Dodaj do ulubionych

Mówił, że wyskoczy przez okno (ale nie wyskoczył)

25.10.22, 15:26
... po czym deklaruje gotowość spotkań po zakończeniu stanu wojennego. Kto? Jarosław Kaczyński w rozmowie z kapitanem SB Marianem Śpitalniakiem. W grudniu 1981, na początku stanu wojennego (wyspał się, jak widać).

A dalej o tym, jak wywiad wojskowy PRL "wywianował" Porozumienie Centrum, na dobry początek w nowej Polsce. * Nic nowego? owszem.

Przekonuje mnie ta opowieść, szczególnie jak się weźmie pod uwagę taki szczegół jak przeszłość zawodowa pani Basi **, wieloletniej sekretarki Kaczyńskiego (tak, to ta pani, której imieniny powodowały najazd działaczy PiS z bukietami na Nowogrodzką). Nie, to nie on ją "zatrudnił" jako sekretarkę. To jej mocodawcy kontrolowali Kaczyńskiego za jej pomocą.


*
wyborcza.pl/7,82983,29061954,piatek-ludzie-wywiadu-wojskowego-prl-dostarczali-ekipie.html#S.TD-K.C-B.4-L.1.duzy

**
www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1784440,1,tajemnice-pani-basi-od-prominentow-prl-do-sekretariatu-kaczynskiego.read


No więc, gdzie by nie poskrobać wokół PC, to widać, jak udaną inwestycją dla peerelowskich służb był Jarosław Kaczyński (a może obaj bracia?). Zanim odda władzę, doprowadzi do końca ten plan.Obserwuj wątek
  • pigeon_shit_dust Re: Mówił, że wyskoczy przez okno (ale nie wyskoc 25.10.22, 16:36
   dorota_333 napisała:

   Kto? Jar
   > osław Kaczyński


   Takie samo ścierwo jak 99% Polaków. Te odkrywcze znaleziska , po 30 + latach, pozwolą pewnie nowym siłom wygrać wybory.

   Do rujnowania resztek tego co zostało ostro wezmą sie młodzi, ambitni idioci, ze znajomością ortografii na poziomie przygłupiego ucznia 6 klasy marnej podstawówki w PRL.

   I tu dopiero zacznie sie zabawa.

   Kadi spokojnie popijając duże americano ze Starbucksa na Przymorzu za 659 PLN będzie nonszalancko liczył kasę przelana właśnie do Handlowego z amerykańskiego banku i zamawiał Uber na kurs do zaprzyjaźnionego kantoru w Sopotach, przyglądając sie z zabawnym zakłopotaniem chaosowi na około .
   Na Przymorzu niestety placa tylko 1200 za dolara a w Sopotach juz 1250.
   • lastboyscout Re: Mówił, że wyskoczy przez okno (ale nie wyskoc 25.10.22, 16:58
    Kadi spokojnie popijając duże americano ze Starbucksa na Przymorzu za 659 PLN będzie nonszalancko liczył kasę …..przyglądając sie z zabawnym zakłopotaniem chaosowi na około .


    No przy takim kursie i zarobkach to doplacisz do spokoju przy kawie za batalion ochrony osobistej na molo lub baterie artylerii I pole minowe do ochrony twojego osiedla albo twoja glowa bedzie sie spokojnie turlala po sopockim bruku wink
  • zimna-wodka Re: Mówił, że wyskoczy przez okno (ale nie wyskoc 25.10.22, 16:52
   Ale jest i na wesoło (w tym co linkujesz):
   Tak. Kaczyński, biegając po Warszawie, rysuje esbekom podziemną mapę miasta – gdzie kto się z kim spotyka i kiedy. I jak próbuje się z tego tłumaczyć? On w swoich autobiografiach, wywiadach twierdzi, że był w stanie tych śledzących go esbeków oszukać – w ten sposób, że wchodził do kościoła i się modlił, a esbecy jako ateiści, komuniści pod diabelskim wpływem nie byli w stanie w tym kościele wytrzymać.
   Mówi, że się modlił, a oni po 10 minutach wychodzili, bo zapach wody święconej ich wyganiał.
   Wtedy Kaczyński robił hyc, hyc do zakrystii, tylnym wyjściem wybiegał z kościoła na zupełnie inną ulicę i umykał esbekom. Podczas kiedy oni palili papierosy przed głównym wejściem do kościoła i czekali, aż on tamtędy wyjdzie.

   Geniusz. Po prostu geniusz.
   • pigeon_shit_dust Re: Mówił, że wyskoczy przez okno (ale nie wyskoc 25.10.22, 17:07
    zimna-wodka napisał:

    > Geniusz. Po prostu geniusz.
    >

    Jest to dokladnie skrojone pod inteligencje przecietnego Polaka, przeciwnika PiS, ktorego zdolnosci umyslowe sa podobne do tych ktore posiada kawalek psiego gowna,zostawionego w parku przez malego pieska.
    • bottom600 Re: Mówił, że wyskoczy przez okno (ale nie wyskoc 25.10.22, 18:39
     pigeon_shit_dust napisał:

     > zimna-wodka napisał:
     >
     > > Geniusz. Po prostu geniusz.
     > >
     >
     > Jest to dokladnie skrojone pod inteligencje przecietnego Polaka, przeciwnika Pi
     > S, ktorego zdolnosci umyslowe sa podobne do tych ktore posiada kawalek psiego
     > gowna,zostawionego w parku przez malego pieska.
     >

     W punkt. Dajmy głos samemu autorowi paszkwila Środa ,Czwartek czy jak mu tam :
     „Alkohol, seks, inne dragi, jedzenie, szachy… Jestem uzależniony od jedzenia, chodzę po restauracjach jak oszalały, kocham wyrafinowane smaki i gotów jestem zapłacić za nie każdą kasę. Kiedy w knajpie nie dostaję tego, czego chcę, bywam strasznie niemiły” – pisał o sobie Tomasz Piątek
     Dziennikarz poszedł dalej. „Jednak muszę przyznać, że wszystko to jest niczym wobec rozkoszy, które daje heroina” – dodał.
   • dorota_333 Re: Mówił, że wyskoczy przez okno (ale nie wyskoc 25.10.22, 20:00
    > "zapach wody święconej ich wyganiał"

    Też zwróciłam na to uwagę. Pisowska propaganda jest skrojona na konkretnego odbiorcę. Ale to już jednak przesadzili - w diabła nie znoszącego wody święconej mogą uwierzyć tylko stareńkie, niepiśmienne dewotki. To jest wręcz XIX wiek, może nawet wcześniej smile

    No i prezes rozwija twórczo opowieści o swoich ucieczkach przed esbecją. O tym, jak go gonili po mieście - i nie dogonili. Wyobrażenie sobie Kaczyńskiego - nawet za młodu - jak szybko biega po mieście i ucieka funkcjonariuszom wyszkolonym do śledzenia: to zawsze poprawia mi humor.

   • cojestdoktorku Re: Mówił, że wyskoczy przez okno (ale nie wyskoc 26.10.22, 15:16
    > Geniusz. Po prostu geniusz.

    przecież ten piątek to taki macierewicz tylko jeszcze głupszy
    gośc juz sie tyle razy skompromitował swoimi teoriami ze juz dawno powinien zniknąć, no ale w PIS czasem sie pojawia zapotrzebowanie na teoirie antoniego, wiec i piatek ma swoje miejsce

    mi sie z artykułu rzuciło w oczy ze piatek zna ze szczegółami rozmowę w której kaczorek mówi ze nie bedzie współpracował a predzej skoczy z okna a mimo to z przestrzeni tych hdziesiecioleci nie potrafi zacytowac żadnej rozmowy w której jarek sypie czy donosi, no to o czym to swiadczy?
    najcieższy dowod na współprace kaczorka to to ze był śledzony i pewnie specjalnie prowadził agentów na spotkania, kurka przeciez na tych spotkniach byli inni agenci którzy przedstawiali szczególowe sprawozdania z tych spotkań, co wiec zmieniło śledzenie kaczorka?

    no a to operowanie kwotami to już typowy "dym w oczy"
    "Janusz Quandt wspiera nie tylko postkomunistów, nagle zaczyna wspierać także Jarosława Kaczyńskiego. Daje mu miliardy złotych, dziesiątki miliardów złotych. To są ówczesne złote, które mają jeszcze mniejszą wartość niż dziś, bo inflacja była wtedy jeszcze gorsza niż dziś, ale jednak są to dziesiątki miliardów." - na dzisiejsze to sa miliony, ale dziesiatki miliardów o ile lepiej brzmią
    albo to:
    "Byli ludzie wywiadu wojskowego PRL, którzy dostarczali Kaczyńskiemu pieniądze pochodzące z Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego. I dostarczali te pieniądze również po prostu w gotówce. Mowa jest tutaj o górach, o stosach gotówki."
    och tak, stosy robią wrażenie, i nie wazne ze stos zmientolonych 1 dolarówek zajmie mniej miejsca niż plik 100 dolarówek w kieszeni, no ale to tez robi wrazenie, jak te "dziesiątki miliardów"

    nic facet nie ma na kaczorka, nawet jednego zdania, ma tylko swoje sugestie ze coś tam mogło być, wykapany Antoni

    • cojestdoktorku Re: Mówił, że wyskoczy przez okno (ale nie wyskoc 26.10.22, 15:29
     wszedłem na Twitter i gośc dalej swoje ze Polska udaje antyrosyjskość, a oficjalne dane zamiast wygrzebanych z nosa przez Piątka teorii wygladaja tak:
     "Według Instytutu Gospodarki Światowej w Kilonii w rankingu pomocy wojskowej udzielonej Ukrainie w okresie od końca stycznia do 1 lipca pierwsze miejsce zajmują Stany Zjednoczone, które zadeklarowały wsparcie o wartości 6,37 mld euro i przekazały dotąd 2,44 mld euro. Na drugim miejscu jest Polska, która zadeklarowała i przekazała pomoc wojskową o wartości 1,8 mld euro. Trzecie miejsce zajmuje Wielka Brytania, która zadeklarowała 1,11 mld euro i przekazała 1 mld euro. Dalej, poniżej tej sumy, są: Kanada, Norwegia i Niemcy. Hiszpania zadeklarowała 0,04 mld euro i przekazała 0,03 mld euro."

     www.money.pl/gospodarka/tak-polska-pomaga-ukrainie-wyprzedza-nas-tylko-swiatowa-potega-6802072927988288a.html

     " Jesteśmy też drugim największym państwem, który wspiera Ukrainę gospodarczo i militarnie – wydaliśmy na ten cel już 1% PKB” – zaznaczył. „Świat liczy się tylko z siłą, więc pokażmy ją. Teraz albo nigdy!” – wezwał we wpisie premier.
     www.wprost.pl/polityka/10919452/morawiecki-o-odbudowie-ukrainy-rosja-musi-jej-zaplacic-reparacje-wojenne.html

     w pół roku 1%, czyli rocznie liczac 2% PKB Ukrainie przekazujemy nie licząc pomocy na miejscu
     no ale Kaczorek dał sie kiedyś sledzić podobno
    • dorota_333 Re: Mówił, że wyskoczy przez okno (ale nie wyskoc 26.10.22, 16:08
     Nie, dla mnie najlepszym dowodem powiązań Kaczyńskiego jest pani Basia. Pracująca za komuny w tajnej kancelarii, z dostępem do informacji, zaufana osoba służb. I - tak jakoś zupełnie przypadkiem - szukała roboty i Kaczyński ją zatrudnił smile

     To jest klasyka: kontrolowali współpracownika na bieżąco, organizowali mu pracę.
  • pigeon_shit_dust A jednak...wyskoczyl. 25.10.22, 18:12
   Okno bylo na parterze.   198
   > 1, na początku stanu wojennego (wyspał się, jak widać).
   >
   > A dalej o tym, jak wywiad wojskowy PRL "wywianował" Porozumienie Centrum, na do
   > bry początek w nowej Polsce. * Nic nowego? owszem.
   >
   > Przekonuje mnie ta opowieść, szczególnie jak się weźmie pod uwagę taki szczegół
   > jak przeszłość zawodowa pani Basi **, wieloletniej sekretarki Kaczyński
   > ego (tak, to ta pani, której imieniny powodowały najazd działaczy PiS z bukieta
   > mi na Nowogrodzką). Nie, to nie on ją "zatrudnił" jako sekretarkę. To jej mocod
   > awcy kontrolowali Kaczyńskiego za jej pomocą.
   >
   >
   > *
   > wyborcza.pl/7,82983,29061954,piatek-ludzie-wywiadu-wojskowego-prl-dostarczali-ekipie.html#S.TD-K.C-B.4-L.1.duzy
   >
   > **
   > www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1784440,1,tajemnice-pani-basi-od-prominentow-prl-do-sekretariatu-kaczynskiego.read
   >
   >
   > No więc, gdzie by nie poskrobać wokół PC, to widać, jak udaną inwestycją dla pe
   > erelowskich służb był Jarosław Kaczyński (a może obaj bracia?). Zanim odda wład
   > zę, doprowadzi do końca ten plan.
   >
   >
   >
   • dorota_333 Re: A jednak...wyskoczyl. 25.10.22, 20:01
    Musiałby podnieść nogę na tyle wysoko, żeby wejść na parapet. Mission impossible.
  • pepe49 Czy wszystko naprawdę Pani pasuje? 29.10.22, 19:08
   Pan dr Jarosław Kaczyński z całą masą ludzi doprowadził do odsunięcia od władzy w Polsce partyj pokomunistycznych.

   Czy jest Pani absolutnie przekonana, że jest on "inwestycją służb peerelowskich"?

   Bo mnie się wydaje, że została Pani po raz kolejny okłamana, tylko, że tym razem kłamstwa powtarza Pani po prostu z przyjemnością.


   Ale dobrego nigdy mało. Proszę przeczytać sobie jeszcze raz:

   forum.gazeta.pl/forum/w,17007,174260749,174260749,Wszystko_pasuje_.html   dorota_333 napisała:

   > ... po czym deklaruje gotowość spotkań po zakończeniu stanu wojennego. Kto? Jar
   > osław Kaczyński w rozmowie z kapitanem SB Marianem Śpitalniakiem. W grudniu 198
   > 1, na początku stanu wojennego (wyspał się, jak widać).
   >
   > A dalej o tym, jak wywiad wojskowy PRL "wywianował" Porozumienie Centrum, na do
   > bry początek w nowej Polsce. * Nic nowego? owszem.
   >
   > Przekonuje mnie ta opowieść, szczególnie jak się weźmie pod uwagę taki szczegół
   > jak przeszłość zawodowa pani Basi **, wieloletniej sekretarki Kaczyński
   > ego (tak, to ta pani, której imieniny powodowały najazd działaczy PiS z bukieta
   > mi na Nowogrodzką). Nie, to nie on ją "zatrudnił" jako sekretarkę. To jej mocod
   > awcy kontrolowali Kaczyńskiego za jej pomocą.
   >
   >
   > *
   > wyborcza.pl/7,82983,29061954,piatek-ludzie-wywiadu-wojskowego-prl-dostarczali-ekipie.html#S.TD-K.C-B.4-L.1.duzy
   >
   > **
   > www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1784440,1,tajemnice-pani-basi-od-prominentow-prl-do-sekretariatu-kaczynskiego.read
   >
   >
   > No więc, gdzie by nie poskrobać wokół PC, to widać, jak udaną inwestycją dla pe
   > erelowskich służb był Jarosław Kaczyński (a może obaj bracia?). Zanim odda wład
   > zę, doprowadzi do końca ten plan.
   >
   >
   >


   *


   U. E. musi zostać zakończona.
   Wcześniej opłaca się i warto, żeby Polska z tego wyszła.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka