Dodaj do ulubionych

Bedzie nowa szczepionka !

27.11.22, 14:50

Zapobiegajca, wroooooooc ! zmniejszajaca ryzyko zarazenia, wroooooc ! oslabiajaca objawy, wroooooc !

trujaca szczpionka przeciw ociepleniu rozowego klimatu, ktory zreszta sie ociepla jak to zawsze w historii sie ocieplal.
A jezeli sie nawet nie ociepli to mozna powalczyc. z oziembiajacym sie klimatem albo z Panem Bogiem, albo ze natura wszechswiata.
Wazne, ze pod rozowymi, korporacyjnymi sztandarami !


portal.abczdrowie.pl/przeanalizowali-dane-z-30-lat-wiedza-co-generuje-fale-zawalow-udarow-demencji
Obserwuj wątek
  • cojestdoktorku Re: Bedzie nowa szczepionka ! 28.11.22, 15:22
   skad oni biorą te kłamtwa to nie wiem, ale za ich propagowanie na pewno biorą kasę
   szeroko zakrojone badania przeprowadzone w szwecji pokazuja ze jest dokłądnie odwrotnie, ze zabija nas niska a nie wysoka temperatura:
   wyborcza.pl/7,75400,22290393,serce-nie-lubi-zimna-lubi-je-za-to-zawal.html?disableRedirects=true
   www.medonet.pl/zdrowie,piec-powodow--przez-ktore-zima-wzrasta-ryzyko-zawalu-serca,artykul,1734961.html

   kto ma rację widac też w danych śmiertlenosci z całej Europy
   https://euromomo.eu/uploads/images/bulletin46a-fcfa9cca-da5f-46bc-9650-33a3e347a231.png
   upały służa ludziom, a zimy nie, lepiej zeby było upalnie, niz po prosto ciepło lub umiarkowanie
   • lastboyscout Re: Bedzie nowa szczepionka ! 28.11.22, 19:27
    Co za roznica dla sciemniajacych i sciemnianych pod jakim pretekstem i ktorej sekta szamanow cos sprzeda lub wybije sie czesc ludzkosci ?
  • pepe49 ładne fotki w artykule 02.12.22, 12:53
   www.theepochtimes.com/peeking-inside-the-covid-vaccine_4881567.html

   "...Na początku tego roku niemiecka grupa robocza ds. analizy szczepionek przeciwko COVID (GWG) opublikowała raport szczegółowo opisujący to, co odkryli podczas badania różnych fiolek szczepionek. GWG to międzynarodowa sieć ponad 60 naukowców, lekarzy i innych ekspertów. Ich celem jest dogłębna analiza laboratoryjna tych szczepionek.

   Sabine Stebel, mikrobiolog i ekspert ds. funkcji z GWG, przedstawiła ustalenia grupy przed Zgromadzeniem Ogólnym Światowej Rady Zdrowia w dniu 5 września. Naukowcy przyjrzeli się większości dostępnych na rynku szczepionek przeciwko COVID-19: Johnson and Johnson, Moderna, i AstraZeneca, a także jedyny zastrzyk, który otrzymał pełną aprobatę FDA — Pfizer's Comirnaty (inne szczepionki otrzymały jedynie zezwolenie na użycie w nagłych wypadkach).

   GWG zbadał fiolki za pomocą skaningowej mikroskopii elektronowej i spektroskopii rentgenowskiej z dyspersją energii. Znaleźli stosunkowo duże metalowe ciała obce. Normy dobrej praktyki produkcyjnej Unii Europejskiej (GMP) dopuszczają rozmiary cząstek nie większe niż ćwierć mikrometra, ale analiza GWG odkryła wiele cząstek metalu z kilku partii, które mierzone były w liczbach dwucyfrowych. Te metalowe przedmioty znaleziono we wszystkich badanych fiolkach Pfizer i AstraZeneca, a także w niektórych fiolkach Johnson and Johnson, powiedział GWG.

   „Jeśli odpowiednio przefiltrujesz substancję, która ma być wstrzyknięta, nie powinieneś niczego widzieć pod mikroskopem” – powiedziała Stebel w swojej prezentacji. „Te struktury są zdecydowanie zbyt duże, aby można je było wstrzyknąć żywej osobie”.

   Typy znalezionych cząstek obejmowały metale alkaliczne, takie jak cez i potas, metale ziem alkalicznych, takie jak wapń i bar, oraz kobalt, żelazo, chrom i tytan. Naukowcy odkryli również metale ziem rzadkich, takie jak cer i gadolin, a także aluminium, krzem i siarkę. ...


   Oprócz analizy fiolek ze szczepionką, badacze GWG przeanalizowali krew zaszczepionych osób i porównali ją z próbkami krwi od osób nieszczepionych. Odkryli, że krew wszystkich zaszczepionych pacjentów, których testowali (szczególnie tych, którzy otrzymali szczepionki BioNTech/Pfizer lub Moderna) miała „nowe struktury”, takie jak prostokątne kryształy i spirale.

   „Tego rodzaju struktur nigdy wcześniej nie znaleziono w ludzkiej krwi. Struktury te najczęściej znajdowano w szczepionce Comirnaty firmy BioNTech/Pfizer” – czytamy w raporcie.

   Osoby, którym wstrzyknięto, mają 100 procent konsekwentnie zmienionej krwi, co widać w mikroskopii ciemnego pola żywych komórek. Obejmuje to utrudniony przepływ krwi z sklejaniem się czerwonych krwinek, nawet do skrajnego „tworzenia rulonu” oraz głęboko zmniejszoną stabilność i przeżycie czerwonych krwinek.

   Inną cechą zaszczepionych próbek krwi była degradacja samej krwi. Raport zawiera obrazy z analizy żywych krwinek błon komórkowych erytrocytów (czerwonych krwinek, które wyglądają jak wklęsłe krążki), które zostały zdeformowane i odnotowuje „niezwykle szybki rozpad różnych typów komórek w zaszczepionej krwi”.

   Takie deformacje komórek są zwykle obserwowane tylko u osób przewlekle chorych i osób z ciężkimi chorobami zwyrodnieniowymi.

   Naukowcy zaobserwowali również częste przykłady zakrzepów krwi i zmian lepkości krwi, u zaszczepionych osób wykazujących zmniejszoną zdolność przepływu krwi z powodu sklejania się komórek krwi. ...   ... „Wiele pozostaje jeszcze do przeanalizowania, ale to, co znaleźliśmy – jesteśmy przekonani – jest tak ważne, że należy o tym poinformować ogół społeczeństwa, a zwłaszcza społeczność naukową. Konieczne jest szersze zrozumienie zagrożeń, jakie szczepionki przeciwko COVID-19 stwarzają dla zdrowia, oraz badania nad tym, jak można zapobiegać najgorszym skutkom tych szczepionek lub przynajmniej je łagodzić” – napisali naukowcy. "


   *


   Źródełko:
   raport GWG

   www.documentcloud.org/documents/22140176-report-from-working-group-of-vaccine-analysis-in-germany


   Hm.

   *

   " SUMMARY OF PRELIMINARY FINDINGS

   The COVID-19 vaccination programmes must be stopped immediately


   The German Working Group for COVID Vaccine Analysis has made its initial findings publicly available in a wide-ranging report:
   1. Toxic substances were found in all of the samples of COVID-19 vaccines - without exception.
   2. The blood samples of all the people who had been vaccinated showed marked changes.
   3. The greater the stability of the envelope of lipid nanoparticles, the more frequent are vaccine side effects. ..."

   *


   I po co się uczyć angielskiego? Żeby czytać czym nowi rodacy pana Jörga denerwują Panią Dorotę?


   P. S.

   Konto premium w The Epoch Times jest bezpłatne. TET wydają w USA Chińczycy z Falun Gong. Co przypominam.


   *

   E. U.
   ** ****
   • pepe49 tymczasem teraz w Polsce 02.12.22, 13:12
    samorzad.infor.pl/wiadomosci/5615113,lekarka-w-bialymstoku-pozbawiona-prawa-wykonywania-zawodu-na-rok-za-wypowiedz-przeciwko-szczepionkom-na-covid19.html


    14 XI 2022
    "Obwiniona przekonuje natomiast, że przyjęcie szczepionki przeciwko COVID-19 jest bardzo niebezpieczne i nie tylko niesie za sobą liczne powikłania np. choroby serca, ale może też doprowadzić do śmierci" – argumentował sąd lekarski.

    OSL w Białymstoku ocenił wypowiedzi lekarki jako "wysoce naganne i odznaczające się wysokim stopniem społecznej szkodliwości", "antyzdrowotne

    ...

    działała sprzecznie ze standardami wynikającymi z aktualnej wiedzy medycznej. Sąd argumentował także, że lekarka nie przyjmuje do wiadomości, że działa wbrew tym standardom, przez co naraża ludzi na ryzyko zakażenia koronawirusem oraz ciężki przebieg choroby. ..."

    To jest ta sama pani dr, która rozmawiała z panem Skowrońskim w Radiu Wnet, co wcześniej przytaczałem


    podtail.com/en/podcast/podcasty-radia-wnet-wnet-fm-warszawa-87-8-fm-krako/dr-dorota-sienkiewicz-prezes-stowarzyszenia-niezal/


    itd. itp.


    "Evidence based medicine"?
    Producer's income based medicine?

    A może jakaś inżynierja społeczna czy coś


    *


    U. E.
  • pigeon_shit_dust Lewe znow zamknom nam Swiat :( 09.12.22, 15:11
   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,29243006,francja-minister-zdrowia-ostrzega-przed-gwaltownym-wzrostem.html#s=BoxOpImg3

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka