Dodaj do ulubionych

A co po wojnie ?

12.09.22, 19:31

Nie ma nic lepszego dla swiatowej ekonomii niż skutki wojny. Pozary sa Ok, powodzie lepsze, duże trzęsienie ziemi bardzo dobre, no ale wojna jest przecież najlepsza. Meldunek o sukcesie Ukrainy już pchnal w gore indeksy w Europie, nawet gowniane euro drgnelo w nadziei.
Oczywiście, do końca wojny bardzo daleko, co nie stoi na przeszkodzie by swiat już dostal masowej erekcji na myśl, jak będzie mozna na nowo zacząć drukować kase na odbudowę Ukrainy i likwidacje skutkow tego nieszczescia.
Zakladam się ze dawno sa plany co i jak i komu przypadnie największe ciacho. Już kraza teksty o „planie Marshalla” i tym podobne bredie.
Oczywiście, pozostaje tu otwarta kwestia Rosji. Żeby cokolwiek z glowa zacząć odbudowywać, najpierw trzeba pozbyć się mordercow ( zabic, żadne wiezienie nie wchodzi tu w gre) a może i radośnie wlaczyc Rosje do dziela odbudowy.
Dlaczego nie , w końcu to oni te wojne zaczeli i maja tu ogromna zasluge w tej całej akcji. Jak Niemcy w 2 wojne- zaczeli, natlukli miliony ludzi a 10 lat po wojnie mieli dobrobyt o jakim przed wojna mogli tylko pomarzyc. Zwyciezcy Polacy w tym czasie wpierdalalli kaszanke raz na tydzień, w dobry tydzień.
Oczywicie jest ten otwarty scenariusz, ze Ruski nie peknie i mimo strat i cofniecia wojsk nie pojdzie na żadne układy.
Idzie jesien, zima. Rusek wroci do Rosji i terytorialnie będzie jak było.
Naiwny, rządzony przez idiotow Zachod i tak odbuduje Ukraine- przecież za 7-8 lat Rosja musi mieć cos do ponownego niszczenia. Ale entuzjazm tu bedzie nieco mniejszy.
No, i scenariusz # 3. O ile Putinowi starczy władzy i mocy, atak malym nukiem i całkowity zwrot biegu historii. Chaos, zamieszanie, riuna i panika na swiecie. A przynajmniej w Europie. Na dzis to powinno spowodowac reakcje Zachodu- ale ja nie mysle zeby kto dupe stad ruszyl. Zaczna sie gapic jeden na drugiegi i znowu wyjdzie z tego kupa.
Obserwuj wątek
  • 999adonis A co? A to. 12.09.22, 21:00
   W trakcie rozmów okupanci chcą wiedzieć, co i jak należy zrobić, aby się poddać, a także jak zostaną zabrani. Pytają też, jak bezpiecznie się poddać, czy będą mogli wrócić do Federacji Rosyjskiej i zadają pytania dotyczące rosyjskiej propagandy. Pojawiają się między innymi pytania o to, czy będą torturowani przez odcięcie genitaliów.

   Ale to durnie. Chyba jasne że pierwsza rzecz to obcięcie jaj.
   A do Federacji wrócisz. Nogami do przodu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka