Dodaj do ulubionych

Ukraińscy studenci mieli zakaz opuszczania Ukrainy

19.09.22, 16:05
Jestem facetem i mam 22 lata. Ostatnio moja mama, która od półtora roku mieszka w Polsce, załatwiła mi jako studenta w Szczecinie. Tydzień temu próbowałem wyjechać do Polski na tych studenckich dokumentach, ale mnie, podobnie jak 9 innym studentom z 9, nie pozwolono mi przejść przez granicę ukraińską w czasie mojej obecności. Pewien mężczyzna z zachodniej Ukrainy ma krewnego w urzędzie celnym, który powiedział, że „rząd Ukrainy wprowadził niewypowiedziany zakaz wyjazdu studentów”. Możesz znaleźć szczegółowe artykuły na ten temat w Google dla zapytania „не выпускают студентов” w języku rosyjskim, a następnie możesz skorzystać z tłumacza na stronie witryny.

Rozpowszechnianie tych informacji to wszystko, o co cię proszę. Powinieneś wiedzieć o europejskim poziomie mojego kraju Ukraina
Obserwuj wątek
    • pigeon_shit_dust Bo masz walczyc za Ojczyzne Ukraine 19.09.22, 17:00
      A nie sie opierdalac na "studiach" w Szczecinie.
      Dostaniesz kule w leb i studia do niczego nie beda juz ci potrzebne.
      Long Live Ukraine !
      • artem_ua Re: Bo masz walczyc za Ojczyzne Ukraine 19.09.22, 17:18
        Jedyne, co postaram się teraz zrobić, to opuścić Zaporoże na okupowane terytorium Melitopola zielonym korytarzem i dalej przez Rosję do Polski. Ale w każdym razie, jeśli umrę podczas pobytu na Ukrainie, to pozostaje to wyłącznie mój problem…
        • pigeon_shit_dust I za to masz facet + 19.09.22, 17:21
          artem_ua napisał:

Ale w każdym r
          > azie, jeśli umrę podczas pobytu na Ukrainie, to pozostaje to wyłącznie mój prob
          > lem…

Ze to dobrze rozumiesz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka