Dodaj do ulubionych

Wojna z głupotą również w UK. Daily Mail.

09.07.22, 18:01

Jak ludzie w medjach brytyjskich radowali się z odejścia p. Johnsona. Ponieważ nienawidzą go za odzyskanie przez UK niepodległości od U. E.

W związku z reakcjami różnych redaktorów na odejście pana J. pepe zweryfikował listę gazet do czytania. Z UK awansował „Daily Mail”, który zamieścił rozsądny artykuł na temat owych reakcji, napisany przez autora, wydaje się, rozsądnej książki.

www.dailymail.co.uk/debate/article-10996461/MICK-HUME-appalling-Boris-Johnson-prime-minister-mandate-14-million-voters.htmlMick Hume, autor jest specjalistą od mediów i autorem książki „Revolting! Jak establishment podkopuje demokrację i czego się boi”


Fragmencik artykułu:

„… redaktorka BBC Europe Katya Adler — oskarżona o bezwstydne stanięcie po stronie UE przeciwko Wielkiej Brytanii — opublikowała podsumowanie międzynarodowych reakcji.

Zacytowała Guya Verhofstadta, byłego koordynatora Parlamentu Europejskiego ds. Brexitu, który niewiele zrobił, aby ułatwić nam odejście, nawet gdy umowa była sfinalizowana. Powiedział, że panowanie Johnsona kończy się „hańbą, tak jak jego przyjaciela Donalda Trumpa” i zaprotestował, że „stosunki UE-Wielka Brytania ogromnie ucierpiały z powodu wyboru przez Johnsona Brexitu”.

Nadal tego nie rozumieją. Ten „wybór” nie należał do Borisa – dokonało go 17,4 miliona wyborców na „Wyjście”, którzy najwyraźniej liczą się tak samo mało dla brukselskich elit, jak dla BBC. …”


*

U. E. musi zostać zakończona.
Wcześniej opłaca się i warto, żeby Polska z tego wyszła.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka