Dodaj do ulubionych

Ameryka dzis w zalobie. Trzymajcie sie, Bracia !

02.08.22, 13:52
Stracilismy jednego z najlepszych .
Badzcie silni.
Flaga wroci na szczyt za 7 dni i 7 nocy.
Obserwuj wątek
    • senioryta13 Re: Ameryka dzis w zalobie. Trzymajcie sie, Braci 02.08.22, 15:23
      No jak to, Biden w zeszlym roku twierdzil, ze szajka zostala juz rozbita.
      Kirby odwrocil kota ogonem, twierdzi, ze uratowano 125 000 Afganczykow, transportujac ich do usa.
    • dorota_333 Re: Ameryka dzis w zalobie. Trzymajcie sie, Braci 02.08.22, 15:47
      Właściwie co oznacza ten wątek? Przecież to Biden podjął decyzję o ukatrupieniu al Zawahiriego.
      • pigeon_shit_dust A, to walsciwie jest dobre pytanie 02.08.22, 16:01
        dorota_333 napisała:

> Właściwie co oznacza ten wątek? Przecież to Biden podjął decyzję o ukatrupieniu
        > al Zawahiriego.

Biden podjal.
        Biden tez z federalnych funduszy oplaca to muzulmanskie centrum na Queens, Nowy Jork.
        Tam dzieci ucza sie nienawisci do Ameryki i jak nas zabijac.
        Za Trumpa nie bylo flag, ruchu kolo budynku a "wierni" wchodzili brama z tylu. Podkuleni i okutani w szmaty jak szczury.
        A dzis Biden kaze jednego z nich zabic a oni sobie narodowa zalobe urzadzaja w kraju, ktory tego badziora zabil.
        I wyja, zawodza....
        A dlaczego tak jest? A bo Ameryka rzadz dzis pierdoleni, skonczeni idioci, bezgranicznie wielbieni i podziwiani miedzy innymi, . w Polsce.
        A dlaczego sa oni bezgranicznie wielbieni i podziwiani w polsce?
        A bo w Polsce tez sa SAMI SKONCZENI, PIERDOLENIECI I BEZGRANICZNI IDIOCI.

No? Co? Trafilo?
        • dorota_333 Re: A, to walsciwie jest dobre pytanie 02.08.22, 20:33
          Aaaa, to Queens?? Czyli jakby po sąsiedzku to masz? No, paczpan, ja myślałam, że to w Kabulu taki meczet ładny smile I dlatego nie zrozumiałam przesłania wątku.

A więc skończeni, pier...nięci, bezgraniczni idioci, powiadasz? No, możliwe, jeśli to w NYC ktoś spuszcza flagę do połowy masztu. Nie widać dokładnie na zdjęciu, a to Stars and Stripes?

Macie swoje problemy, jakby.
          • pigeon_shit_dust Nie, nie..to wasze problemy 02.08.22, 20:44
            dorota_333 napisała:

ipes?
            >
            > Macie swoje problemy, jakby.

Nie nasze. Nie.
            Wasze. To jak was ktob bedzie chcial usunac jednym piardnieciem z powierzchni ziemi, to my was nie bedziemy bronic. Nie ma jak, czym i kim. Nikt ni idzie do armii bo nie chce za kretynow-lewakow umierac. I slusznie.
            USA na chama probuja sprowokoawc konflikt, co jest o tyle dziwne, ze na ogol prowokuje silniejszy .
            Polecam UWAZNA lektur mojego postu "USA najslabsze w historii".
            I zadume, czyj to jest problem.
            • mateusz572 Re: Nie, nie..to wasze problemy 03.08.22, 10:51
              No z tego co piszesz to jest problem USA.
              Polska natomiast ma cały czas ten problem ( niezależnie od tego co się dzieje w USA ) bo tuż za granicą wschodnią, pod bokiem mamy bandyckie, mafijne państwo o nazwie Rosja, którym rządzą bandyci i którym nie wiadomo co strzeli do głowy, użyją przycisku A czy nie użyją ?
              W dodatku jakby tego było mało, to my bawimy się w wojenki z UE, czyli krótko mówiąc dzieci piaskownicy.
              • pigeon_shit_dust Re: Nie, nie..to wasze problemy 03.08.22, 13:30
                mateusz572 napisał:

> No z tego co piszesz to jest problem USA.

Kazdy problem USA to problem Polski razy 5.
                Nie wysilaj sie, nie zroumiesz tego na razie. moze pozniej kiedys..

> Polska natomiast ma cały czas ten problem ( niezależnie od tego co się dzieje w
                > USA ) bo tuż za granicą wschodnią, pod bokiem mamy bandyckie, mafijne państwo
                > o nazwie Rosja, którym rządzą bandyci i którym nie wiadomo co strzeli do głowy,
                > użyją przycisku A czy nie użyją ?
                > W dodatku jakby tego było mało, to my bawimy się w wojenki z UE, czyli krótko m
                > ówiąc dzieci piaskownicy.
                >
                >
            • senioryta13 Re: Nie, nie..to wasze problemy 03.08.22, 13:47
              pigeon_shit_dust napisał:
              > Polecam UWAZNA lektur mojego postu "USA najslabsze w historii".
              > I zadume, czyj to jest problem.

Czy mozesz podeslac link?
              • pigeon_shit_dust Re: Nie, nie..to wasze problemy 03.08.22, 14:17
                senioryta13 napisał:

> pigeon_shit_dust napisał:
                > > Polecam UWAZNA lektur mojego postu "USA najslabsze w historii".
                > > I zadume, czyj to jest problem.
                >
                > Czy mozesz podeslac link?

oh, znajdziesz ......
                • senioryta13 Re: Nie, nie..to wasze problemy 03.08.22, 23:15
                  pigeon_shit_dust napisał:

> senioryta13 napisał:
                  >
                  > > pigeon_shit_dust napisał:
                  > > > Polecam UWAZNA lektur mojego postu "USA najslabsze w historii".
                  > > > I zadume, czyj to jest problem.
                  > >
                  > > Czy mozesz podeslac link?
                  >
                  >
                  > oh, znajdziesz ......

dobre smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka