Dodaj do ulubionych

Jak w Anglii będzie u nas gdy się skończy komuna

30.04.23, 11:10
"Zgodnie z obowiązującymi w Wielkiej Brytanii przepisami, jeśli minister organizuje imprezy lub wydarzenia polityczne w państwowych rezydencjach, powinien to robić na koszt własny lub swojej partii."
Przytoczyłem to na okoliczność obciążenia byłej premier za partyjne schadzki w reprezentacyjnych obiektach. Dostała fakturę. Czekam kiedy tow. Mateusz M. z tow. Jarosławem K. złożą zastrzeżenia do wysokosci faktur otrzymanych za miesięcznice, które są prywatnie-partyjnymi imprezkami z publicznych pieniądzy. Koszty to armia policjantów i zamknięcie dla użytku hektarów miasta z obiektami, oraz opuszczanie dla tych prywatnopartyjnych imprezek miejsc pracy, sowicie opłacanych. Powyższe to jeden z licznych przykładów uwłaszczaniu się partyjnego aktywu na budżecie. Tak się przecież już dzieje w prekampanii i wykorzystaniu obiektów publicznych na masówki z udziałem autobusowych pasażerów nowogrodzkich.
Jak to będzie po ogłoszeniu kampanii można się domyslać znając skalę dotychczasowego marnotrawstwa setek milionów złotych.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka