Dodaj do ulubionych

sądy powinny zająć się sprawą „polskich obozów"

08.08.22, 08:09
RPO Marcin Wiącek dla Niezalezna.pl: Polskie sądy powinny zająć się sprawą „polskich obozów zagłady”

niezalezna.pl/452904-rpo-marcin-wiacek-dla-niezalezna-pl-polskie-sady-powinny-zajac-sie-sprawa-polskich-obozow-zaglady

Nareszcie ktos cos w tej sprawie robi.
Moze wreszcie Polacy zrozumieja, co rozumie caly swiat, ze Polska mordowala razem z Hitlerowcami i wspolnie ramie w ramie mordowali w obozach, razem z wehrmahtem i ss. Polacy sa cholera winni holokaustu i to jest jasne dla kazdego, kto sluchal propagandy za granica. I nic do bydla nie dociera, bo NIE MA KARY ZA TE DZIALANIA.
Polacy daja sie za przeproszeniem obrazac, wszystkim naokolo i tylko wstyd czlowieka ogarnia, za takie glupie wladze.

A tymczasem ruscy wzieli za dupe narkomanke sportowca z USA, ktorej zmiekla rura po ogloszeniu wyroku i nagle sie okazalo, ze nie mozna do rosji wwozic narkotykow, chocby sie bylo papiezem i wszyscy nagle zamilkli i siedza cicho. I tak ma byc. rosja wam pokazuje kierunek dzialania, a Polacy siedza cicho i nadstawiaja 4litery.

Moze wreszcie do Polakow dotrze co to znaczy obrabiania masowe dup - tak jak sie to odbywa w Rosji - ktora masowo obrabia dupy Ukraincom, ze podobnie - ramie w ramie, razem z hitlerem i ss mordowali i brali udzial w wojnie po stronie hitlerowcow. I teraz dalej tam zyja hitlerowcy i robia imprezy i pija i ciesza sie.

Nazim sie budzi, a pierwszym jego objawem jest zapomnienie historii i pranie mozgow, ktoremu nikt sie nie sprzeciwia systemowo. Przez te propagande Polacy sa na swiecie nienawidzeni. Chociaz malo kto w ogole Polakow zna, bo wiedza tylko tyle, ze mordowali, bo przeciez byly polskie obozy.

A Jedwabnego dalej nikt nie chce wyjasniac. Jak ma zachod myslec dobrze o nacji, ktore sie daje obsmarowac bez jednego komentarza wladzy ani protestow obywateli?

Co ma sie jeszcze stac, aby Polakow ruszylo?
Obserwuj wątek
    • k-w-9 Re: sądy powinny zająć się sprawą „polskich obozó 08.08.22, 09:57
      Przycinek napisał,cytuję:

,,...A Jedwabnego dalej nikt nie chce wyjasniac..."

A co tu wyjaśniać.Wiadomo,że Żydzi w Jedwabnem zostali spaleni w stodole,
      w czasie II Wojny Światowej przy udziale Niemców,
      ale nie wiem,czy też podpalali Polacy,bo ten ktoś kto opowiadał o tragedii Żydów,
      był w złej kondycji,ale skoro Polacy obrabowali,to myślę, że byli też zdolni do zbrodni,
      bo taka jest tradycja wojen w imię Boga na świecie,gdzie mordowano i rabowano i bogacono się.
      Potomkowie zbrodni przodków żyją i można sprawdzić jak było,jeśli ich namierzy się,
      bo chyba wiedzą jak było naprawdę,jeśli rodzice przekazali dzieciom prawdę o tragedii Żydów,
      a dzieci dzieciom swoim, czyli wnukom,a może też prawnukom bandytów?

Ale ten ktoś,co opowiadał,to potwierdził,że Polacy obrabowali Żydów z Jedwabnego
      z biżuterii i złota i że ujawnili się ze swoim bogactwem opartym na biżuterii Żydów w Polsce,
      po upadku tzw. komunizmu, bo zaczęli tworzyć swoje biznesy jawnie w kapitalistycznej Polsce.

A właściwie to dzieci i wnukowie Polaków, co obrabowali Żydów z Jedwabnego,
      zajęli się biznesami tworzonymi ze sprzedawanej biżuterii i złota Żydów,
      i byli szantażowani i za milczenie dzielili się skarbami zamordowanych Żydów.

Niewiele mam informacji i to przypadek,że mam tę wiedzę,
      bo przez chwilę znalazłam się w miejscu człowieka,
      który wiedział za dużo,ale ja wiem za mało,
      może dlatego że byłam w szoku i nie drążyłam tematu,
      a potem nie było okazji.
      • przycinek.usa Re: sądy powinny zająć się sprawą „polskich obozó 08.08.22, 16:13

Jak to Niemcy spalili Zydow? Naprawde? Niemozliwe? A kto przepraszal? Kwasniewski? A to Kwasniewski spalil Zydow?

Zreszta skoro piszesz, ze "przy udziale", to moze propaganda zadzialala na ciebie tak samo jak reszte spoleczenstwa. Podczas gdy nie bylo zadnego "przy udziale". Bylo 100% udzialu Niemcow. Zadni Polacy nie uczestniczyli w tym spaleniu.

• snajper55 Re: sądy powinny zająć się sprawą „polskich obozó 14.08.22, 12:38
          przycinek.usa napisał:

>
          > Jak to Niemcy spalili Zydow? Naprawde? Niemozliwe? A kto przepraszal? Kwasniews
          > ki? A to Kwasniewski spalil Zydow?
          >
          > Zreszta skoro piszesz, ze "przy udziale", to moze propaganda zadzialala na cieb
          > ie tak samo jak reszte spoleczenstwa. Podczas gdy nie bylo zadnego "przy udzial
          > e". Bylo 100% udzialu Niemcow. Zadni Polacy nie uczestniczyli w tym spaleniu.

Śledztwo IPN wykazało, że sprawcami mordu w Jedwabnem byli Polacy.

S.
          • przycinek.usa Re: sądy powinny zająć się sprawą „polskich obozó 14.08.22, 16:57
            snajper55 napisał:

> Śledztwo IPN wykazało, że sprawcami mordu w Jedwabnem byli Polacy.
            >
            > S.

No i to byl instytucjonalny blad. KLAMSTWA. Swiadkowie zeznawali co innego. I na dodatek mozna zobaczyc sobie wideo. Masz link na gorze forum.
            • snajper55 Re: sądy powinny zająć się sprawą „polskich obozó 15.08.22, 02:25
              przycinek.usa napisał:

> No i to byl instytucjonalny blad. KLAMSTWA. Swiadkowie zeznawali co innego. I n
              > a dodatek mozna zobaczyc sobie wideo. Masz link na gorze forum.

Instytucjonalny błąd to przeprowadzenie śledztwa i ogłoszenie jego wyników mówiących, że Żydów w Jedwabnem mordowali Polacy? A może IPN to niemiecka instytucja? Instytut Pamięci Niemieckiej? Proponuję pogodzić się z faktami a nie powielać skompromitowane kłamstwa.

S.
    • pigeon_shit_dust Problem 08.08.22, 12:19

Problem jest, bo Polacy nie maja kogo wsadzic do wiezienia za te obozy.
      A jakby mieli, to i tak nie wsadza bo sa fajfusami.

>
      > A tymczasem ruscy wzieli za dupe narkomanke sportowca z USA, ktorej zmiekla rur
      > a po ogloszeniu wyroku i nagle sie okazalo, ze nie mozna do rosji wwozic narkot
      > ykow, chocby sie bylo papiezem i wszyscy nagle zamilkli i siedza cicho. I tak m
      > a byc. rosja wam pokazuje kierunek dzialania, a Polacy siedza cicho i nadstawia
      > ja 4litery.
      >
      > Moze wreszcie do Polakow dotrze co to znaczy obrabiania masowe dup - tak jak si
      > e to odbywa w Rosji - ktora masowo obrabia dupy Ukraincom, ze podobnie - ramie
      > w ramie, razem z hitlerem i ss mordowali i brali udzial w wojnie po stronie hit
      > lerowcow. I teraz dalej tam zyja hitlerowcy i robia imprezy i pija i ciesza sie
      > .
      >
      > Nazim sie budzi, a pierwszym jego objawem jest zapomnienie historii i pranie mo
      > zgow, ktoremu nikt sie nie sprzeciwia systemowo. Przez te propagande Polacy sa
      > na swiecie nienawidzeni. Chociaz malo kto w ogole Polakow zna, bo wiedza tylko
      > tyle, ze mordowali, bo przeciez byly polskie obozy.
      >
      > A Jedwabnego dalej nikt nie chce wyjasniac. Jak ma zachod myslec dobrze o nacji
      > , ktore sie daje obsmarowac bez jednego komentarza wladzy ani protestow obywate
      > li?
      >
      > Co ma sie jeszcze stac, aby Polakow ruszylo?
      • przycinek.usa Re: Problem 08.08.22, 16:15
        Jak to nie maja?
        Fajfusy mowisz? To na pewno PiS. Najmadrzejsza waadza na swiecie. Wyjasnila przeciez katastrofe, potem Jedwabne, a teraz wyjasnia obozy. Dawac macierewicza. On na pewno wszystko wyjasni jak nalezy.
        Ala zaraz - PiS wlasnie traci wybory. No tak. Fajfusy.
        • pigeon_shit_dust Re: Problem 08.08.22, 16:29
          przycinek.usa napisał:

> Jak to nie maja?

A maja?
          A kogo?
          Rosjanie wsadzili po zlosci do wiezenia Amerykanke.
          A Polacy kogo maja wsadzac niby do wiezenia ?

> Fajfusy mowisz? To na pewno PiS. Najmadrzejsza waadza na swiecie. Wyjasnila prz
          > eciez katastrofe, potem Jedwabne, a teraz wyjasnia obozy. Dawac macierewicza. O
          > n na pewno wszystko wyjasni jak nalezy.
          > Ala zaraz - PiS wlasnie traci wybory. No tak. Fajfusy.
      • przycinek.usa Re: Problem 10.08.22, 07:29
        pigeon_shit_dust napisał:

>
        > Problem jest, bo Polacy nie maja kogo wsadzic do wiezienia za te obozy.

jak to nie maja?
        A skazac zaocznie cala redakcje. Wybrac jakas podrzedna gazete z niemiec i gotowe. Potem uzyskac wyrok skazujacy i wydac nakaz aresztowania i scigac w calej unii. I tyle. Potem zrobic to samo z kolejna gazeta, potem kolejna - az wszystkie gazety przestana o tym pisac.

I nie mow mi, ze nie ma takich gazet. WSZYSTKIE GAZETY TAM TAK PISZA.

Potem sie przypiepszyc do gazet w Izraelu i USA. I to samo. Za dupe i nakaz aresztowania. I scigac miedzynarodowo.

Gwarantuje tobie, ze po czyms takim ANI JEDNA GAZETA nie napisze takiego artykulu nigdy wiecej.

A dlaczego pisza?
        Bo w Polsce rzadza idioci. Prawdziwi idioci. I nic sie nie zmienia, bo sa tak glupi, ze nawet nie widza jakimi sa idiotami.

Ale juz niedlugo. Dostana za swoje i bedzie po PiSie. To sie juz zbliza. To beda teraz kolejne wybory.
    • janusz.sobczak1 Re: sądy powinny zająć się sprawą „polskich obozó 08.08.22, 17:17
      Zbyt wiele u nas ruskich, żydowskich i niemieckich kvrew i parobków aby dało się skutecznie walczyć z kłamstwem.
      • przycinek.usa Re: sądy powinny zająć się sprawą „polskich obozó 10.08.22, 07:31
        Nie. Społeczeństwo tego nie wie, wiec nie naciska, a społeczeństwo nie rozumie jak jest, bo mu nikt o tym nie mówi.
        Teraz jednak spoleczenstwo sie ruszylo, bo zrozumialo, ze jest kiwane i oklamywane i tak sie dziwnie sklada, ze wladza, ktora klamie - najczesciej wylatuje. I to sie teraz stanie z PiSem.
    • sendivigius Re: sądy powinny zająć się sprawą „polskich obozó 08.08.22, 18:33
      przycinek.usa napisał:

> RPO Marcin Wiącek dla Niezalezna.pl: Polskie sądy powinny zająć się sprawą „pol
      > skich obozów zagłady”

A ja w kwesti formalnej. Dlaczego ci Przycinku przeszkadza okreslenie "polski obozy" a w ogole ci nie przeszkadza "polski eksport" - podczas gdy w wiekszosci jest to eksport obcego kapitalu z fabryk ulokowanych w Polsce.

• tapatik Re: sądy powinny zająć się sprawą „polskich obozó 08.08.22, 19:09
        Określenie "polskie obozy" sugeruje, że oprawcami w tych obozach byli Polacy.
        • pigeon_shit_dust Wlasnie 08.08.22, 19:17
          tapatik napisał:

> Określenie "polskie obozy" sugeruje, że oprawcami w tych obozach byli Polacy.

No bo byli. Nie wszyscy ale byli. Po wojnie czesc powieszono. W Oswiecimiu, Poznaniu, Krakowie, Gdansku, Warszawie. Niektorych nawet publicznie . Kapo, SS, Folksdojcze jak Jorl9.
          Obozy byly do tego w Polsce, co ulatwia propagandzie klamac.
          Za kare Niemcy dostali plan Marshalla i w 10 lat odbudowali kraj a Polacy w nagrode dostali socjalizm i Sowiety na 45 lat.
          I gra.
          • tapatik Re: Wlasnie 08.08.22, 20:24
            Czy sugerujesz, że strażnikami w obozach byli głównie Polacy?
            • pigeon_shit_dust Re: Wlasnie 08.08.22, 21:09
              tapatik napisał:

> Czy sugerujesz, że strażnikami w obozach byli głównie Polacy?
              >

Nieczego nie sugeruje, bo nie znam statystyk. Jakbym znal to bym podal.
              W niemieckiej armii tez sluzyli Polacy. A na polskich zeimiach rodzili sie Niemcy w niemieckich rodzinach.
              Kto sie polapie w tym wszystkim.
              • tapatik Re: Wlasnie 08.08.22, 22:18
                Strażnikami w obozach byli Niemcy.
                Polacy mogli być co najwyżej kapo - czyli więźniami, ale uprzywilejowanymi, bo wysługującymi się Niemcom. W razie czego też byli do gazu.

Twoja wypowiedź brzmi tak, jak gdyby Polacy byli w głównej mierze oprawcami w obozach.

"W niemieckiej armii tez sluzyli Polacy. "

To były pojedyńcze osoby, albo wcieleni siłą. Na przykład słynny dziadek Tuska był polskim patriotą, który został wcielony do Wehrmachtu, aby miał kto rowy kopać.

I jeszcze jedno, czego nie zauważyłem wcześniej:
                "Obozy byly do tego w Polsce"
                Nie, nie było obozów koncentracyjnych w Polsce, bo Polski w tym czasie nie było.

pl.wikipedia.org/wiki/Pliksmirkecond_world_war_europe_1940_map_pl.png
                • deco.derr Re: Wlasnie 09.08.22, 02:08
                  tapatik napisał:

> "W niemieckiej armii tez sluzyli Polacy. "
                  >
                  > To były pojedyńcze osoby, albo wcieleni siłą. Na przykład słynny dziadek Tuska
                  > był polskim patriotą, który został wcielony do Wehrmachtu, aby miał kto rowy ko
                  > pać.

NA samym Slasku V3 podpisalo 145 000 Polakow. Nie pierdol mi tu.

>
                  > I jeszcze jedno, czego nie zauważyłem wcześniej:
                  > "Obozy byly do tego w Polsce"
                  > Nie, nie było obozów koncentracyjnych w Polsce, bo Polski w tym czasie nie było
                  > .
                  >
                  > pl.wikipedia.org/wiki/Pliksmirkecond_world_war_europe_1940_map_pl.png
                  • tapatik Re: Wlasnie 09.08.22, 18:38
                    deco.derr napisała:

> NA samym Slasku V3 podpisalo 145 000 Polakow. Nie pierdol mi tu.

Źródło proszę, bo według Wikipedii na Górnym Śląsku DVL3 podpisało 1 020 000 osób.
                    Przy czym wszyscy mieszkańcy Górnego Śląska zostali zmuszeni do wypełnienia ankiety.
                    Osoby, które tego nie chciały zrobić były wywożone do niemieckich obozów koncentracyjnych.

Z kolei niemieccy urzędnicy potrafili wpisywać na listę osoby, które tego nie chciały, więc pytanie ile osób naprawdę podpisało Volkslistę dobrowolnie.

> > I jeszcze jedno, czego nie zauważyłem wcześniej:
                    > > "Obozy byly do tego w Polsce"
                    > > Nie, nie było obozów koncentracyjnych w Polsce, bo Polski w tym czasie nie było.
                    > >
                    > > pl.wikipedia.org/wiki/Pliksmirkecond_world_war_europe_1940_map_pl.png

Rozumiem, że odnośnie tego fragmentu nie masz zastrzeżeń?
      • przycinek.usa Re: sądy powinny zająć się sprawą „polskich obozó 10.08.22, 07:35
        skupmy sie na meritum

sendivigius napisał:

>
        > A ja w kwesti formalnej. Dlaczego ci Przycinku przeszkadza okreslenie "polski o
        > bozy"

wiec w kwestii formalnej - "polskie obozy" tak mi przeszkadzaja, ze jak slysze "polskie obozy" to chcialbym krwi i najlepiej jakby taka osoba wyladowala w pudle na 20 lat.

Przy czym gdyby byla mozliwosc, zeby za takie klamstwa byla kara 25 lat, to wole 25 lat, niz 20.

I jestem zdumiony, ze panstwo laduje taka forse w IPN, a nie sciga skurwysynow z urzedu.
        Jakby tak za to zamknac 10 pismakow zza granicy, to by byla alleluja i cud boski w Polsce.

No, ale PiS....
        • snajper55 Re: sądy powinny zająć się sprawą „polskich obozó 14.08.22, 12:49
          przycinek.usa napisał:

> I jestem zdumiony, ze panstwo laduje taka forse w IPN, a nie sciga skurwysynow
          > z urzedu.
          > Jakby tak za to zamknac 10 pismakow zza granicy, to by byla alleluja i cud bosk
          > i w Polsce.

Po pierwsze, to rece ludzi ministra Ziobry nie siegaja za granicę Polski.

Po drugie, to za co chcesz zamykać? Za prawdę? Jan Karski nazwał te obozy polskimi obozami smierci (Polish Death Camp) w 1944 roku a dziś jakieś bubki uwazaja że wiedzą lepiej od Karskiego jak te obozy powinny się nazywać.

S.
          • tapatik Re: sądy powinny zająć się sprawą „polskich obozó 14.08.22, 17:09
            snajper55 napisał:

> Po pierwsze, to rece ludzi ministra Ziobry nie siegaja za granicę Polski.

Co nie zmienia faktu, że za kłamstwa w innych krajach też można otrzymać karę.

> Po drugie, to za co chcesz zamykać? Za prawdę? Jan Karski nazwał te obozy
            > polskimi obozami smierci (Polish Death Camp) w 1944 roku a dziś jakieś bubki
            > uwazaja że wiedzą lepiej od Karskiego jak te obozy powinny się nazywać.

Nazywasz mnie bubkiem, bo mam inne zdanie niż ty?
            Miło z twojej strony.

Na czym polegała polskość tych obozów?
            Były na terenie Polski?
            Nie były, bo w tym czasie Polska nie istniała.
            Były zawiadywane przez Polaków?
            Nie były, bo zawiadywali nimi szkopy.
            • snajper55 Re: sądy powinny zająć się sprawą „polskich obozó 15.08.22, 02:22
              tapatik napisał:

> Nazywasz mnie bubkiem, bo mam inne zdanie niż ty?
              > Miło z twojej strony.

Bubkami nazywam wszystkich tych, którzy uważają się za mądrzejszych od Jana Karskiego i uważający, że wiedzą lepiej od niego jak nazywać te obozy.

> Na czym polegała polskość tych obozów?
              > Były na terenie Polski?
              > Nie były, bo w tym czasie Polska nie istniała.
              > Były zawiadywane przez Polaków?
              > Nie były, bo zawiadywali nimi szkopy.

Polscy patrioci, tacy jak na przykład Jan Karski, zawsze uważali, że Polska była, tylko była okupowana przez Niemców. Ale w końcu nie musisz być polskim patriotą.

S.
              • tapatik Re: sądy powinny zająć się sprawą „polskich obozó 15.08.22, 12:05
                snajper55 napisał:

> tapatik napisał:
                >
                > > Nazywasz mnie bubkiem, bo mam inne zdanie niż ty?
                > > Miło z twojej strony.
                >
                > Bubkami nazywam wszystkich tych, którzy uważają się za mądrzejszych
                > od Jana Karskiego i uważający, że wiedzą lepiej od niego jak nazywać te obozy.

Czyli brak argumentów merytorycznych, tylko wyzwiska.
                A miałem cię za inteligentnego rozmówcę.

> > Na czym polegała polskość tych obozów?
                > > Były na terenie Polski?
                > > Nie były, bo w tym czasie Polska nie istniała.
                > > Były zawiadywane przez Polaków?
                > > Nie były, bo zawiadywali nimi szkopy.
                >
                > Polscy patrioci, tacy jak na przykład Jan Karski, zawsze uważali, że Polska była,
                > tylko była okupowana przez Niemców. Ale w końcu nie musisz być polskim
                > patriotą.

Skoro Polska była okupowana przez Niemców i kacapów, to oznacza, że rządzili tam Niemcy i kacapy.
                Polacy nie mieli tam nic do gadania. Nawet nie było marionetkowego rządu tak jak w innych okupowanych krajach. Obozy były zakładane przez szkopów i oni tam rządzili.

To, że Jan Karski miał inne zdanie nie zmienia tego, co napisałem powyżej.
                W tej sprawie Karski nie jest dla mnie autorytetem.

Na chwilę obecną, gdy dziennikarze albo politycy użyją określenia "polskie obozy", to mamy natychmiastową reakcję polskiego rządu:
                www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-07-05/izrael-jerusalem-post-uzyl-sformulowania-polskie-obozy-smierci-jest-protest-polskiej-ambasady/
                www.polskieradio.pl/399/7980/Artykul/2938243,Okreslenie-polskie-obozy-koncentracyjne-w-reportazu-CNN-Jest-protest-ambasadora-RP
                www.wnp.pl/parlamentarny/wydarzenia/msz-o-uzyciu-przez-jerusalem-post-sformulowaniu-polski-oboz-smierci-byl-protest-polskiej-placowki-dyplomatycznej,599387.html
                warhist.pl/artykul/polskie-obozy-zaglady-klamstwo-powtarzane-wielokrotnie/
    • dorota_333 Idiotyczny wątek, problem z kichy wzięty 10.08.22, 09:29
      ...Autor wątku nie zauważył chyba, jak wiele problemów Polacy mają w tej chwili. Czysty kretynizm.

Jedyna słuszna uwaga to ta o bezczynności IPN. Ale władza PiS działa dokładnie w ten sposób: instytucje są przejmowane (lub powstają nowe) nie po to, żeby służyły społeczeństwu, ale żeby służyły władzy - w tym wypadku propagandowo. I żeby zapewniały gigantyczne synekury działaczom Partii. Bezczynność IPN to jest odzwierciedlenie państwa pisowskiego.
      • pigeon_shit_dust Re: Idiotyczny wątek, problem z kichy wzięty 10.08.22, 16:48
        dorota_333 napisała:

> ...Au
        > Jedyna słuszna uwaga to ta o bezczynności IPN. Ale władza PiS działa dokładnie
        > w ten sposób: instytucje są przejmowane (lub powstają nowe) nie po to, żeby słu
        > żyły społeczeństwu, ale żeby służyły władzy - w tym wypadku propagandowo. I żeb
        > y zapewniały gigantyczne synekury działaczom Partii.

Czyli 100% tak samo jak w USA. Takie FBI na przyklad, pracuje dla partii. Tyle, ze w partii rzadzacej, partii Demokratow, sami idioci to i wyszlo im na odwyrtke.
        I mamy polew wink
        A Trump bedzie 47 wink

Bezczynność IPN to jest od
        > zwierciedlenie państwa pisowskiego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka