Dodaj do ulubionych

Problem biedy. W zasadzie rozwiązany.

12.12.22, 00:20
"65-letni Kanadyjczyk zwrócił się do państwa o udzielenie mu pomocy w pozbawieniu się życia. Jako przyczynę eutanazji wskazał ubóstwo. Władze wyraziły wstępną zgodę na tę eutanazję. Sam Kanadyjczyk popadł w biedę po tym, jak wcześniej w tym roku pozbawiono go świadczeń socjalnych.

65-letni Lester Landry zmaga się od lat z wieloma chorobami, choć żadna z nich nie jest śmiertelna. Jeździ na wózku. Po ukończeniu w maju tego roku 65 lat, kanadyjskie władze pozbawiły go wielu dodatków do emerytury. Landry'emu odebrano również zabrał psa przewodnika i mieszkanie, które rząd przyznał mu z powodu jego niepełnosprawności. Obecnie pozostaje mu 120 dolarów na życie i egzystencja w swoim vanie. Zwrócił się do specjalnej instytucji Medical Assistance in Dying o pomoc w dokonaniu eutanazji gdyż "zabrano mu dodatki do emerytury i nie chce żyć w ubóstwie".

Procedura wymaga zgody dwóch lekarzy na taką usługę państwową. Pierwszy z nich wyraził zgodę, Landry czeka na zgodę drugiego, która uruchomiłaby cała procedurę. Lekarz ma ją wydać w najbliższa środę. Zwraca uwagę fakt, że sama usługa zamówienia eutanazji jest bardzo prosta. Wystarczy w tym celu wypełnić dostępny w internecie formularz, a następnie go podpisać.

Sam Landy popiera eutanazję. Napisał jednak w mediach społecznościowych: "Dlaczego tak prosto jest uzyskać asystę państwa w eutanazji ludziom niepełnosprawnym, a rząd nie robi nic, aby pomóc im godnie żyć?"

jkg/dailymail.co.uk, tvp info"

www.fronda.pl/a/Kanada-eutanazja-z-powodu-ubostwa,208660.html


*

Człowiek ten sam popiera zabijanie bezbronnych.
Jest podwójnie bezbronny, bo widzi się tylko zależnym od rządu.
W końcu ma dosyć.

Jak wywołać taki stan ducha u wszystkich biednych?
Zadanie dla specjalistów. Od reklamy.


*

?
Obserwuj wątek
  • summerland Re: Problem biedy. W zasadzie rozwiązany. 12.12.22, 08:00
   Chca sie pozbywac ludzi wszelkimi sposobami. Slyszalam o przypadku kobiety samotnie wychowujacej dziecko, borykajacej sie z trudnosciami. Tez jej to zaproponowali. Rodzicom dzieci niepelnosprawnych tez.
  • dagmara9 Re: Problem biedy. W zasadzie rozwiązany. 28.12.22, 14:45
   Dobrze mieć swoje nieruchomości i do tego współpracować z zarządzającym, który dba o podwyższanie wartości nieruchomości, jak Polzen z Gdańska.
  • sendivigius Re: Problem biedy. W zasadzie rozwiązany. 28.12.22, 19:43
   pepe49 napisał:

   "Dlacz
   > ego tak prosto jest uzyskać asystę państwa w eutanazji ludziom niepełnosprawnym
   > , a rząd nie robi nic, aby pomóc im godnie żyć?"

   Bo jest to rzad burzuazyjny oparty o gospodarke kapitalistyczna czyli oparty na wyzysku. Wyciśniętą cytryne wyrzuca do śmieci.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka