwisko tej pani na Google.
WARTO !
Ameryka dzis.
Obserwuj wątek
   • pepe49 Coś złego, coś dobrego 06.07.22, 23:11
    pigeon_shit_dust napisał:

    >
    > Rhode Island Senator Tiara Mack responds to TikTok criticism for twerking upsid
    > e down
    > www.aol.com/rhode-island-senator-tiara-mack-003959999.html

    Poczytałem o zboczonej pani

    www.thesun.co.uk/news/19112980/who-is-rhode-island-senator-tiara-mack/

    Przeczytałem, że "wykorzysta swoją pozycję do poparcia polityki, która podniesie płacę minimalną, przegłosuje reformy niedrogich mieszkań i będzie pracować nad uchwaleniem Zielonego Nowego Ładu."

    Czyli wzrośnie tam bezrobocie, spadnie ilość nowych mieszkań i wszystko podrożeje.


    Ale znalazłem coś, co mnie podniosło na duchu:

    www.theepochtimes.com/more-companies-join-the-great-migration-to-red-states_4572422.html

    "Przedstawiciele republikanów w Waszyngtonie próbują przyznać państwom (stanom) jeszcze większą siłę gospodarczą w produkcji energii.
    Republikanie w zeszłym roku wprowadzili federalną ustawę o wolności ziemi , która odebrałaby rządowi federalnemu uprawnienia do zatwierdzania dzierżaw ropy naftowej i pozwoleń oraz „ nadała każdemu stanowi prawo do zagospodarowania wszystkich zasobów energetycznych na ziemiach federalnych znajdujących się w granicach tego stanu. ” "

    Caterpillar i Citadel, które ogłosiły wyjście z Illinois, to dopiero ostatnie firmy, które opuściły stany z wysokimi podatkami i wysokimi regulacjami.
    Tesla, Hewlett-Packard, Oracle i Remington są również wśród setek firm, które uciekają z Kalifornii, Illinois, Nowego Jorku i New Jersey do przyjaznych biznesowi miejsc, takich jak Teksas, Floryda, Arizona i Tennessee. Przenoszące się firmy obejmowały różne branże, w tym technologię, finanse, media, przemysł ciężki, samochody i broń palną.

    Według
    chiefexecutive.net/texas-tops-2022-best-worst-states-for-business-survey-of-ceos/


    wśród 700 prezesów, najlepsze stany dla biznesu to Teksas, Floryda, Tennessee, Arizona i Północna Karolina. Najgorsze stany dla biznesu to Kalifornia, Nowy Jork, Illinois, New Jersey i Waszyngton.

    Nawet firmy takie jak Apple, które nie przeniosły swojej siedziby do Teksasu, zdecydowały się na założenie tam drugiego co do wielkości kampusu dla pracowników.
    Amazon wybrał Houston jako jeden ze swoich głównych ośrodków. Ford , Volkswagen i Nissan wybrały Tennessee jako lokalizację dla głównych nowych zakładów produkcyjnych.
    A w niektórych przypadkach całe branże, takie jak broń palna, które są celem przepisów i procesów sądowych w niebieskich stanach, zmierzają na południe.

    Kiedy praca odchodzi, ludzie odchodzą razem z nią. Według amerykańskiego spisu powszechnego rządzone przez Demokratów stany Kalifornia, Nowy Jork, New Jersey, Michigan i Illinois razem straciły 4 miliony ludzi w latach 2010-2019... . W tym samym okresie stanami o największym napływie ludności były Floryda, Teksas, Tennessee, Ohio i Arizona.

    Stanom udało się przyciągnąć firmy, obniżając podatki, redukując biurokrację i ustanawiając politykę prawa do pracy.
    W 2013 roku Karolina Północna uchwaliła przełomowy pakiet reform podatkowych, aby obniżyć podatki dochodowe od osób prawnych i osób fizycznych. Podatek dochodowy od przedsiębiorstw wynosi obecnie 2,5 procent i zostanie całkowicie zniesiony w ciągu najbliższych kilku lat.

    Wbrew oczekiwaniom, że stany zbankrutują, obniżając podatki, napływ firm i nowych mieszkańców często zwiększa dochody państwa z podatków od nieruchomości, podatków od sprzedaży i podatków dochodowych od osób fizycznych, nawet jeśli procenty są obniżone.

    Floryda przyciągnęła w 2020 roku 624 000 nowych mieszkańców, wraz z ponad 40 miliardami dolarów dochodu, co odpowiada szacunkowym 23,7 miliardom nowych dochodów podatkowych. Floryda cieszy się dwiema dekadami imigracji netto, co daje łączny wzrost dochodów w wysokości 197 miliardów dolarów.

    ... najnowszy budżet Karoliny Północnej zawierał umowę o stopniowym zniesieniu podatku dochodowego od osób prawnych, dając jednocześnie nauczycielom podwyżkę, a nawet dopłacając do „funduszu na deszczowe dni”.

    „Karolina Północna była w stanie to zrobić, ponieważ nie tylko odważyła się obniżyć podatki, ale także kontrolowała stronę wydatkową” ...

    kiedy firmy wprowadzają się, przynoszą ze sobą również niematerialne korzyści.

    „Każda organizacja obywatelska uwielbia, gdy słyszą, że tak poważna firma, jak Caterpillar, przenosi się do naszego stanu” – powiedział Hamer. „Oznacza to, że ci dyrektorzy będą zasiadać w różnego rodzaju zarządach, lokalnych muzeum sztuki, operze lub izbie handlowej. Kiedy firmy przenoszą swoje jednostki, stają się głęboko zakorzenione w społeczności. Poświęcają czas i pieniądze na działania, które ożywiają społeczność”.

    Sytuacja odwrotna dotyczy również stanów, które tracą firmy i populację, tworząc błędne koło, w którym ciągłe podnoszenie podatków nie przynosi większych dochodów, ponieważ baza podatkowa się wyczerpuje, a jakość życia spada. Według raportu opartego na danych IRS Wirepoints, organizacji zajmującej się badaniami gospodarczymi z siedzibą w Illinois, koszty utraty firm i ludzi są wysokie w stanach takich jak Illinois, w którym populacja zmniejsza się od 21 lat z rzędu.

    Od 2020 roku stan ten stracił w sumie 535 miliardów dolarów dochodu, który się wycofał, co odpowiada około 25 miliardom dolarów utraconych wpływów podatkowych w tym okresie i 4 miliardom dolarów w samym tylko 2020 roku. Problemy Illinois obejmują stratę 114 000 mieszkańców w 2021 r., ciąg 21 kolejnych lat deficytu budżetowego stanu, deficyt emerytur publicznych w wysokości 313 miliardów dolarów oraz drugie co do wysokości stawki podatku od nieruchomości w kraju. "
    *

    Za to przestępczość jest tam wysoka.
    „Widzimy przyspieszenie wrogiej polityki biznesowej w stanach takich jak Kalifornia, Illinois i Nowy Jork. To wyścig o podniesienie podatków, zwiększenie regulacji i utrudnienie ludziom życia."
    Pani Tiara Mack również.

    "Gubernator New Jersey Phil Murphy wysłał osobiste listy do ponad 50 firm w czerwonych stanach, prosząc je o przybycie do New Jersey. Podobną próbę podjął gubernator stanu Connecticut Ned Lamont. Ci gubernatorzy podkreślają jedną przewagę regulacyjną, która ich zdaniem zapewni im przewagę nad konserwatywnymi stanami: ich liberalną politykę wobec aborcji.

    W liście Murphy do firm w Georgji czytamy : „Obalenie prawa kobiet do autonomii cielesnej – i mrożący wpływ tej decyzji na twoją zdolność do przyciągania i utrzymywania największych talentów kobiecych dzięki lokalizacji w stanie, który odmówił uznania kobiecej zdolności reprodukcyjnej. wolność – nie można jej zignorować”.

    Alyana Alfaro Post, sekretarz prasowy Murphiego, powiedziała : „Gubernator Murphy zachęca firmy, które chcą stanąć ze swoimi pracownikami, aby przyjrzały się New Jersey, stanowi, w którym mogą mieć pewność, że prawa kobiet, społeczności LGBTQIA+ i wyborców będą zawsze chronione ”. "

    (z wykorzystaniem tłumaczenia maszynowego Google)

    *

    Uwaga! W U. E. urzędnicy administracji okupacyjnej połapali się, że konkurencja podatkowa i prawna zabiera im pieniądze i podatników. Więc z tym walczą. Pan Morawiecki również angażował państwa stowarzyszone w U. E. do walki z państwami stosującymi konkurencję podatkową.
    Piosenkarz, pan Kelus zdjagnozował kiedyś zagrożenie stwarzane przez czerwonych - "nie ma Zachodu, nie ma gdzie uciekać" - śpiewał.
    Starają się podciągnąć wszystkie państwa pod jeden zarząd.

    Druga ciekawostka - w USA "stany" to państwa, które się stowarzyszyły. Zapominamy o tym i traktujemy je jak wojewód
  • senioryta13 Re: Przyblize Wam troche nasza Ameryke 06.07.22, 23:42
   A co chciala przez taki 'goly taniec' pokazac?
   Niestety, murzyni sami siebie wystawiaja na posmiewisko i jak tu ich powaznie traktowac?
   Cory Bush, kongresmanka, identyczna, ale power ma i Pelosi slucha jej. Kiedys, przed kamerami opowiadala, ze zostala zgwalcona w wieku 17 lat, a poza tym jej 'mundrosci, niestety sluchac nie da sie, a wywiady , musze przyznac, dosyc czesto udziela. Jednej i drugiej , zachowanie to policzek w strone inteligencji.
   • senioryta13 Re: Przyblize Wam troche nasza Ameryke 08.07.22, 06:45
    senioryta13 napisał:

    > Wczoraj, Reuters, poinformowal, ze Biden zwolnil miliony barylek ropy z rezerw,
    > aby obnizyc ceny na stacjach benzynowych. Kazdy oczywiscie myslal, ze w USA,
    > a tu sie okazuje, ze ropa ta plynie na statkach do Europy i Azji.
    > Spryciarz i klamca.

    Dzisiaj wiecej kart odslonietych. Czesc ropy z reserve zostalo sprzedane kampanii ktora nalezy do chinskiego rzadu i aby bylo jeszcze smieszniej, Hunter Biden , synek prexydenta, w przeszlosci robil wlasnie z ta kampania ciemne interesy.
    Matactwo jak w kryminale.
    We Wloszech podobnie.
    Rzecznik prasowy, jak zwykle nie jest zorientowana. Jest murzynka, wiec nikt jej nic nie zarzuci/nie zrobi. Juz 19 osob zrezygnowalo z pracy w W.H. Prasa jednak milczy, nie tak jak za Tru.mpa, zawsze bylo o czym pisac.
  • pigeon_shit_dust Tez kapitalne ( sport) 11.07.22, 20:23
   Zachcialo sie, kjurvaa, sportu w oregonie smile
   Mistrzostwa swiata wam zrobili w miesice wielkosci Grudziadza, hehe.
   Bieznia im nie pasi.
   A co, moze ustroj wam sie tez nie podoba, socjalizm na progresywnie?
   Barany jedne smile
   www.sport.pl/lekkoatletyka/7,84752,28677592,niedorzeczne-warunki-przed-ms-polscy-lekkoatleci-ofiarami.html#do_w=91&do_v=419&do_st=RS&do_sid=765&do_a=765&s=BoxSportImg3
  • pigeon_shit_dust To banda swin 16.07.22, 01:22

   Nancy Pelosi’s Husband Buys Millions In Chip Stocks Right Before Vote On Massive Chip Subsidy | The Daily Caller
   dailycaller.com/2022/07/15/pelosis-husband-massive-amount-in-chips-stock-before-expected-senate-vote-subsidies/
   • senioryta13 Re: To banda swin 16.07.22, 15:40
    pigeon_shit_dust napisał:
    > Nancy Pelosi’s Husband Buys Millions In Chip Stocks Right Before Vote On Massiv
    > e Chip Subsidy

    Masz jeszcze szanse kupic w poniedzialek, nvidia jeszcze nie poleciala do gory. wink
   • senioryta13 Re: Przyblize Wam troche nasza Ameryke 20.07.22, 19:00
    pigeon_shit_dust napisał:

    > Press Sec. Jean-Pierre Calls Justice Clarence Thomas “Judge Thompson” – NewsWar
    > s
    > www.newswars.com/press-sec-jean-pierre-calls-justice-clarence-thomas-judge-thompson/
    > Is this shit for

    Niestety, nie da sie takiego kogos sluchac, jak i tej poprzedniej, rudej i piegowatej.
    Cos szczescia nie maja do reprezentatywnego , madrego personelu. Coraz gorzej wybieraja, ale za to zgodnie z idea, za kazdym wyborem jest robiona history i to jest najwazniejsze, chca udowodnic, ze kazdy moze nadawac sie do wszystkiego, tylko dlaczego w szkole jedni maja piatki a drudzy dwoje?.
    • pigeon_shit_dust Re: Przyblize Wam troche nasza Ameryke 20.07.22, 19:21
     senioryta13 napisał:

     > pigeon_shit_dust napisał:
     >
     > > Press Sec. Jean-Pierre Calls Justice Clarence Thomas “Judge Thompson” – N
     > ewsWar
     > > s

     > ybieraja, ale za to zgodnie z idea, za kazdym wyborem jest robiona history i t
     > o jest najwazniejsze, chca udowodnic, ze kazdy moze nadawac sie do wszystkiego
     > , tylko dlaczego w szkole jedni maja piatki a drudzy dwoje?.
     >


     Ruda byla bezczelna qurwa ale znala temat i nie czytala z folderka.
     Ja na zgaminie na obywatelstwo musialem wymienic 3 sedziow sadu najwyzszego a ta mlpa nie potrafi zapamietac jednego.
     • senioryta13 Re: Przyblize Wam troche nasza Ameryke 20.07.22, 23:02
      pigeon_shit_dust napisał:
      > Ruda byla bezczelna qurwa ale znala temat i nie czytala z folderka.

      A skad wzielo sie przezwisko dla niej : "Cirkle back" ? a potem dziennikarze musieli zglaszac wczesniej pytania i wtedy po wybraniu, przez nia tematu, mogla, po przygotowaniu na zapleczu dac plynna odpowiedz.


      > Ja na zgaminie na obywatelstwo musialem wymienic 3 sedziow sadu najwyzszego a
      > ta mlpa nie potrafi zapamietac jednego.

      ale jest czarna, LGBT, emigrantka no i wreszcie kobieta, wiec jest wzorem dla innych.
      Oni i tak wszelka produkcje wysla do China, po rope jezdza na Bliski Wschod, nic nie potrzeba planowac, glowe maja wiec spokojna i sobie tak rzadza na niby, a to, ze plebs ma jakies tam problemy, nie sa tym zupelnie zainteresowani.
      Granica do tego otwarta, na wybory moga w przyszlosci liczyc.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka