Dodaj do ulubionych

Bedziecie plakac przy siadaniu .....

16.07.22, 15:05
na dupe jak sie w koncu dorosli za was , tego rojbra, lobuziaka unijnego wezma.
Dosc tego, albo- albo.
Albo jestescie i zachowujecie sie jak dorosli albo jestesce dorosli ale udajecie gowniarzy w piaskownicy.

"nowe regulacje w Polsce powodują istotne jednorazowe obciążenia — stwierdziła Bettina Orlopp, dyrektor finansowa Commerzbank. Grupa przypomniała, że mBank dołoży około 400 mln zł składek na powstały właśnie prywatny system ochrony, mający wzmocnić stabilność polskiego sektora bankowego."

businessinsider.com.pl/finanse/niemiecki-bank-rozwazy-podjecie-krokow-prawnych-przeciw-polsce-z-powodu-wakacji/byev1fe
"Niemniej jednak takie działania zmniejszają zainteresowanie międzynarodowych inwestorów polską gospodarką. W przypadku podatku bankowego problemem była nie jego wysokość, ale fakt, że w przeciwieństwie do innych krajów europejskich pozyskane z niego środki nie trafiały do puli Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, gdzie wzmacniałyby stabilność systemu bankowego — odpowiedział Joao Bras Jorge w rozmowie z Business Insider Polska."

Europka i niemieccy przyjaciele najlepsi wyraznie maja dosc waszych figli, harcow a przede wszystkim szerokich, wiejskich mord.

Dlatego bez skrępowania używam określenia "alchemia finansów" (...) Proponowana ustawa o wakacjach kredytowych podważa istotę bankowości. Oznacza załamanie jej kluczowego paradygmatu, że użytkowanie pieniądza kosztuje.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka