Dodaj do ulubionych

Kasa, władza, posady

07.04.23, 21:41
Tak, to cytat z pepego. Ale jak Szczurek mógł swoją Lotną Brygadę Opozycji nazwać cytatem z piSSdzielski,ch mediów to ja mogę pepem.
1. Kasa.
Znany antysystemowiec, idealista co to dokłada do polityki ze swojego właśnie przytulił ponad 4 mln zł od Pinokia. Pinokio dał z rezerwy, która to winna być przeznaczana na zdarzenia nieprzewidywalne i raczej niewesołe (np. klęski żywiołowe). Nie wiem czy p. Kukizowi robi różnicę skąd dostał. Potraktowano go jak tornado ale to nie jego winna. Za to p. Kukiz obiecał startować z list PIS co w przypadku znanych antystemowców nie zaskakuje.
Wróć, kolejność była odwrotna. Najpierw kasa potem deklaracja. Kukiz nie jest taki głupi.
2. Władza.
Tu kłania się p. Kowalski. Wiceminister od rolnictwa zajmuje się wszystkim tylko nie rolnictwem. Rolnictwo ma ostatnio spore problemy więc może to i lepiej, że p. Kowalski nie robi tego co teoretycznie powinien.
Dla nieznających - taki drobny występ p. wiceministra. Daje do myślenia (o polityce kadrowej władców Polski).
Tematem na "władza" może być i p. Witek - w końcu nie każdy ma OJOM dla siebie.
3. Posady. Zabłysnął p. Szafranowicz. Lat 22 , student. P. Szafranowicz założył jakiś portal dla młodych piSSdziel-ców ale sukcesu nie odniósł. Tzn portal nie odniósł bo p. Szafranowicz owszem.
W lutym tego roku (2022) media poinformowały, że działacz Forum Młodych PiS znalazł zatrudnienie w Krajowym Zasobie Nieruchomości. Instytucja odpowiada za realizację rządowego programu Mieszkanie Plus. Kieruje nim Arkadiusz Urban, wiceprezes Partii Republikańskiej. Szafarowicz został zatrudniony na stanowisko młodszego specjalisty ds. promocji. Od 1 kwietnia 22-latek prowadzi program "Hity w Sieci" w prorządowej stacji TV Republika.
Teraz Wirtualna Polska podaje, że nazwisko Szafarowicza pojawiło się na liście pracowników w systemie kontrolowanego przez państwo banku PKO BP.
działacz został zatrudniony jako specjalista w "obszarze prezesa zarządu, pionie zarządzania personelem, w biurze zarządzania wartością pracownika, w zespole planowania i sprawozdawczości". Ma się tam zajmować "pozyskiwaniem młodych pracowników".

Tu trzeba zaznaczyć, że p. Szafranowicz wydatnie przyczynił się do medialnego linczu na p. Filiks i jej synu. Za to studenci w UW zwrócili się do rektora o relegowanie go z uczelni.
Czyli posada mu się należała jako rekompensata za doznane przykrości.
Przy okazji pomyślałem, że praca w PKO jest tak podła, że młodzi się do niej nie garną i potrzebna jest "fachowa", 22 letnia siła żeby ich zwabić. Coś nowego.

a tu obiecany p. Kowalski:
Obserwuj wątek
  • dorota_333 Galeria chwały 08.04.23, 10:15
   ...tutaj mała korekta. Młody pisowczyk z punktu 3. nazywa się Szafarowicz. Oskar.

   Zwrócił moją uwagę, ponieważ miałam taki (powodowany własną naiwnością) pogląd, że młodzi to są raczej ideowi. I że wśród młodych przypadki prostytuowania się za pieniądze/karierę mogą być rzadsze. O, jakże się myliłam.

   Dołączam tę młodą twarz do galerii chwały dobrej zmiany. Piękne włosy, tak nawiasem mówiąc.

   https://bi.im-g.pl/im/5d/3e/1c/z29615453IH,Oskar-Szafarowicz.jpg

   • zimna-wodka Re: Galeria chwały 08.04.23, 17:30
    Śliczne chłopię. Że go p. Antoni jeszcze nie dostrzegł...

    W temacie posady: mamy najliczniejszy rząd w Europie.
    • lastboyscout Re: Galeria chwały 08.04.23, 18:15
     Koles, rzeczywiscie wspolczesnie piekny inaczej ale on nawet z palcem w doopie zdewastuje Tuska i wszelkich rozowych poniewaz ma wiedze, potrafi mowic i w dodatku do rzeczy !

     www.bing.com/videos/search?q=Szafarowicz.+Oskar.&docid=603549154016234055&mid=DC05DD68F133E687389ADC05DD68F133E687389A&view=detail&FORM=VIRE

     Co wlosow to warto uprzytomnic sobie, wapniaki, ze krotko z przodu dlugo z tylu to wiocha i wasza prehistoria smile
     Teraz odwrotnie: wlasnie krotko z tylu, dlugo z przodu.

     Wystarczy zobaczyc jak sie nosi wspolczesnie:

     www.facebook.com/theparadiseparties
     Swoja droga Tusk to naprawde idiota skoro zraza sobie juz nawet najmlodszy elektorat:     pozostajac z wyksztalciuchowymi, niekumatymi jak wy, niedobitkami.

     Przeciez on i jego banda w praktyce dzialaja na na korzysc Kaczystow !
  • dorota_333 Kukiz: "Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w r 08.04.23, 14:34
   ...w ryj i mówcie do mnie szmato."

   Anyone?

   Źródło:
   pl.wikiquote.org/wiki/Pawe%C5%82_Kukiz
   • zimna-wodka Re: Kukiz: "Jak zostanę politykiem to naplujcie m 08.04.23, 17:28
    dorota_333 napisała:

    > ...w ryj i mówcie do mnie szmato."

    Jak ładnie proszą nie należy odmawiać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka