Dodaj do ulubionych

PO? PiS? Konfederacja.

24.07.23, 17:01
Po uruchomieniu przez Panią Dorotę wątku wyborczego na temat przywozu do Polski trujących odpoadów z niemiec i odpowiedzialności za proceder - okazuje się, że odpowiedzialność leży nie tylko po stronie mafijnej ale też i samorządowcy z PiS mogą mieć coś za uszami (mogą, bo na razie dowodami są artykuły z GW, czyli zerowo wiarygodne źródło).

Więc głosujemy na Konfederację, pozwalamy jej przebić 21% szklany dach (79% wyborców deklarowało, że na pewno nie zagłosuje na Konfederację. Np. na PiS 56%).

Jeżeli idzie o trujące niemieckie odpady na pewno nie będą się certolić.

A tymczasem:

"Jadwiga Rotnicka z Platformy Obywatelskiej stwierdziła w programie „Otwarta antena” na portalu wtk.pl, że dla dobra układy PO może się nawet dogadać z PiS-em, byle nie wchodzić w koalicję z Konfederacją.

Trzy miesiące przed wyborami zdaje się realne, że poparcie Konfederacji wyniesie ponad 15 proc. Zdaje się, że nawet 20 proc. w wyborach może być w zasięgu ręki prawicowej opozycji.

Obecnie jasne jest, że przyszły rząd będzie skazany na łaskę lub niełaskę Konfederatów.

Konfederacji jednak zaznaczają, że nie chcą układać się z partiami mainstreamowymi jak PiS czy PO. Powtórzył to w programie „Otwarta antena” poseł Konfederacji i Ruchu Narodowego – Krystian Kamiński.

– W ciągu całej kampanii wyborczej musimy jeszcze więcej z siebie dać, dotrzeć do jeszcze większej ilości ludzi, jeździć, przekonywać i spróbować stworzyć taką sytuację, że ani PiS ani Platforma nie będą rządziły – powiedział narodowiec.

Na słowa posła Konfederacji ostro zareagowała senator Rokitnicka z PO. Parlamentarzystka wprost przyznała, że dla dobra „układu” jej partia mogłaby się nawet dogadać z PiS-em.

– Nie boimy się – odpowiedziała Rotnicka. – To jest butne powiedzenie, że w sumie garstka osób chce rozbić układ, który no trwa – zaznaczyła, spoglądając na posła PiS Bartłomieja Wróblewskiego.

– Prędzej się Platforma porozumie z PiS-em niż z Konfederacją. Na pewno – dodała, wciąż patrząc na pisowskiego polityka.

Te słowa skomentował na Twitterze lider Konfederacji i Nowej Nadziei – Sławomir Mentzen. „I my wam ten układ PiS-PO idziemy rozbić!” – napisał polityk."


nczas.com/2023/07/19/senator-po-wprost-uklad-trwa-predzej-porozumiemy-sie-z-pis-niz-z-konfederacja-video/


twitter.com/i/status/1681308562629476352


https://pbs.twimg.com/media/F1YT5g_WIAA6bvh?format=png&name=small


*

U. E.
Wystarczy.
Obserwuj wątek
  • monalisa2016 Re: PO? PiS? Konfederacja. 24.07.23, 17:44
   W Polsce nie ma partyjnej opcji ktora godna by byla oddania glosu na nia, najwyzszy czas zniesc partyjna oligarchie przez wprowadzenie bezposredniej demokracji.
   • pepe49 Re: PO? PiS? Konfederacja. 24.07.23, 17:52
    Jak wiadomo z historji, wtedy władzę zaczną przejmować magnaci, czyli ludzie reprezentujący pieniądze. Albo broń.

    Ale, ale. Jakie są niemieckie wyborcze alternatywy?
    • monalisa2016 Re: PO? PiS? Konfederacja. 24.07.23, 18:21
     Jakie? Z wielkich partii (CDU/CSU, SPD, FDP, die Grünen, die Linken) mozna zapomniec, nie godne krzyzyka na karcie wyborczej ale jest tak zwana Alternative für Deutschland (AfD) ktora obecnie w sondazach niesamowicie rosnie, tym bardziej kiedy media i wielkie partie probuja ja zniszczyc, a co jest nierealne chca ja zakazac. Polityczna walka trwa na najwiekszych obrotach tym bardziej budzi sie spoleczenstwo z letargu wypowiadajac sie po stronie AfD. Przez to slupki jej rosna, AfD nie musi sobie reklamy robic.
     • monalisa2016 Re: PO? PiS? Konfederacja. 24.07.23, 18:37
      Dodam, obecna CDU nie jest partia Helmut'a Kohl'a, obecna CSU nie jest partia Franz'a Strauss'a, obecna SPD nie jest partia Willy'ego Brandt'a czy Helmut'a Schmidt'a, obecna FDP nie jest partia Hans-Dietrich'a Genscher'a czyJürgen'a Möllemann'a, o Grünen czy Linken nie mam zamiaru pisac, wszystkie te partie pod wplywem Angeli Merkel skrecily daleko, daleko na lewo w socjalizm i sa mozna powiedziec jednoscia partyjna pod roznymi nazwami.
  • pepe49 P. Sławomir Mentzen 30.07.23, 09:25


   "
   - Wszyscy się mnie pytają, z kim chcemy po wyborach tworzyć koalicję. Gdy odpowiadam, że ani z PiS ani z PO, prawie zawsze słyszę odpowiedź, że tak się nie da, trzeba się przecież z nimi dogadać.
   Oczywiście, że się da, trzeba tylko bardzo chcieć. Wymaga to mnóstwo pracy, dużo szczęścia i wytrwałości, ale jest to możliwe. Bardzo trudne, ale możliwe.Spójrzmy, co wydarzyło się w Polsce 20 lat temu. W wyborach w 2001 roku SLD otrzymało 41% głosów, PO 12,7% a PiS 9,5%. Czy coś wtedy wskazywało na to, kto zdominuję polską politykę na 20 lat?
   Nie.
   Po wyborach w 2005 roku miał powstać rząd PO-PiS. Nie powstał. Za to pojawiła się nowa linia podziału w polityce. PiS przeciwko Platformie. Kaczyński przeciwko Tuskowi. I tak już z tą linią podziału żyjemy od 18 lat, obserwując na zmianę rządy PO i PiS. Dla obydwu tych partii jest to bardzo wygodna sytuacja. Bardzo starannie pilnują utrzymania tego duopolu, wchłaniając lub niszcząc każdego, kto spróbuje w ich otoczeniu budować swoją partię. Spotkało to LPR, Samoobronę, Palikota, Kukiza, Petru i Hołownię.

   Od 18 lat nikomu nie udało się na trwałe wpisać w polską politykę, nikomu nie udało się nawet dobić do 14% w wyborach parlamentarnych. Dlatego nie możemy powtórzyć błędów tych, którzy próbowali ten duopol naruszyć. Nie możemy wejść w bliską współpracę z PO i PiS. Musimy być przeciwko jednym i drugim, doprowadzając do zmiany linii podziału. Tak, jak udało się to PO-PiS w 2005 roku. Polska polityka musi się zmienić. Trzeba wytyczyć nową linię: oni przeciwko nam.
   Trzeba doprowadzić do sytuacji, w której nawet widzowie TVP i TVN zobaczą, że PO i PiS współpracują ze sobą przeciwko nam. Jest im bliżej do siebie niż do nas. Są w koalicji ze sobą, przeciwko nam. Ostatnia konferencja prasowa pod NIK bardzo dobrze to pokazała. Zaatakowali mnie zgodnie PO, PiS i Lewica. TVP i TVN. Ta ostatnia z aprobatą cytowała nawet Jarosława Kaczyńskiego, co wcześniej im się pewnie nie zdarzyło. PO i TVN atakowały pomysł umożliwienia rozliczenia pisowskich wałków w spółkach Skarbu Państwa. Przez chwilę można było zobaczyć, jak układ broni się przed kimś od niego niezależnym.

   PiS i Platforma to dwie duże partie, na które głosują emeryci, promowane przez telewizje, które oglądają emeryci, rządzone przed dwóch emerytów. Obydwie partie swój szczyt możliwości mają już za sobą. Są partiami żyjącymi przeszłością, które chcą, żeby było tak jak kiedyś. Będą dalej zwiększać rozdawnictwo, podnosić i komplikować podatki, ograniczać naszą wolność, wykorzystywać publiczne pieniądze dla swoich celów.

   A my chcemy zmiany. Chcemy, żeby było inaczej niż do tej pory. Chcemy obniżać i upraszczać podatki, ograniczać rozdawnictwo, zwiększać wolność i wywalać polityków ze spółek Skarbu Państwa. Jesteśmy partią przyszłości, mającą duże poparcie wśród ludzi młodych. Dlatego wierzę, że to jest możliwe. Możemy pozbawić władzy zarówno PiS jak i Platformę. Odesłać na emeryturę zarówno Tuska jak i Kaczyńskiego. Zmienić polską politykę, oddać wpływ na Polskę ludziom młodym, Przyszłość nie jest zdeterminowana, a my nie jesteśmy skazani na tych dwóch emerytów. Przyszłość zależy od nas, od naszych działań i wyborów.
   Szalone, nierealistyczne plany? No cóż. Ludzie wystarczająco szaleni, by sądzić, że mogą zmienić świat… są tymi, którzy go zmieniają."


   nczas.com/2023/07/29/mentzen-szalone-no-coz-ludzie-wystarczajaco-szaleni-by-sadzic-ze-moga-zmienic-swiat-sa-tymi-ktorzy-go-zmieniaja/


   *


   U. E.
  • dorota_333 Sławomir Mentzen ma brata, a brat ma zarzuty 30.07.23, 20:23
   ...i dlatego ziobrowska prokuratura trzyma Mentzena za... gardło. * Idealny przyszły koalicjant PiS.

   Do tego stopnia idealny, że już Ziobro obstawia go swoimi ludźmi, żeby nie bryknął:

   "Wypłynęła dziś informacja, że pan Mentzen w swojej firmie ma adwokata, który jeszcze nie tak dawno pracował w kancelarii pana Zaborowskiego - adwokata ZIobry, Święczkowskiego, Obajtka, Adamczyka i … Orlenu.
   Cóż za niezwykły zbieg okoliczności, panie Mentzen, prawda?" **

   Dlatego Sławomir Mentzen wystąpił niedawno na wspólnej konferencji prasowej z Marianem Banasiem, którego syn - też ma zarzuty karne nawiasem mówiąc - startuje z drugiego miejsca listy konfederacji w Warszawie. Przy wyniku Konfy pod 10% zdobędzie mandat i (chwilowy przynajmniej) immunitet.


   Tak się te gangi układają i wzajemnie szachują. Bandyterka.


   *
   wiadomosci.wp.pl/pis-na-haka-na-mentzena-chodzi-o-sprawe-jego-brata-6895725151394560a


   **
   twitter.com/GiertychRoman/status/1653177958989791232?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1653177958989791232%7Ctwgr%5E1bb250a6fb2bcc43eeaac9e027b4eb6573c3543c%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwiadomosci.wp.pl%2Fpis-na-haka-na-mentzena-chodzi-o-sprawe-jego-brata-6895725151394560a
   • mateusz572 Re: Sławomir Mentzen ma brata, a brat ma zarzuty 30.07.23, 20:52
    No ale pepe odpowie ci, że mafia jest po drugiej stronie. Ferajnie pepego natomiast jest wolno, według pepego, oczywiście.
  • snajper55 Konfederacja! 30.07.23, 21:34
   Głosujmy na Konfę. Konfa wyrzuci z Polski Żydów i pedałów. Konfa wyprowadzi Polskę z Unii, zakaże aborcji a co najważniejsze - zlikwiduje podatki! Ależ będziemy bogaci...

   A co mówi o programie Konfederacji jej lider, Korwin Mikke? Posłuchajmy.
   Tak wic idioci, nie zawiedźcie prezesa Korwina, głosujcie na Konfederację!

   S.
   • monalisa2016 Re: Konfederacja! 30.07.23, 22:45
    Wy tak o wyborach i kampanii przedwyborczej, powiedzcie tak szczerze, jest juz wyznaczony przynajmniej ich termin, jesien tuz tuz?

    Co robi komitet wyborczy, jest taki?
    Co robi prezydent?
    Zajmuje sie sprawami polskimi czy jest juz nieoficjalnym prezydentem innego panstwa skoro sprawa polska jest mu obca a na sprawe wyborow brak mu czasu?
    • snajper55 Re: Konfederacja! 30.07.23, 23:51
     monalisa2016 napisał(a):

     > Wy tak o wyborach i kampanii przedwyborczej, powiedzcie tak szczerze, jest juz
     > wyznaczony przynajmniej ich termin, jesien tuz tuz?

     Nie, nie jest wyznaczony termin. Dziki temu PiS może wydawać dowolnie dużą kasę na nielegalną kampanię wyborczą.

     > Co robi komitet wyborczy, jest taki?

     Nie ma, ponieważ jeszcze nie można prowadzić kampanii wyborczej.

     > Co robi prezydent?

     Czeka na rozkazy Prezesa.

     S.
     • monalisa2016 Re: Konfederacja! 31.07.23, 19:05
      snajper55 napisał:

      > Nie, nie jest wyznaczony termin. Dziki temu PiS może wydawać dowolnie dużą kasę
      > na nielegalną kampanię wyborczą.

      > Czeka na rozkazy Prezesa.
      >
      > S.

      No wlasnie, niby mialyby sie odbyc jesienia a tu ciagle brak ich daty. Pan Mateusz sieje strach rozbrojonymi wagnerowcami by utrzymac odpowiednia naracje. Kto wie, moze przegotowuja sie do czegos wiekszego, jak posluchalam bylego analisty (Larry C. Johnson) z trzyliterowej zaoceanicznej organizacji, sprawa najprawdopodobniej jest przesadzona, znaczy slad Ua.
      • snajper55 Re: Konfederacja! 01.08.23, 12:42
       monalisa2016 napisał(a):

       > snajper55 napisał:
       >
       > > Nie, nie jest wyznaczony termin. Dziki temu PiS może wydawać dowolnie duż
       > ą kasę
       > > na nielegalną kampanię wyborczą.
       >
       > > Czeka na rozkazy Prezesa.
       > >
       > > S.
       >
       > No wlasnie, niby mialyby sie odbyc jesienia a tu ciagle brak ich daty. Pan Mate
       > usz sieje strach rozbrojonymi wagnerowcami by utrzymac odpowiednia naracje. Kto
       > wie, moze przegotowuja sie do czegos wiekszego, jak posluchalam bylego analist
       > y (Larry C. Johnson) z trzyliterowej zaoceanicznej organizacji, sprawa najprawd
       > opodobniej jest przesadzona, znaczy slad Ua.

       Termin wyborów powinien ogłosić prezydent. Ale gdy nie ogłosi, to co mu zrobimy?

       Przestępcy nie oddają władzy w efekcie wyborów. Więzienie to naprawdę nic przyjemnego.

       S.
   • zimna-wodka Re: Konfederacja! 31.07.23, 23:38
    snajper55 napisał:

    > Głosujmy na Konfę. Konfa wyrzuci z Polski Żydów i pedałów. Konfa wyprowadzi Po
    > lskę z Unii, zakaże aborcji a co najważniejsze - zlikwiduje podatki! Ależ będzi
    > emy bogaci...

    Ja bogatszy nie będę. Moje leczenie kosztuje c.a. 25 tyś miesięcznie a Kkonfa proponuje bon na 4,5 tyś (nie wiem na jaki okres). A z tego co wiem - w każdej rodzinie (rozumianej szeroko - z wujkami etc) jest ktoś taki.
    Co mi po ojczyźnie pięknej bo bez pedałów a za to z tabunem urodzonych prawomyślnie kalek jak będę kwiatki od spodu.
    PS. A te kaleki to też po 4,5 tyś? Bo nie znam takich szczegółów.
    • snajper55 Re: Konfederacja! 01.08.23, 12:18
     zimna-wodka napisał:

     > Ja bogatszy nie będę. Moje leczenie kosztuje c.a. 25 tyś miesięcznie a Kkonfa p
     > roponuje bon na 4,5 tyś (nie wiem na jaki okres). A z tego co wiem - w każdej r
     > odzinie (rozumianej szeroko - z wujkami etc) jest ktoś taki.
     > Co mi po ojczyźnie pięknej bo bez pedałów a za to z tabunem urodzonych prawomyś
     > lnie kalek jak będę kwiatki od spodu.
     > PS. A te kaleki to też po 4,5 tyś? Bo nie znam takich szczegółów.

     To ma być bon na 4.340 zł. na leczenie w ciągu roku. Tak więc tego... Ciężej chorzy mogą będą mogli sobie wybrać zakład pogrzebowy. Ale oni są młodzi, zdrowi, więc co to ich obchodzi?

     "Prowadząca przytoczyła wyliczenia, że wysokość takiego bonu rocznie wyniosłaby ok. 4340 zł na jedną osobę. I pytała, jakie świadczenia można uzyskać za taką kwotę. Konrad Berkowicz odpowiadał na to, że „państwo również nie buduje domu komuś, komu się spalił dom” i że „istnieje coś takiego jak ubezpieczenie”."

     oko.press/bon-zdrowotny-konfederacja

     S.
  • pepe49 poglądy pana Mentzena u pana Cejrowskiego 31.07.23, 13:18
   Pan Mentzen u pana Cejrowskiego.

   Posłuchałem od początku do końca. No dobrze, nie narzucam się z relacją . Zapraszam posłuchać samemu.

   nczas.com/2023/07/26/mentzen-u-cejrowskiego-czyli-rozmowa-ideowca-z-realista-video/


   Ponieważ "Najwyższy Czas!" jest blokowany w Polsce przez ABW, powtarzam instrukcję obejścia blokady (i chyba dobrze będzie sobie zapisać):   nczas.com/2023/02/11/jak-ominac-rzadowa-cenzure-i-zwiekszyc-bezpieczenstwo-komputera-prosty-poradnik-krok-po-kroku-foto/


   Nałożona na nczas.com blokada odbywa się na poziomie serwerów DNS dostawców internetu. DNS tłumaczy przeglądarkom nazwy adresów (np. nczas.com) na adresy „komputerowe” (IP docelowego serwera, na którym znajduje się strona) zrozumiałe dla komputera.

   W praktyce nikt, kto używa domyślnych ustawień polskich serwerów DNS, nie wejdzie na stronę nczas.com. Dopiero zmiana konfiguracji na telefonie czy laptopie i wymuszenie korzystania z innych DNS niż te wgrane przez dostawcę Internetu, pozwala przeglądać artykuły na nczas.com.

   Można to jednak „obejść” dzięki usłudze DNS 1.1.1.1. CloudFlare.

   Cały ruch jest wprawdzie logowany na serwerach CloudFlare – tak jak każdego innego dostawcy DNS – na 24h i do celów diagnostycznych.

   W skrócie: ustawienia te sprawiają, że nie jesteśmy śledzeni tak ostro jak w przypadku np. polskich domyślnych serwerów DNS czy serwerów DNS Google.
   Jak w przeglądarkach ustawić DNS Cloudflare 1.1.1.1?


   Chrome

   Ustawienia -> Prywatność i bezpieczeństwo -> Bezpieczeństwo -> (zjedź trochę niżej) Zaawansowane -> z rozwijanego menu wybierz „Za pomocą Cloudflare (1.1.1.1)
   DNS Cloudflare na Chrome.


   Microsoft Edge

   Ustawienia -> Prywatność, wyszukiwanie i usługi -> Zabezpieczenia -> Użyj bezpiecznego serwera DNS, aby określić sposób wyszukiwania adresów sieciowych witryn internetowych -> Wybierz usługodawcę -> Cloudflare (1.1.1.1)

   DNS Cloudflare na Microsoft Edge - 1.

   DNS Cloudflare na Microsoft Edge - 2.


   Mozilla Firefox

   Ustawienia -> Ogólne -> Sieć (na samym dole) -> Ustawienia -> Zaznacz pole wyboru DNS poprzez HTTPS – > Cloudflare

   DNS Cloudflare mozilla


   Opera

   Ustawienia -> Przejdź do pełnych ustawień przeglądarki -> Prywatność i bezpieczeństwo -> Używaj funkcji DNS-over-HTTPS zamiast systemowych ustawień DNS -> Cloudflare
   DNS Cloudflare Opera.


   Apple macOS

   Kliknij logo Apple (lewy górny róg) -> Preferencje systemowe -> Sieć -> Po lewej stronie wybierz Wi-fi lub Ethernet (jeżeli korzystasz z kabla sieciowego) -> Zaawansowane -> zakładka DNS -> Serwery DNS -> Dodaj następujące serwery przyciskiem „+”:

   Kliknij przycisk „+” pod serwerami DNS i wprowadź 1.1.1.1
   Kliknij ponownie przycisk „+” i wprowadź 1.0.0.1
   Kliknij ponownie przycisk „+” i wprowadź 2606:4700:4700::1111
   Kliknij przycisk „+” jeszcze raz i wprowadź 2606:4700:4700::1001

   I zapisz przyciskiem OK.
   1. W preferencjach systemowych wybierz ustawienia sieci. (screen smartmob.pl)
   2. Wybierz Wi-fi lub Ethernet (jeżeli korzystasz z kabla internetowego), następnie kliknij Zaawansowane. (screen smartmob.pl)


   3. W zakładce DNS ustaw serwery DNS dla macOS Monterey za pomocą „+”. Zapisz ustawienia przyciskiem „OK”. (screen smartmob.pl)

   ****************


   DNS Cloudflare 1.1.1.1 na telefonach komórkowych   Chrome

   Ustawienia -> Prywatność i bezpieczeństwo -> Użyj bezpiecznego serwera DNS -> Wybierz innego dostawcę -> Cloudflare (1.1.1.1)


   Opera – zmiana VPN

   Dostosuj Opera (prawy dolny róg) -> VPN (włącz) -> Ustawienia -> Wybieramy np. region Europa i włączamy ochronę


   iPhone, iPad, iOS

   Ustawienia > Wi-Fi > ikonka informacji „i” > Konfiguruj DNS > Ręcznie > Wpisz i dodaj serwery DNS za pomocą „+” > Zachowaj

   Dodaj dwa rekordy DNS: 1.1.1.1 oraz 1.0.0.1
   Następnie dodaj jeszcze dwa rekordy DNS: 2606:4700:4700::1111 oraz 2606:4700:4700::1001

   1. W ustawieniach wybierz Wi-Fi (screen smartmob.pl)
   2. Kliknij szczegóły sieci Wi-Fi, klikając w ikonę „i”. (screen smartmob.pl)
   3. Wybierz opcję „Konfiguruj DNS”. (screen smartmob.pl)
   4. Przełącz konfigurację z automatycznej na ręczną, a na dole dodaj serwery DNS. Zapisz zmiany za pomocą przycisku „Zachowaj”. (screen smartmob.pl)   Smartfon z systemem Android 9 lub nowszym


   Wejdź: Ustawienia -> Sieć i Internet -> Prywatny DNS
   Zaznacz: Nazwa hosta dostawcy prywatnego DNS
   Wprowadź tekst: one.one.one.one lub 1dot1dot1dot1.cloudflare-dns.com
   Zapisz.
   Gotowe

   Smartfonik pepego:

   ustawienia->połączenia i udostępnianie->Prywatny DNS->
   Wprowadź tekst: one.one.one.one lub 1dot1dot1dot1.cloudflare-dns.com
   Zapisz.
   Gotowe

   *

   Projekt U. E. musi zostać zakończony.
   Wcześniej opłaca się i warto, żeby Polska z tego wyszła.
   • dorota_333 Ty nielegał jesteś, Pepe 31.07.23, 15:06
    > Ponieważ "Najwyższy Czas!" jest blokowany w Polsce przez ABW

    A z jakiegoż to powodu NCz jest blokowany przez ABW, organ państwowy jak by nie było, hm? Oświeć nas, patryjoto.

    I dlaczego - to już tak nawiasem mówiąc zupełnie - podajesz tutaj instrukcję do działania nielegalnego?

    Ty wywrotowiec jesteś smile

    PS. Admini, co Wy na to?
    • pepe49 Re: Ty nielegał jesteś, Pepe 31.07.23, 21:41
     dorota_333 napisała:

     > > Ponieważ "Najwyższy Czas!" jest blokowany w Polsce przez ABW
     >
     > A z jakiegoż to powodu NCz jest blokowany przez ABW, organ państwowy jak by nie
     > było, hm? Oświeć nas, patryjoto.

     A nie wiem smile

     (pan Ziemkiewicz pisał, że to z powodu zwalczania przez PiS konkurencji na prawicy, ale to pan Ziemkiewicz. Nie wierzymy)

     >
     > I dlaczego - to już tak nawiasem mówiąc zupełnie - podajesz tutaj instrukcję do
     > działania nielegalnego?

     A nie. Działanie jest legalne, więc podaję.
     Ale dziękuję za obywatelską postawę
     (Kiedy się kumple dorwą do władzy, wtedy się instrukcja bardziej przyda smile)

     >
     > Ty wywrotowiec jesteś smile
     >
     > PS. Admini, co Wy na to?

     Ależ ja jestem lojalnym obywatelem. Z rozpaczy, że mnie za antypaństwowca biorą idę załatwiać zezwolenie na pistolet, żeby się zastrzelić. Pewnie potrwa gdzieś ze 2 lata, jeżeli zdam egzamin. Nie ma łatwo.

     Nareszcie jakieś ciepłe słowo od Pani Doroty dla pisowskiego wymiaru tajnopolicyjnej sprawiedliwości.
     Warto było.
     (Można umierać(???))

     ***

     bUuu Eee
     • dorota_333 Re: Ty nielegał jesteś, Pepe 31.07.23, 22:02
      > Nareszcie jakieś ciepłe słowo

      Ja po prostu zakładam, że ABW ma jakiś powód, żeby "blokować" NCz. Szczególnie, ze nie jest to Wyborcza. Więc muszą mieć jakiś cholernie dobry powód. Nic? Nie udawaj zdziwienia.

      A podany przez Ciebie sposób obejścia albo jest nielegalny, albo w ABW kompletne d,,y wołowe siedzą, że można ich obejść legalnie.

      W każdym razie dowiedzieliśmy się, że prawicę PiS też wycina. To miłe.
      • pepe49 Re: Ty nielegał jesteś, Pepe 31.07.23, 22:16
       Konfederacja zabiera wyborców RÓWNIEŻ PiS.
       Nczas jest prokonfederacyjny.
       Cała tajemnica.

       Lewicowe przekaźniki mogą nawet dostać wsparcie od rządu.

       Dlaczego tylko politycy Konfederacji nie pojawiają się latami w TVP Info?
       Mutacje PZPR są zawsze. PO nie przychodzą kiedy nie chcą.

       Bismarck, kiełbasa, polityka.

       U. E.


       P. S.

       Jak łatwo "zniknąć" źródło informacji. Starzy czytelnicy znajdą. Nowi ... nowych nie będzie.
     • monalisa2016 Re: Ty nielegał jesteś, Pepe 01.08.23, 00:36
      Przeczytalam pare artykulow w "Najwyższy Czas" i tu nie bardzo rozumiem dlaczego blokuje sie medium, chyba ze ABW nie bardzo wie jak wygladaja w innych panstwach prawdziwe alternatywne media. Odnosze wrazenie ze pod naciskiem popularnych w Polsce maistreamow ABW wygasza im konkurencje.

      Moim zdaniem "Najwyższy Czas" nie jest alternatywa tak jak wiele innych w Polsce.
      • pepe49 Re: Ty nielegał jesteś, Pepe 01.08.23, 21:27
       Oprócz potępiania zamordyzmu w Kowidzie i relacji o amantadynie, zamieszcza notki wyśmiewające klimatyzm, organizacje sodomickie i U. E. Również notki wyśmiewające głupoty pochodzące z PiS, PO itd. I informuje o inicjatywach liberałów i narodowców.
       W sumie - mainstrem tego nie akceptuje.
       Ale uruchomić ABW do wykończenia NCz?

       Bardzo duża przesada. Bardzo.

       *

       U. E.
       .

       • monalisa2016 Re: Ty nielegał jesteś, Pepe 01.08.23, 21:35
        Pepe nacisk na rzady przychodzi odgornie z WHO. Czy za wilka woda, czy w Australii, czy na europejskim kontynencie jest to samo.
  • dorota_333 Mikrokawalerki (dla inceli) 01.08.23, 12:03
   ...czyli rysuje nam się obraz Polski współrządzonej przez Konfederację. Nie tylko brak podatków, świadczeń socjalnych, aborcji, Żydów i kogo tam jeszcze. Także rozkwit optymalnego wykorzystania przestrzeni mieszkalnej.

   "W rozmowie z „DGP” Krzysztof Bosak, poseł Konfederacji i lider Ruchu Narodowego przyznał, że obowiązująca dzisiaj norma dotycząca minimalnej powierzchni mieszkania jest „zbyt wygórowana”.

   Jak stwierdził w wywiadzie,
   "trzeba stworzyć przepisy, które dopuszcza powstawanie mniejszych mieszkań. Jeśli ktoś chce mieć małe, ale tanie mieszkanie, powinien mieć taką możliwość. Zablokowanie tego zjawiska jest irracjonalne. Budowanie małych mieszkań nie jest czymś złym i patologicznym.""

   bezprawnik.pl/mikrokawalerki-to-nie-patodeweloperka/


   Biorąc pod uwagę, że program Konfederacji kierowany jest do inceli, to jest całkiem logiczne.
  • dorota_333 Z Vikingami tez ma powiązania (Mentzen) 01.08.23, 20:01
   ...fajne chłopaki te Konfederaty; wszyscy ich lubią i chcą z nimi biznes robić. Nic dziwnego, że Pepe też ich lubi.

   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,30030138,uklady-mentzena-z-kuchnia-vikinga-wiceszef-trudnil-sie-porwaniami.html#do_w=46&do_v=723&do_st=RS&do_sid=1016&do_a=1016&s=BoxNewsImg2


   No więc jak dojdą do władzy, to po prostu uchylą kodeks karny. I już nikt nie będzie z nich i ich przyjaciół darł łacha.

   • pepe49 Re: Z Vikingami tez ma powiązania (Mentzen) 01.08.23, 20:37
    Czyli jest dobrze. GW zaczyna kłamać na ich temat. Czyli są dobrzy i mają dobre perspektywy. Pozytyw!

    *

    .
    .
    • monalisa2016 Re: Z Vikingami tez ma powiązania (Mentzen) 01.08.23, 21:52
     pepe49 napisał:

     > Czyli jest dobrze. GW zaczyna kłamać na ich temat. Czyli są dobrzy i mają dobre
     > perspektywy. Pozytyw!
     >
     Pepe u nas nasz ulubiony kanclerz smile urzadza tak zwane rozmowy z obywatelami (Bürgerdialog), obywatele zadaja mu pytania a on na nie odpowiada, pozniej sie okazuje ze byly to wybrane podstawione partyjne osoby. OK, wideo w jezyku niemieckim ale jest pokazany przyklad, w tym wypadku zadawaly pytania kanlerzowi osoby z partii rzadzacej SPD i zielonych (den Grünen).

     www.youtube.com/watch?vshockynKy5NRYCM
     Na poczatku widea, chodzi tu o test podniesienia na niektore produkty cen tak by odzwierciedlaly klimat i tu "przypadkowa klientka" odpowiadajaca na pytania dziennikarki to osoba (mloda) z tej samej stacji telewizyjnej (WDR). Dalej sa pokazywane i identyfikowane osoby z Bürgerdialog i partii. Tak sie mydli oczy wyborcom.
     Zaoceaniczny Joe mial sciagawke z zdjeciami, nazwiskami dziennikarzy, wiec ten przyklad nie dotyczy tylko jednego panstwa.
     • zimna-wodka Re: Z Vikingami tez ma powiązania (Mentzen) 02.08.23, 12:36
      monalisa2016 napisał(a):


      > Pepe u nas nasz ulubiony kanclerz smile urzadza tak zwane rozmowy z obywatelami (
      > Bürgerdialog), obywatele zadaja mu pytania a on na nie odpowiada, pozniej sie o
      > kazuje ze byly to wybrane podstawione partyjne osoby. OK, wideo w jezyku niemi
      > eckim ale jest pokazany przyklad, w tym wypadku zadawaly pytania kanlerzowi oso
      > by z partii rzadzacej SPD i zielonych (den Grünen).

      Stary wynalazek. U nas też tak jest; nawet te osoby odczytują pytania z kartki. Pojawiają się też kiepscy aktorzy w rolach przypadkowych przechodniów:

      natemat.pl/497807,przypadkowy-przechodzien-z-tvp-to-oplacony-aktor
      Co ciekawe pruderyjnej TVP nie przeszkadzał występ pana "aktora" w Magii Nagości.
      • dorota_333 Re: Z Vikingami tez ma powiązania (Mentzen) 02.08.23, 14:47
       Tak się zastanawiam, co jest bardziej żałosne: pokazywać [...] czy pokazywać gębę w pisowskiej telewizji. Jednak to drugie kompromituje mocniej.
   • pepe49 Re: Z Vikingami tez ma powiązania (Mentzen) 01.08.23, 20:40
    Co to jest incel? Co najmniej drugi raz Pani używatego słowa.
    • dorota_333 Re: Z Vikingami tez ma powiązania (Mentzen) 01.08.23, 20:47
     INvolontary CELibate.
  • szczurek.polny Re: PO? PiS? Konfederacja. 02.08.23, 14:13
   Ja tam nic przeciwko Konfederacji nie mam. No może tylko to że są to onuce i ruskie sługusy. A ja nie mam jakiejś szczególnej ochoty spędzić reszty życia w "ruskim mirze". Jakoś nie kręci mnie ten system więc podziękuję - dla mnie Konfederacja odpada.

   Jakakolwiek analiza czy też dyskusja nad programem Konfederacji nie ma sensu. Sami przywódcy tego ugrupowania kilkakrotnie potwierdzali, że dla nich program służy wyłącznie do zwabienia wyborców i jest narzędziem do uzyskania jak najlepszego wyniku wyborczego. Oni sami się tym nie przejmują. Naprawdę liczy się jedynie czego "JE Władimir Władimirowicz Putin oczekuje..."
   • pepe49 Re: PO? PiS? Konfederacja. 02.08.23, 21:58
    Zobaczymy czy strategja kłamstwa wyborczego się powiedzie. Jeżeli jest to prawda. Jeżeli jest - bo mógł Pan słuchać PO propagandy z TVN lub PiS propagandy z TVP (uogólniając). Propagandziści używają kłamstw lub sugestji.
    Zwolennicy Rosji. Konfederacja. Niezłe. Bardzo dobre kłamstwo. Krótkie i trafiające do wszystkich.

    Ja nie chcę, żeby państwo polskie przestało istnieć na rzecz U. E. i widzi Pan co p. Mateusz wypisuje na mój temat. Że kocham Moskwę, generalnie.

    No nie.

    Szkoda, że UPR nie utworzył rządu po 1989 r. Nierealne. Być może bylibyśmy jak Singapur. Albo jak Mołdowa. Nie wiadomo.
  • dorota_333 Mięso to mięso, a Konfederacja jaka jest każdy wid 24.08.23, 12:04
   ...widzi. Konfederaci jednak nie powinni wypowiadać się za dużo przed wyborami, bo ujawnianie ich poglądów roznosi smród.

   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,30112267,kandydatka-konfederacji-natalia-jablonska-o-zakazie-uboju-psow.html#s=BoxOpImg10

   Smacznego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka