Dodaj do ulubionych

Tesla i Tusk.No, kto zaczyna?

20.04.23, 13:36
Jedziemy z tym koksem.
Hehe.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,29680091,elon-musk-rozprawial-w-fox-new-o-zadzy-prokreacji-miliarder.html#s=BoxOpMT
Jezdza po biednym Musku jak po burej suce. Ok.
A jednoczesnie samochody Tesli sa ...zbawieniem lewackiego swiata, czy sie myle? Przynajmniej w opinii lewicuy. Biden chce by do 2032 65% samochodow bylo na baterie.
Wczoraj teczowa kongsmanka poplakala sie nad losem waszych nienarodzonych jeszcze dziec- w jakim brudnym, zatrutym swiecie przyjdzie im zyc. Ratujmy biedny swiat kupujac EV.
Przy okazji, FOX musi zaplacic 800 mln dolcow za oszczerstwo. Bud Light stracil 7-8 mld bo zatrudnil w reklamie pedala smile

Obserwuj wątek
    • czerwony_jak_jablko Re: Tesla i Tusk.No, kto zaczyna? 20.04.23, 13:37
      In mid-April 2023, various social media posts and articles claimed that a right-wing protest over Bud Light's marketing partnership with trans TikTok celebrity Dylan Mulvaney resulted in a multibillion-dollar loss for its parent company, Anheuser-Busch. The purported losses ranged from $4 billion to $7 billion.
    • dorota_333 Re: Tesla i Tusk.No, kto zaczyna? 20.04.23, 15:04
      Tusk?
      • obsvfrc quvva, MUSK :) 20.04.23, 15:10
        dorota_333 napisała:

> Tusk?
        • dorota_333 Re: quvva, MUSK :) 20.04.23, 15:16
          Ojej, to Ty też jesteś Kadi.
          • czerwony_jak_jablko Re: quvva, MUSK :) 20.04.23, 15:25
            dorota_333 napisała:

> Ojej, to Ty też jesteś Kadi.

A na temat cus ?
            • dorota_333 Re: quvva, MUSK :) 20.04.23, 15:49
              Ten artykuł to jakieś brednie. Nie linkuj takich głupot.

Kwadrans temu Elon Musk wystrzelił rakietę. I to mnie też nie obchodzi.

Kadi, mój kraj idzie na dno. TO jest temat.
              • czerwony_jak_jablko Re: quvva, MUSK :) 20.04.23, 15:57
                dorota_333 napisała:

> Ten artykuł to jakieś brednie. Nie linkuj takich głupot.
                >
                > Kwadrans temu Elon Musk wystrzelił rakietę. I to mnie też nie obchodzi.
                >
                > Kadi, mój kraj idzie na dno. TO jest temat.

Aha. To napisz do GW zeby nie publikowali bredni...to glowna firma medialna w Polsce zdaje sie.
                jak juz bedzie na dnie, to daj posta, bo mnie to tez ciekawi.
              • kadilak A, juz sie rozpadla 20.04.23, 17:11
                dorota_333 napisała:

>
                > Kwadrans temu Elon Musk wystrzelił rakietę. I to mnie też nie obchodzi.
                >

Tez Cie nie obchodzi?
                Hehe.
                Symbol stanu panstwa....prywatna firma buduje to gowno za moja emeryture, jeb i po herbacie..ile kasy poszlo sie jebac?
                • dorota_333 Re: A, juz sie rozpadla 20.04.23, 19:04
                  No właśnie, dziwna rzecz. Słuchałam połową ucha relacji w TV, a tam komentujący facet w ogóle nie zauważył co się dzieje. Patrzę, a rakieta jakoś tak się kręci, lata w dół i do góry. Myśle: może to tak ma być, pierwsze silniki odpadły. Potem pokazali tłum pracowników Muska wiwatujący i klaszczący. No więc chyba tak ma być.

Ludzie teraz już takie głupie, że nawet ekspert zaproszony do telewizji nie zauważył, że pierdykło? No ja wysiadam.

No tak, Twoja emerytura też w akcjach Tesli. Wiesz, on jest geniuszem podobno, więc i tak zarobi. kiedyś big_grin
                  • kadilak Re: A, juz sie rozpadla 20.04.23, 19:36
                    dorota_333 napisała:

>
                    > Ludzie teraz już takie głupie, że nawet ekspert zaproszony do telewizji nie zau
                    > ważył, że pierdykło? No ja wysiadam.
                    >
                    > No tak, Twoja emerytura też w akcjach Tesli. Wiesz, on jest geniuszem podobno,
                    > więc i tak zarobi. kiedyś big_grin

To byl test ktory jak ogloszono, zakonczyl sie sukcesem.

Podobnym do sukcesy calych USA dzis. Nie chodzi juz nawet o to, ze za co sie wezma, to spierdola.
                    Artykuly sprzed paru dni mowia, ze rakieta miala weejsc na orbite.
                    Chodzi o obnizanie standardow, doslownie , wszystkiego.
                    Dzis uczen moze skonczyc szkole srednia, nie umiejac czytac i pisac. Widocznie orbite obnizoo do 100 metrow.
                    I pasuje.

• kadilak To tez ja 20.04.23, 15:59
            dorota_333 napisała:

> Ojej, to Ty też jesteś Kadi.

Wracam do korzeni ....
            • dorota_333 Re: To tez ja 20.04.23, 19:05
              Super.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka