Dodaj do ulubionych

Przez takie rzeczy padaja rzady. Co Musk ujawnil.

03.12.22, 15:31
Z laptopow malego Bidenka- gangsterka.
Co, nie wiecie o co chodzi? Nie dowiecie sie , bo lewica polozyla na to wieczko.
Trzeba siegnac do niezaleznych publikacji.
Oczywiscie, w naszej Ameryczce nic sie nie stanie. No,m oze Musk niedlugo zginie w wypadku jakiejs Tesli.
Obserwuj wątek
  • senioryta13 Re: Przez takie rzeczy padaja rzady. Co Musk ujaw 03.12.22, 21:47
   Nasza gazetka jeszcze milczy. Prawdopodobnie czeka na ustosunkowanie sie Zachodu do sprawy i wtedy smialo obywatelom obwiesci, nie narazajac sie nikomu.
   • cojestdoktorku Re: Przez takie rzeczy padaja rzady. Co Musk ujaw 04.12.22, 16:56
    nie rozumiem afery
    gośc ćpał, tam u góry prawie wszyscy to robią, dziwne jakby tego robił
    a ze wpływał na Ukrainę?
    u nas Mosbacher oficjalnie wpływała jak ma być, np. ze lek ma być refundowany no i nasi zmieniali zdani i jest, albo szkoła liderów w której nam amerykańce szkolą czesto jakichś nonemów co póxniej zostaja u nas premierami

    moze afera ze to było ukrywane, no ale i demokraci i republikanie chieli sprawę wyciszać, bo przecież według wszystkich to ruscy ingerują w wybory
    teraz jest wygodnie, jak tylko jakas sprawa jest brzydka i niezgodna z przekonaniami większosci to znaczy ze to na pewno ruska prowokacja - jakież to wygodne smile
  • pepe49 Mój syn Hunter. Mój syn Myśliwy? Mój syn. 04.12.22, 03:23
   O panu Elonie i temacie wątku:

   www.breitbart.com/tech/2022/12/02/everyone-knew-this-was-fcked-elon-musk-releases-twitters-internal-convos-on-hunter-biden-laptop-censorship/


   Ale mnie zaciekawił film. Recenzja:

   www.nationalreview.com/2022/10/sympathy-for-the-screwup-son/


   Opis z Breitbarta

   www.breitbart.com/entertainment/2022/10/19/national-review-film-critic-armond-white-praises-my-son-hunter-as-work-of-art/


   „Obrazoburczy krytyk filmowy, Armond White, bezwarunkowo pochwalił „My Son Hunter” , chwaląc reżysera Roberta Daviego i producenta Phelima McAleera za przekształcenie „politycznego sporu w dzieło sztuki”.
   W swojej recenzji opublikowanej w środę w „ National Review” White argumentował, że film pokazuje większą uczciwość etyczną niż całość głównych mediów informacyjnych, gdy starały się ukryć skandal związany z laptopem Huntera Bidena przed wyborami prezydenckimi w 2020 roku.

   Pochwalił także „niesamowity” występ aktora Laurence'a Foxa, dodając, że film nadaje „ludzkiej skali niewyobrażalnej korupcji, której jesteśmy świadkami, ale którą politycy i media każą nam ignorować”.

   Jak zamienić argument polityczny w dzieło sztuki? ..
   Twórca filmów politycznych, Phelim McAleer, podejmuje temat, który dziennikarze korporacyjni wygasili w ciągu ostatnich kilku lat — korupcję rodziny Bidenów ujawnioną przez jej lekkomyślnego potomka Huntera. Ale McAleer unika oskarżeń i wzajemnych oskarżeń, które są teraz zwyczajem w mediach. Zbrodnicze zachowanie Huntera Bidena uchwycone na jego własnych dwóch laptopach jest już samookaleczeniem postaci zabójstwem wykonanym z takim przymusem, że McAleer musi tylko sumiennie to reprezentować.

   Zabezpieczanie przez FBI zdeprawowanych i zbrodniczych dowodów Bidena – oraz wysiłki Big Tech wraz z mediami, aby zdyskredytować to wszystko jako „rosyjską dezinformację” – to bezprecedensowe naruszenie zaufania publicznego i odmowa wolności. Tak więc film McAleera pełni funkcję niszczącą, regenerującą. (Wyprodukowany przez Breitbart , został, jak można było przewidzieć, zatrzaśnięty lub zignorowany przez prasę korporacyjną).   Nie popełnij błędu, McAleer jest polemiczny, ale „My Son Hunter” nie potępia Huntera Bidena tak bardzo, jak rozumie go i naturę jego przestępstwa – demonstrując w ten sposób ostateczną formę dziennikarskiej skrupulatności.

   „My Son Hunter „, który oznacza ekspansję Breitbarta w dystrybucji filmowej, został przeniesiony na ekran przez producentów Phelima McAleera i Ann McElhinney ( Gosnell film , FBI Lovebirds: Undercovers ).

   McAleer i McElhinney's Unreported Story Society sfinansowali crowdfundingowo budżet filmu w wysokości 2,3 miliona dolarów od 30 000 darczyńców, co według McAleera dowodzi , że publiczność pragnie zobaczyć tę historię.

   Film wyreżyserował Robert Davi ( Goonies , Licencja na zabijanie , Szklana pułapka występuje Laurence Fox ( Victoria , Inspektor Lewis , Profesor i szaleniec ) w roli Huntera Bidena ); Gina Carano ( The Mandalorianin , Deadpool , Heist ) jako agentka Secret Service; oraz John James ( Dynastia ) jako Joe Biden.

   My Son Hunter jest już dostępny do kupienia na DVD lub do pobrania lub pobrania online na MySonHunter.com .”


   Tłumaczenie za automatem Google.


   *


   No to publiczność zobaczy. Parę razy pepe czytał narzekania „lewicowców” na platformy zbierania pieniędzy. Jedno z uzasadnień powyżej. Biedni mogą sobie coś sfinansować, co się arystokracji nie podoba.

   (Lewicowcy? To p. Ziemkiewicz pisze o globalnym podatku korporacyjnym. „Strollowana rewolucja” to jego książka o przejęciu lewicy przez korporacje. Ostatnio p. Adrian Zandberg z lewicy (Razem) powiedział coś o podatku korporacyjnym:

   dorzeczy.pl/opinie/360571/zandberg-w-polsce-konieczne-jest-opodatkowanie-korporacji.html
   Czekam na zniknięcie albo zamilknięcie p. AZ.)


   Żeby dokończyć temat – breitbart zamieszcza artykuły na temat p. Huntera B. Dużo.


   www.breitbart.com/tag/hunter-biden/


   A przyszła pani prezydent USA:


   https://media.breitbart.com/media/2021/04/Kamala-Harris-laughing-getty-640x480.jpg


   Może nie. Amerykanie – powodzenia!

   A ja tymczasem sobie poczekam na polskie napisy do tego filmu.


   *


   Projekt U. E. musi zostać anulowany.
   Wcześniej opłaca się i warto, żeby Polska z tego wyszła.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka