Dodaj do ulubionych

Kurs kolizyjny: gaz do dechy i po hamulcach !

15.09.22, 16:52
NIE MA PIENIEDZY wiec:

The deal gives the union members an immediate 14% raise with back pay dating back to 2020, and raises totaling 24% during the five-year life of the contract, that runs from 2020 through 2024. It also gives them cash bonuses of $1,000 a year.

www.cnn.com/2022/09/15/business/railroad-strike-averted-tentative-deal/index.html

I to bedzie wytyczna dla wszystkich innych !

A FED na to:

www.cnn.com/2022/09/09/investing/premarket-stocks-trading/index.html

A real estate na to:

www.cnn.com/2022/09/14/investing/premarket-stocks-trading/index.html

A tutaj juz bardzo konkretnie:

www.bloomberg.com/news/articles/2022-08-19/mortgage-lenders-are-starting-to-go-broke-as-loan-volumes-plunge?utm_medium=cpc_social&utm_source=facebook&utm_campaign=BLOM_ENG_EDITORL_COUSA_FB_SO_WTRF_FOCUSPROSX_INTST_00XXXXCPM_2PFB_XXXX_GENERALINTSTX_XXXXX_COUSA_XXXXX_ALLFOA_USMO_C1_EN_PG_NFLINKS&dclid=CPrEoJXilvoCFRDNyAod9wkLBA

Wszystko to przypomina rozpedzony, rozpalony pojazd w snieznej zawieji na kursie kolizyjnym
ktory kretyn kierowca rozpedzil do granic niemozliwosci i ... juz sad

Ja osobiscie zdecydowanie wole jednak te bardziej hmmm ... optymistyczna wersje "Nas nie dopadna" wink

Obserwuj wątek
    • pigeon_shit_dust Re: Kurs kolizyjny: gaz do dechy i po hamulcach ! 15.09.22, 17:05
      lastboyscout33333 napisał:

> NIE MA PIENIEDZY wiec:
      >
      > The deal gives the union members an immediate 14% raise with back pay dating ba
      > ck to 2020, and raises totaling 24% during the five-year life of the contract,
      > that runs from 2020 through 2024. It also gives them cash bonuses of $1,000 a y
      > ear.

5 lat pracowali bez ZADNEJ podwyzki plac.
      14% na 5 lat=2.8%na rok.
      Inflacja 8.3% rok.
      My dostalismy jescze mniej, dlatego stad spierdalam. Jak Biden mnie, bogacza, opodatkuje w tym roku, to bede musial zloto opierdolic, zeby zaplacic tym kutasom podatek.....
      A kto bedzie wozil ludzi, towary? A CHUJ MNIE TO OBCHODZI.

Taka pozwyzke" moga sobie upchac prosto w dupe. Male linie lotnicze dawlay 50% ludziom, zeby wricili w ogole do roboty.
    • pigeon_shit_dust A jak ja ide na piwo.... 15.09.22, 17:26

> NIE MA PIENIEDZY wiec:
      >
      >
      >
      >
      >
      >
      >
      >
      >
      > Ja osobiscie zdecydowanie wole jednak te bardziej hmmm ... optymistyczna wersje
      > "Nas nie dopadna" wink

do knajpy, to piwo Keg & Lantern kosztuje mnie tam 11 dolarow (IPA).
      Ale ale, diliczaja...sales tax ostatni. No, to mamy 12 dolcow. A o, mam wypic i nie dac tipa? Ile dac? Dolara? Za malo.
      To daje 2. I mam 14 dolarow za jedno jebane piwo.
      To ja na to SRAM. Bo za 65 PLN to ciagle cos zjem i wypije 2 piwa.
      • lastboyscout33333 Re: A jak ja ide na piwo.... 15.09.22, 18:52

I niech Cię błogosławi Bóg i prowadzi najlepszą z dróg, gdzie nie spotkasz trosk i bólu ! wink

Myslisz wiec, ze globalizacja cie tam i wszedzie indziej nie dopadnie?
        Bo wiesz, Putin zbiera baty od "demokratycznego" swiata wiec nawet u niego nie napijesz sie juz korporacyjnego piwa sad

P.S. Zauwazyles, ze cichcem mnie tu zbanowali? smile

To jakby mi te nasze lewactwo hold zlozylio skoro ich rozowe oczeta moja prawda kole ! smile
        Im naprawde wydaje sie, ze zalezy mi na pisaniu tutaj ?!!! Tutaj, gdzie osmieszyli sie juz we WSZYSTKIM ?!!!

Vice_Versa mawial o tym przed laty, ze nie roznicy czy mowilbym do nich czy do klamki wink

Gdybym odpuscil to pozegnac sie z toba chcialem bo choc na zewnatrz Kadilaku
        ..."wzrok masz dziki i szate plugawa" to czasem sympatycznie kombinujesz.

Uklony !

• pigeon_shit_dust Re: A jak ja ide na piwo.... 15.09.22, 19:20

>
          >
          > I niech Cię błogosławi Bóg i prowadzi najlepszą z dróg, gdzie nie spotkasz tros
          > k i bólu ! wink
          >
          > Myslisz wiec, ze globalizacja cie tam i wszedzie indziej nie dopadnie?

Niech dopada.
          GLobalizacja i tak lepsza niz glupota bialych ludzi, ktorzy rzadza tym krajem dzis. I beda rzadzic, bo "nie warto glosowac".

finance.yahoo.com/news/buttigieg-awards-big-fed-grant-095213927.html
          Co zrobisz jak cie wypierdola z twojego rasistowskiego domu? Co, nie jest rasistowski? To sie jeszcze okaze.
          • lastboyscout33333 Re: A jak ja ide na piwo.... 15.09.22, 19:34

Co, nie jest rasistowski? To sie jeszcze okaze.

Nie rasistowski ale anarchistyczny wobec kazdej wladzy nade mna, kazdego dranstwa, kazdej kanalii.

Co zrobisz jak cie wypierdola z twojego rasistowskiego domu?

To co zawsze w calym moim zyciu.
            Bede sie bil.
            Do samego konca.
            Ich albo mojego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka