Dodaj do ulubionych

Amerykanskie dziecko sie bawi.

19.09.23, 02:27
Na szczescie dzieciatko zlapano i byc moze nawet je skaza kiedys....

www.tmz.com/2023/09/17/car-hits-bicycle-kills-murder-video-las-vegas
Obserwuj wątek
    • dorota_333 Re: Amerykanskie dziecko sie bawi. 19.09.23, 09:37
      Pasażera można chociażby za nieudzielenie pomocy wsadzić.
      • kadilak Re: Amerykanskie dziecko sie bawi. 19.09.23, 11:56
        dorota_333 napisała:

> Pasażera można chociażby za nieudzielenie pomocy wsadzić.

Andreas Probst byl emerytowanym komendantem policji.
        Albo ich puszcza, albo otruja...w Nevadzie byl jednak maly problem z truciem:

"Executions by the state of Nevada were designated to be carried out in the former gas chamber at the otherwise closed Nevada State Prison. Due to a lack of elevator access, this former gas chamber was not compliant with the Americans with Disabilities Act of 1990 (ADA)."

Compliance is a must. Hehe
        • dorota_333 Re: Amerykanskie dziecko sie bawi. 19.09.23, 13:01
          Jak to, tylko kara śmierci lub uniewinnienie wchodzą w grę? Żartujesz? Dożywocia nie znają?

A co do compliance, przecież ci petenci nie są niepełnosprawni, po co im winda.

Film jest mocny. Nawet nie udają, że przypadkiem, uderzenie jest frontalne. Ja myślę, że obrona pójdzie w forsowanie tezy o niepoczytalności, to jest tak niewiarygodne.
          • kadilak Re: Amerykanskie dziecko sie bawi. 19.09.23, 14:04
            dorota_333 napisała:

> Jak to, tylko kara śmierci lub uniewinnienie wchodzą w grę? Żartujesz? Dożywoci
            > a nie znają?
            >
            > A co do compliance, przecież ci petenci nie są niepełnosprawni, po co im winda.

No, ale jakby mama byla inwalidka na przyklad a chialaby synka zobaczyc, jak siem rzuca na lozku w ostatnich podrygach o co wtedy ? He?
            Sprawa jest rozwojowa jako ze wybrali troche zle swoja ofiare, przypadkowo. jakby to jaki turysta z Niemiec byl to nie ma sprawy.

> Film jest mocny. Nawet nie udają, że przypadkiem, uderzenie jest frontalne. Ja
            > myślę, że obrona pójdzie w forsowanie tezy o niepoczytalności, to jest tak niew
            > iarygodne.

W USA to praktycznie niemozliwe. To nie UE. Na niepoczytalnosc zamykaja w psychiatryku ale to ulamek %.
            Lot nad Kukulczym Gniazdem polecam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka