Dodaj do ulubionych

"Jestem zmuszony prosić o 30 złotych"

04.11.22, 11:40
...czyli wątek z dedykacją dla Pepego: wspomóż prawdziwych katolickich katolików gnębionych przez demony (cielesne żądze i takie tam).

wyborcza.pl/7,75398,29103319,jestem-zmuszony-prosic-o-30-zlotych.html#S.MT-K.C-B.1-L.1.duzy

Zabawne, co? Zawsze, ale to zawsze w organizacjach katolickich dochodzi do konfliktu między deklarowanymi wartościami a własną cielesnością. Pół biedy, gdy rozwodzą się dorośli ludzie; tragedia, gdy ksiądz gwałci dzieci na kolejnych parafiach.

No więc Pepe: przelej kilka groszi, bo nie utrzymają nawet biura.

A może katolicy powinni wrócić do pięknej tradycji samobiczowania (które ponoć uprawiał JPII), jak sądzicie? To by może ochłodziło żądze (nie wiem).
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: "Jestem zmuszony prosić o 30 złotych" 06.11.22, 01:26
      dorota_333 napisała:

> A może katolicy powinni wrócić do pięknej tradycji samobiczowania (które ponoć
      > uprawiał JPII), jak sądzicie? To by może ochłodziło żądze (nie wiem).

Nie rozumiem takich próśb. Czy oni nie mogą po prostu pomodlić się o pieniądze?

S.
      • mateusz572 Re: "Jestem zmuszony prosić o 30 złotych" 06.11.22, 13:04
        Albo iść do pracy i przestać zbijać bąki na koszt społeczeństwa.
        Nawiasem mówiąc pisiory mnóstwo takich wynalazków tworzą, które jak pijawki przyssały się do pieniędzy podatnika.
    • mateusz572 Re: "Jestem zmuszony prosić o 30 złotych" 06.11.22, 18:04
      A może tu jest pies pogrzebany?
      Albo tu i tu ?
      • dorota_333 Re: "Jestem zmuszony prosić o 30 złotych" 06.11.22, 19:14
        Tak, mówiło się o tym od dawna, że Orda jest finansowana zewnętrznie. Na razie nie ma bezpośrednich dowodów.

Jednak inne koincydencje są bardziej znaczące. Tożsamość światopoglądów. I Rosja i organizacje typu Ordo Iuris (imię ich legion) walczą z miazmatami zachodniej demokracji. W imię "ochrony rodziny" etc., etc. To mnie bardziej przekonuje - koincydencje czasowe utraty finansowania są tylko kropką nad "i".

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka