Dodaj do ulubionych

Wystarczy nie kraść, zatrzepotała rączynami...

31.01.23, 13:04
Szydłowa zatrzepotała. i zaraz I sort pokazał że to nie takie proste. Rzecz w tym aby można było legalnie potomstwu szmal przekazać. Złodziej nie odpuści, a kiedy przy korycie to okazja czyni resztę. A teraz model. Dysponytent budżetowej kasy zakłada fundacje. Sam, jakiś znajomy, pociotek. Przelewa z budżetu na fundacje , bardzo.patrioryczną choć nieruchawą, jakieś 10 milionów. Rządowi i korytowie.kolesie coś dorzucają, bo dobrze fundacje pozarządowe wspierać i założyciele za zebraną kasę kupują 500 m. chałupę w atrakcyjnej dzielnicy np. stolicy na warunkach, że po kilku latach fundowania w niej można zrobić co się chce Ponieważ nierobom i złodziejom chce się kasy to sie sprzedaje drogo, fundacje likwiduje a miliony lokuje na prywatnych kontach, całkiem transparentnie i legalnie.
Czy komu też się wydaje że to zwykła polskokatolicka kradzież publicznego hajsu?!
Na🤟ałem. 🖐️ 🤟.

Obserwuj wątek
  • mateusz572 Re: Wystarczy nie kraść, zatrzepotała rączynami.. 02.02.23, 11:27
   To się nazywa willa plus : tvn24.pl/premium/willa-plus-dotacje-ministra-przemyslawa-czarnka-na-zakup-nieruchomosci-6709936
   Czy mógłby pepe49 ukoić moje nerwy i przekonać mnie, że wszystko gra, jest dobrze, sprawiedliwie, uczciwie, nieposzlakowanie, przezacnie bo prawi i sprawiedliwi dzierżą władzę w swych lepkich dłoniach.
   Proszę o jak najszybszą odpowiedz bo noce nieprzespane z powodu udręczania się troską o publiczne pieniądze mają bardzo zły wpływ na zdrowotność.
   • ireneo Re: Wystarczy nie kraść, zatrzepotała rączynami.. 02.02.23, 11:44
    To preludiumgdyż takich willi+ dojna drużyna ma w dyspozycji (do wyborów) na ok. 2 mld! Trzeba to wydać. Ponirważ zarządzać będą suskie i kuchcińskie określono okreswładania przed handlem na 5lat, bo po pięciu nie płaci się podatku Gdyby nie to to "solidarni" i "dumni" opyliliby chałupy zaraz po wrzasku świętego honoris causa Mateusza - komuniści, Tusk i PO sfałszowali.wybory!!!
  • dorota_333 "Podstawowe kryterium było takie: nie dajemy 02.02.23, 12:37
   ...pieniędzy lewakom i komunistom, bo to jest sprzeczne z konstytucją" - oświadczył minister Czarnek. *

   Mateusz chciał jakiegoś ukojenia, bo go ta masowa kradzież dręczy mentalnie. No to już nie dręczy. Wyjaśniło się. Kradną genetyczni patrioci, najlepsi Polacy i dlatego nie ma o co krzyczeć.

   A potem minister mówi coś, co mnie rozwala:

   "- Uwaga, będziemy ponawiać ten konkurs, ten program, dla Ochotniczych Straży Pożarnych, dla innych stowarzyszeń i fundacji, które też składały wnioski, które nie zmieściły się w tym projekcie. Bo te środki są tym organizacjom potrzebne, organizacjom, które realizują świetne programy edukacyjne. Nie komunistom, proszę pana, i nie lewakom, bo lewactwo to marksizm, a - jakby pan poczytał konstytucję - promowanie idei komunistycznych jest zabronione konstytucyjnie - zwrócił się do dziennikarza." *

   Czyli: nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi.

   *
   Jakby ktoś chciał podnieść sobie ciśnienie oglądając p. ministra, to tutaj nagranie i cytaty:

   tvn24.pl/polska/przemyslaw-czarnek-komentuje-sprawe-dotacji-na-zakup-nieruchomosci-dla-organizacji-zwiazanych-z-pis-willa-plus-6720455


   • ireneo Re: "Podstawowe kryterium było takie: nie dajemy 02.02.23, 13:04
    Ten święty honoris csusa Mateusz dodał mocno nastroszony, że wszystko jest transparentne dwa i dwa cztery, tyle tylko że negatywne oceny komisji Czarnek zamienia na minusy dodatnie.
    • ireneo Re: "Podstawowe kryterium było takie: nie daj 02.02.23, 13:24
     Ten święty honoris causa Mateusz dodał mocno nastroszony, że wszystko jest transparentne jak dwa i dwa cztery, tyle tylko że negatywne oceny komisji, Czarnek zamienia na minusy dodatnie.
     Jest prawdą,że za "Tuska i PO" fundacje nie dostawały willi, a dotacje celowe, bo po co ZChRowi willa gdy potrzebują namiotów. Oczyeisra oczywistość ZHP to drugi, niepatriotyczny sort i dlatego zobaczył gest Kazakiewicza. Proboszcz zaś na elewacje budowanego kościoła, by patriotycznie i edukacyjnie prezentował patrona - Alfonsa Popiełuszke.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka