Dodaj do ulubionych

Co sie dzieje na tym pomylonym świecie ?

28.11.22, 15:02
 Amazon na strajku…chcą pieniążków więcej i traktowani być po ludzku. Jeszcze czego sad
Moja paczka z Prime ( Next Day Delivery) przyszła po 2 tygodniach. To był screen protector na telefon, taki plastyk z klejem. Paczka byla rozwalona, koperta rozdarta a na screenie przyklejone były włosy, brud i kawałek czegoś co wyglądało na gówno.
Amazonowcy tymczasem stercza pod domem Bezosa na Manhattanie. Chuj im w dupe i Bezosowi tak samo.A cóż tam, panie, w polityce?
Chińcyki trzymają się mocno!?
Burza sie, chamy żółte, przeciwko Covidowej opresji? I co z tego, że Covidu już nie ma?A może jest? Moze sie pozabijaja troszke i tak mamy tam nadmiar tego talatajstwa.
Za to Fauciego już nie ma, chociaż swą karzełkowata upiorna mordkę ciągle pokazuje w TV. Koncza wasc, wstydu oszczedz.

Tylko Jankesi nie zawiedli, ruszyli jac co roku na zakupy w Black Friday. Jednocześnie zadłużenie tego narodu  na kartach kredytowych rośnie w tempie 9% miesięcznie ! I co z tego?Biden umorzy i pierdolić.
Niemce na ostatnim miejscu w grupie w rozgrywkach ktore nigdy nie powinny miec meijsca w kraju w ktorym maja miejsce. Moze Niemcy nie wyjda, trzymajcie kciuki.
Okradziona z remisu przez sędziego Ghana lupie dupe zoltkom i świetnie.
Obserwuj wątek
    • dorota_333 Re: Co sie dzieje na tym pomylonym świecie ? 28.11.22, 15:10
      Ja myślałam, że odsypiasz szturm na miejscowy market, gdzie wywalczyłeś na pięści 100-całowy telewizor po przecenie.
      • pigeon_shit_dust Re: Co sie dzieje na tym pomylonym świecie ? 28.11.22, 15:31
        dorota_333 napisała:

> Ja myślałam, że odsypiasz szturm na miejscowy market, gdzie wywalczyłeś na pięś
        > ci 100-całowy telewizor po przecenie.

I co ja zrobie z amerykanskim odbiornikiem?
        W dupoe sobie upcham 100 calowy televizor?
        Sznuruj na zakupy, ratowac gospodarke.
        I planete. Produkcja jednego T-Shirta pochlania 2500 litrow wody. Kupuj i od razu wypierdalaja na smietnik.
        Albo lepeij- kupuj, oddawaj i bierz kase z powrotem, a wtedy sklep to wypierdala i ponosi strate....
    • pigeon_shit_dust Teraz jeszcze Murzynof krzywdza :( 28.11.22, 17:04
      Drzewa im sadza w dzielnicach bez pytania .
      Skandal !!!!
      getpocket.com/explore/item/why-detroit-residents-pushed-back-against-tree-planting?utm_source=pocket-newtab
      • pepe49 Re: Teraz jeszcze Murzynof krzywdza :( 28.11.22, 20:13
        Ciekawe fragmenty:

wcześniej

"the city itself didn’t have the capacity to bring down dead trees, nor to prune trees"

"miasto nie było w stanie ścinać martwych drzew ani przycinać drzew"

Posadzą i za 5 lat dostanę konarem w samochód.
        Nawet zdjęcie gałązki na chodniku dali.

..

"After all, who would turn down a free tree on their property, given all of the health and economic benefits that service affords? "

"W końcu kto odrzuciłby bezpłatne drzewo na swojej posiadłości, biorąc pod uwagę wszystkie korzyści zdrowotne i ekonomiczne, jakie zapewnia ta usługa?"

Ja bym odrzucił. Na mojej działce?? Bez pytania?
        Jeszcze mniejsze prawo własności niż w U. E.? O co chodzi?

Jakie są dzisiejsze USA?

*

U. E. musi zostać zakończona.
        Wcześniej opłaca się i warto, żeby Polska z tego wyszła.
    • pigeon_shit_dust USA.Firma Roku wybrana ! 05.12.22, 15:57
      Wygrala firma z branzy o technologii tak zaawansawanej, ze nikt nam Amerykanowm tu nie pdskoczy. , COSTCO.
      Nikt na swiecie nie dorowna COSTCO.

finance.yahoo.com/live/company-of-the-year/
      Costco, drodzy nie- AMerykanie, to pseudohurtownik chlamu, ktory za platny membership sprzedaje chinskie produkty prosto z kartonow lub palet klientowi
      • dorota_333 Re: USA.Firma Roku wybrana ! 05.12.22, 16:05
        Hot dog za 1,5$? Strach pomyśleć, co jest w środku.

Ale tak naprawdę TO jest największe osiągnięcie roku (a może i dekady, nie wiem):

tvn24.pl/swiat/usa-najnowoczesniejszy-bombowiec-b-21-raider-ma-zapewnic-usa-globalna-przewage-6305238

Czuję się zbudowana i uspokojona, ze to właśnie Jankesi mają takie uzbrojenie, a nie np. Chińczycy.

Reszta nieważna tak naprawdę.

• senioryta13 Re: USA.Firma Roku wybrana ! 05.12.22, 23:18
        pigeon_shit_dust napisał:
        > Costco, drodzy nie- AMerykanie, to pseudohurtownik chlamu, ktory za platny memb
        > ership sprzedaje chinskie produkty prosto z kartonow lub palet klientowi

Sklep nigdy nie byl dla mnie. Zupelny nonsens, abym jeszcze musiala placic za wstep do niego. Zawsze przewracalam oczyma, slyszac, ze ktos tam moze robic zakupy.
      • summerland Re: USA.Firma Roku wybrana ! 06.12.22, 16:28
        Nie wiem czy sie orientujecie kto jest wlascicielem tego sklepu/hurtowni.
        Czytalam, ze ojciec slawetnego "filantropa" byl ale mu sie zmarlo w zeszlym roku, wiec teraz przeszlo na synka. Moze jakby wiecej ludzi mialo tego swiadomosc to nie robiliby tam zakupow.
    • arielkaanielka Re: Co sie dzieje na tym pomylonym świecie ? 07.12.22, 15:35
      Szczególnie w tych czasach warto mieć własne mieszkanie bez kredytu. Polecam wszystkim, którzy poszukują rzetelnego administrującego nieruchomościami - Polzen z Gdańska
      • pigeon_shit_dust A po ryju chcesz moze ? 07.12.22, 15:40
        arielkaanielka napisała:

> Szczególnie w tych czasach warto mieć własne mieszkanie bez kredytu. Polecam ws
        > zystkim, którzy poszukują rzetelnego administrującego nieruchomościami - Polzen
        > z Gdańska

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka