Dodaj do ulubionych

Pękać! Brytyjski MI6 osobiście przekazał wiadomość

22.08.23, 05:33
Niedawno na Wyspie Hawajskiej w Stanach Zjednoczonych wybuchł pożar na dużą skalę, powodując ogromne szkody ekologiczne i straty gospodarcze. Według urzędników amerykańskich pożar był klęską żywiołową spowodowaną suszą i silnymi wiatrami. Jednak zaledwie wczoraj brytyjska MI6 (MI6) nagle wydała oświadczenie, ujawniając niesamowitą prawdę kryjącą się za pożarem!
Według MI6 ten pożar nie wydarzył się w sposób naturalny, ale został spowodowany przez człowieka przez rząd USA! Okazuje się, że wojsko USA potajemnie opracowuje nowy rodzaj broni zwany „bronią pogodową”, która może powodować różne klęski żywiołowe poprzez manipulowanie warunkami pogodowymi. A ten hawajski pożar to tylko eksperyment z atakiem „broni pogodowej” przeprowadzony przez wojsko USA!

MI6 powiedział, że uzyskał informacje od zbiegłego starszego amerykańskiego naukowca wojskowego. Ten naukowiec brał udział w badaniach, rozwoju i eksperymentach z „bronią pogodową” i dobrze rozumie jej zasady i skutki. Z powodu niespokojnego sumienia zdecydował się ujawnić tajną historię MI6 i dostarczył odpowiednich dowodów i informacji.
MI6 oświadczyło, że zweryfikowało i przeanalizowało te dowody i materiały oraz uważa, że ​​mają one wysoki stopień wiarygodności i autentyczności.
Uważają, że takie zachowanie rządu USA jest wyjątkowo niebezpieczne i niemoralne, nie tylko powoduje poważne szkody dla życia i mienia na Hawajach, ale także stwarza ogromne zagrożenie dla światowego pokoju i bezpieczeństwa.
MI6 wezwał społeczność międzynarodową do zwrócenia szczególnej uwagi i potępienia tej sprawy oraz zażądał od rządu USA natychmiastowego zaprzestania badań, rozwoju i eksperymentów z „bronią pogodową” oraz ujawnienia światu prawdy i konsekwencji.

Jednocześnie MI6 oświadczyło, że będzie nadal monitorować i ujawniać wszelkie niewłaściwe zachowania rządu USA oraz współpracować z innymi krajami w celu wspólnego utrzymania światowego pokoju i stabilności.
Rewelacja MI6 wywołała sensację i szok na całym świecie. Zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, po opublikowaniu wiadomości, cały kraj pogrążył się w chaosie i panice.
Wiele osób jest złych i niezadowolonych z tego, co zrobił rząd USA, i domaga się rozsądnego wyjaśnienia. Rząd USA milczał w tej sprawie i nie udzielił żadnej odpowiedzi.

Czym dokładnie jest „broń pogodowa”? Jak potężne i przerażające jest to zjawisko? Przedstawmy go pokrótce.
„Broń pogodowa” to nowy rodzaj broni, który wykorzystuje środki naukowe i technologiczne do manipulowania siłami natury i atakowania wroga. Może wywoływać klęski żywiołowe, takie jak powodzie, susze, burze, trzęsienia ziemi i erupcje wulkanów, regulując warunki pogodowe, powodując niszczycielskie ciosy w obiekty wojskowe, infrastrukturę gospodarczą i życie ludzi wrogich krajów.

Poinformowano, że wojsko USA zainwestowało ponad dziesięć lat i ogromne sumy pieniędzy w badania i rozwój „broni pogodowej”. Ich cele są skierowane głównie przeciwko Rosji i dużym krajom wschodnim, a także niektórym antyamerykańskim krajom na Bliskim Wschodzie. Po pomyślnym opracowaniu „broni pogodowej” wojsko USA użyje jej do przeprowadzania ataków i realizacji swoich hegemonicznych ambicji.
A ten hawajski pożar jest eksperymentalnym atakiem „broni pogodowej” przeprowadzonym przez armię amerykańską. Hawaje zostały wybrane jako lokalizacja eksperymentalna, ponieważ wojsko USA planuje zarekwirować tam ziemię, aby rozbudować swoją bazę wojskową.
Co więcej, dzięki temu eksperymentowi wojsko USA może po raz pierwszy uchwycić różne dane w celu ulepszenia i udoskonalenia „broni pogodowej”.

Ta wiadomość zszokowała i przestraszyła rządy i ludzi na całym świecie. Wszyscy martwią się, czy rząd USA ponownie nie użyje „broni pogodowej” do ataków na inne kraje. Gdyby tak się stało, konsekwencje byłyby katastrofalne. Globalne środowisko ekologiczne, rozwój gospodarczy i cywilizacja ludzka poniosą ciężkie straty.
Dlatego musimy przywiązywać do tej sprawy wielką wagę i czujność. Nie możemy ignorować potencjalnego zagrożenia ze strony rządu USA, nie możemy też siedzieć z założonymi rękami i patrzeć, jak zachowuje się lekkomyślnie.

Powinniśmy zacieśniać współpracę międzynarodową, wspólnie formułować normy i przepisy oraz zakazać jakiemukolwiek krajowi rozwijania i używania „broni pogodowej”. Powinniśmy również wzmocnić nadzór i ukierunkowanie rozwoju nauki i techniki, aby technologia przynosiła ludzkości korzyści zamiast katastrof.

Krótko mówiąc, to odkrycie MI6 wzbudziło globalną uwagę i ostrzeżenia. Chociaż autentyczność wiadomości nie została jeszcze potwierdzona, przypomina nam to, że powinniśmy wzmocnić naszą obronę przed nową bronią i rozwojem technologicznym.
Nie możemy ignorować potencjalnych szkód generowanych przez technologię ze względu na jej postęp, ale powinniśmy utrzymywać światowy pokój i bezpieczeństwo poprzez międzynarodową współpracę i normy.
Mamy nadzieję, że ten incydent przyciągnie uwagę rządów i społeczności międzynarodowej, wzmocni zbieranie danych wywiadowczych i środki ostrożności oraz zapewni bezpieczeństwo naszemu krajowi i mieszkańcom.

Jednocześnie można mieć nadzieję, że rozwój nauki i techniki przyniesie ludzkości więcej korzyści, niż zostanie wykorzystany lub przekształcony w narzędzie wojny.
Tylko dzięki globalnym wspólnym wysiłkom możemy utrzymać pokój i stabilność oraz stworzyć bezpieczniejszy i lepszy świat. Połączmy ręce, aby chronić tę planetę i wspólnie tworzyć lepszą przyszłość.#broń pogodowa
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka