Dodaj do ulubionych

12 lat w USA a glupi jak pien

19.07.22, 20:31
...w kwestach Hameryki. Duzy a glupi jak but. A moze po angielsku nic nie rozumie?
Trudno wyczuc.

sport.onet.pl/koszykowka/gortat-ma-37-lat-i-juz-od-roku-pobiera-solidna-emeryture-znamy-kwote/lj0r47e?utm_source=sport.onet.pl_viasg_sport&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
"Emerytowany koszykarz przez 12 lat występował w najlepszej lidze świata i dlatego teraz przysługuje mu świadczenie, które wyliczane jest według prostego wzoru – 700 dol. za każdy rok w NBA. – Można powiedzieć, że to jest dowód na to, iż jestem... całkowicie wypłacalny! – żartuje Gortat. – Nic nikomu nie mogę być winny ani z niczym zalegać, bo komornik od razu wszedłby mi na konto – mówi nam koszykarz."

Monkowaty Zambrowiak pewnei zero angielskiego, na migi przeciagnal te 12 lat. Biegnij, podaj?
Chociaz to na ogol nawet tepak ze sciany wschodniej juz wie, ze zadna emerytura, prywatna, panstwowa, 401K, nie podlega w USA nigdy zadnemu zajeciu ani konfiskacie.
Jedynym wyjatkiem jest IRS albo dlug za uslugi medyczne, ale i tu zajecie moze dotyczyc tylko ( zdaje sie, nie jestem 100%) 15% calej sumy.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka