Dodaj do ulubionych

padły małe komitety

08.09.23, 16:05
Pan Czesław Białczyński, zaangażowany skądinąd w przywrócenie wiary w Bogów Polaków, martwi się porażką małych komitetów demokracji bezpośredniej. Oto fragment jego artykułu na ten temat i komentarz z Wrealu24.

Była na PiG dyskusja o demokracji w stylu szwajcarskim. Wydaje mi się, że opisywane organizacje są w skierowane w tym kierunku.


"KLĘSKA środowiska Wolnościowego, wyborcza i polityczna klęska Ruchu Wolnych Ludzi, klęska środowiska Demokracji Bezpośredniej....

jedyna szansa to ZJEDNOCZENIE Antysystemu w coś choćby podobnego jak w Niemczech Alternatywa dla Niemiec.

Polska Jest Jedna nie zdołała się dogadać z Antypartią, E-Parlament w rozsypce nawet nie próbował rejestrować listy do Sejmu, a w wyborach do Senatu nastąpił jego totalny blamaż. NTV który był medialną lokomotywą środowiska wolnościowego i demokracji bezpośredniej nagle w tak ważnym momencie praktycznie wyłączył się z politycznego obiegu medialnego.

Ludzie wiodący w środowisku Demokracji Bezpośredniej, którzy byli i są jego twarzą namawiali do jakichś dziwnych akcji z prezydentem Dudą, z Kaczyńskim, z Senatem, z referendum (które wiadomo że jest pseudo-referendum, tak jak i Duda jest pseudo-prezydentem Polaków, a PIS jest partią pseudo-polską) i skupiali się na krytyce wszystkich i wszystkiego zamiast na budowaniu struktur.

Wręcz atakowano Polaków za ich bierność, albo za wychodzenie na ulice z protestami czy za organizowanie list podpisów przeciw ustawom. Atakowanie Polaków za cokolwiek i psioczenie na nich to totalny nonsens, który położył już niejedno ugrupowanie w Polsce łącznie z PZPR i PO. Nie tędy droga!

Jeżeli środowisko wolnościowców 20-30. / 30-40. i 40/50-latków nie zorganizuje się NATYCHMIAST w jeden spójny ruch, który nazwijmy tu umownie Wspólnotą Demokracja Bezpośrednia = Wolna Polska, w którą wejdą wszystkie dążące do demokracji bezpośredniej i do prawdziwej wolności Polski i Polaków ugrupowania zorganizowane już w naszym społeczeństwie TO STRACI BEZPOWROTNIE KOLEJNĄ SZANSĘ JAKA BĘDZIE MIŁA MIEJSCE JUŻ ZA PÓŁ ROKU, KIEDY WYBORY BĘDĄ MUSIAŁY BYĆ POWTÓRZONE W ZWIĄZKU Z PATEM W PARLAMENCIE.

... Niestety widzę w polskim społeczeństwie jak na razie w dalszym ciągu wielkie zaufanie do systemu partyjnego i brak wiedzy o Demokracji Bezpośredniej, której przeciwnikami są siejące w mediach ciągle negatywne wiadomości o DB i przedstawiające ją w krzywym zwierciadle oraz jako nieosiągalną bo Polacy są rzekomo za głupi na nią: Banksterka Światowa, Media tejże Banksterki, Korporacje Międzynarodowe i cały pratyjniacki system polityczny w Polsce i na świecie.

To że Przeciwnik jest silny i bogaty oraz bezwzględny nie usprawiedliwia ani nie rozgrzesza nikogo z KLĘSKI! Polacy w wyborach do Sejmu i Senatu 2023 podarują WAM WOLNOŚCIOWCY kolejne pół roku na zorganizowanie się. Wykorzystajcie ten czas na zjednoczenie i organizację w całej Polsce komitetów wyborczych oraz list wyborczych w zjednoczonym wolnościowym środowisku. Wszyscy ponieśliście klęskę – wyciągnijcie z niej wnioski!..."

banbye.com/watch/v_1TE197xpIi0x


bialczynski.pl/2023/09/07/wr24-totalna-porazka-antysystemu-dlaczego-malym-partiom-nie-udalo-sie-zarejestrowac-list-wyborczych-p-zurek/


*

U. E. musi zostać zakończona.
Wcześniej opłaca się i warto, żeby Polska z tego wyszła.
Obserwuj wątek
  • snajper55 Re: padły małe komitety 09.09.23, 01:23
   Niech Pan Miałczyński nie zapomni o Komitecie Zwolenników Płaskości Ziemi, Komitecie Walczacych z Reptilianami i Komitecie Wiedzących że Księżyc Jest z Sera. Razem te komitety są potęgą.

   S.
  • monalisa2016 Re: padły małe komitety 09.09.23, 18:37
   Partyjna oligarchia walczy o partie, o stolki. W bezposredniej demokracji walczy narod o gminy, (...), o panstwo, o wlasne prawa do samostanowienia wiec ktora partyjna oligarchia zrezygnuje z swoich dobroci?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka