Dodaj do ulubionych

Rzad Meksyku ostrzega

14.11.22, 19:25
Tu, proszę:

twitter.com/i/status/1590013482594107392
Niedługo zajęło internautom zidentyfikowanie miasta, gdzie klipa nakręcono w USA, dokładnie w Filadelfii.
Filadelfia , stolica Pensylwanii, to miejsce skad pochodzi nowy bohater Polaków, Jonh Fatterman.
To tak trochę przy okazji.
To ten tu:

wyborcza.pl/7,75399,29127253,jak-walczacy-ze-skutkami-udaru-john-fetterman-pokonal-wygadanego.html?utm_source=mail&utm_medium=newsletter&utm_campaign=wieczorny&NLID=749dc4ffa5e959bc21ca1225319666fe80e76593bf7b39467fc54ed1fcbd4d11
Nasz stary, poczciwy John John jest gorącym zwolennikiem otwierania w swym stanie SIS. To są Safe Injection Site, gdzie każdy kto ma narkotyki a nie ma igły może iść i przypierdolic w żyle czysta igła, pod kontrola pielęgniarza. A jak kto nie ma narkotyków ale jest na głodzie, to mu tak je zaoferują za darmo.
Na USA już za późno, ale w Polsce jeszcze macie czas zatrzymać ruchanie mózgów narodowi przez progresywna lewice. Byle szybko. Bo to nadchodzi , i zacznie się tuz po eliminacji PiS.

The sites allow people to bring in illicit drugs and inject them there, without fear of harassment and under medical supervision so that any overdose can be caught and treated. They stay as long as needed. They can talk to counsellors and peer-counsellors before they leave. In the language of public health, having a supervised injection site is a form of harm reduction, similar to having a designated driver on drinking nights.
Obserwuj wątek
  • superspec1 Re: Rzad Meksyku ostrzega 14.11.22, 22:13
   Jako wolnościowiec popieram legalizację narkotyków ale jestem przeciwny dotowaniu tego.
  • pigeon_shit_dust Sprpstowanie... 15.11.22, 00:10
   Stolica PA jest Harrisburg smile
  • pepe49 po eliminacji PiS 15.11.22, 22:44
   już nic nie będzie można.
   Delegacja Państwowej Komisji Wyborczej na wymianie doświadczeń w Moskwie "za Tuska". Rezultaty widać w USA dzisiaj. Zabawne..

   Medja wrócą do sytuacji z wiosny 2015. "Wszyscy za Tuskiem". Hi.
   Internet inwigilowany całkowicie (drugi link).

   Wszystkie zdobycze nowej odsłony rewolucji, czyli zabijanie dzieci, starych i chorych, sodomja i kastracja (dużo tego nie ma..) zostaną wdrożone.

   Panie Kadi, masz Pan stary powielacz gdzieś w Polsce jeszcze?
   Na emeryturę proponuję jednak Szwajcarję (eutanazja).

   *


   ordoiuris.pl/ordoiuris.pl/unia-europejska-popiera-globalne-zarz%C4%85dzanie-zdrowiem-wbrew-glosom-spoleczenstwa-obywatelskiego   "... Podczas wcześniejszych faz negocjacyjnych traktatu, większość delegacji państw członkowskich opowiadało się nie tylko za samym utworzeniem umowy, ale także za jej wiążącym charakterem. Natomiast duża liczba zgłoszeń z drugiej fazy konsultacji społecznych, wyrażała zdecydowaną krytykę wobec zawarcia umowy międzynarodowej, która wzmocniłaby rolę WHO, zwłaszcza w świetle niespójności i braku przejrzystości, napotkanych w zarządzaniu Covid-19.
   ...

   Kto stoi za WHO?

   W wielu wystąpieniach opinii publicznej zwracano przede wszystkim uwagę na fakt, że WHO jest instytucją finansowaną przez instytucje prywatne, przemysł farmaceutyczny czy korporacje, których głównymi graczami są firmy farmaceutyczne. Czynnik ten, jak wielu wskazywało, prowadzi do nieuchronnego konfliktu interesów i nadawania w pierwszej kolejności priorytetu programom donatorów, którzy wnoszą największą część budżetu WHO. ...'   ordoiuris.pl/ordoiuris.pl/unia-szykuje-nowy-atak-na-nasza-wolnosc-i-prywatnosc

   "...
   trwają prace nad projektem rozporządzenia Unii Europejskiej dotyczącym „zapobiegania niegodziwemu traktowaniu dzieci w celach seksualnych”. Jak można było przypuszczać, i tym razem tytuł dokumentu ma przysłonić jego realną treść.

   Prawnicy Ordo Iuris zakończyli prace nad analizą projektu, który zakłada otwartą ścieżkę do inwigilowania każdego mieszkańca Unii Europejskiej. Pod płaszczykiem ochrony dzieci, autorzy projektu proponują, by służby miały nieograniczony dostęp do każdej wiadomości, przesyłanej drogą internetową. ... "


   *

   Przejęcie zarządzania przez U. E. nad RP (kamienie milowe) również jest w zainteresowaniu Ordo Iuris, ale czy da owo zainteresowanie jakiś wynik?

   W wyniku wdrożenia kamieni i dalszych kroków wynikających logicznie z poprzednich, RP utraci te części niepodległości, które jeszcze ma.

   Pan Morawiecki Młodszy postanowił zastosować wobec władz okupacyjnych U. E. taktykę, jaką stosowały rządy Korei Pd., Japonji czy Chin wobec USA po II w. św.
   Pokora i deklaracja kliencka.
   Urosły.
   Taka postawa jednak teraz nie zadziałała. U. E. jest organizacją rewolucyjną, która nie wdraża programu powojennego USA wobec aljantów - "jesteście inni niż ja ale jesteście ze mną i o to chodzi".

   Polska rządzona przez konserwatystów ma być niszczona. Jest wrogiem.

   Rząd polski, stateczny, spokojny katolicki rząd, zaczyna powoli to rozumieć i powoli przesterowuje się w kierunku rządu rewolucyjnego USA. Póki co, wydaje się, że ten jest odrobinę bardziej normalny. Tj. dbający o swoje międzynarodowe interesy bardziej niż o propagandę zboczeń, które ma w "agendzie".

   Wszystko powyżej jest jedynie widzeniem pepego.

   *

   U. E. musi zostać zakończona.
   Wcześnej opłaca się i warto, żeby Polska z tego wyszła.   pigeon_shit_dust napisał:

   > Tu, proszę:
   >
   > twitter.com/i/status/1590013482594107392
   > Niedługo zajęło internautom zidentyfikowanie miasta, gdzie klipa nakręcono w US
   > A, dokładnie w Filadelfii.
   > Filadelfia , stolica Pensylwanii, to miejsce skad pochodzi nowy bohater Polaków
   > , Jonh Fatterman.
   > To tak trochę przy okazji.
   > To ten tu:
   >
   > wyborcza.pl/7,75399,29127253,jak-walczacy-ze-skutkami-udaru-john-fetterman-pokonal-wygadanego.html?utm_source=mail&utm_medium=newsletter&utm_campaign=wieczorny&NLID=749dc4ffa5e959bc21ca1225319666fe80e76593bf7b39467fc54ed1fcbd4d11
   > Nasz stary, poczciwy John John jest gorącym zwolennikiem otwierania w swym stan
   > ie SIS. To są Safe Injection Site, gdzie każdy kto ma narkotyki a nie ma igły
   > może iść i przypierdolic w żyle czysta igła, pod kontrola pielęgniarza. A jak
   > kto nie ma narkotyków ale jest na głodzie, to mu tak je zaoferują za darmo.
   > Na USA już za późno, ale w Polsce jeszcze macie czas zatrzymać ruchanie mózgów
   > narodowi przez progresywna lewice. Byle szybko. Bo to nadchodzi , i zacznie się
   > tuz po eliminacji PiS.
   >
   > The sites allow people to bring in illicit drugs and inject them there, without
   > fear of harassment and under medical supervision so that any overdose can be c
   > aught and treated. They stay as long as needed. They can talk to counsellors a
   > nd peer-counsellors before they leave. In the language of public health, havin
   > g a supervised injection site is a form of harm reduction, similar to having a
   > designated driver on drinking nights.
   >
   >
   >

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka