Dodaj do ulubionych

Ostry zwrot demokratow ws.poparcia dla Bidena.

19.09.23, 14:54
Demokraci juz go nie chca. Smierdzi im, doslownie i w przenosni.

finance.yahoo.com/news/how-biden-could-double-his-approval-rating-193600813.html
A tu ktoś Trumpa geszefciarzem nazywal. Stary z rodzina kradnie tak naprawdę grosze. Clintony, Obamy to sie dorobili prawdziwych fortun! Miasteczko na Hawajach puścili z dymem, żeby sobie uwolnić grunta pod zabudwoe nowych gniazdek. To jest kasa dopiero.
Masowe protesty klimatyczne , głupie ze az boli, jednak sa wymierzone w starego. A nie w Trumpa na przykład. Bo to stary głupek obiecal, ze nei będzie już więcej używania plynnych paliw.
Co jest tak głupie ze chyba nie wymaga komentarza.
Co ciekawe, nawet lewackie stacje TV nagle zmienily front i jezdza po staruchu jak po burej suce. Nie żeby to miało znaczenie, do niego 90% z tego i tak nie dociera.
Tym sposobem stary pojeb jest pod struga zimnej wody z obu stron: Republikanie zwa go złodziejem i sabotazysta a rosnaca błyskawicznie w sile socjo- komuna amerykanska krytykuje dziada, ze nieropierdala USA wystarczająco szybko.
No i tak to.
Przy okazji tu wasz ukochany w Polsce senator, którego wybor po wylewie spotkal się z takim aplauze w Polsce.
images.search.yahoo.com/search/images?p=faterman+in+senate+shorts&fr=yfp-t&imgurl=https%3A%2F%2Fwww.thegatewaypundit.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F1-980-1536x1033.jpg#id=-1&iurl=https%3A%2F%2Fwww.thegatewaypundit.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F1-980-1536x1033.jpg&action=click
Jednej rzeczy nie lapie- dlaczego Mitch Mc’Connell sam nie zalozy ktrotkich gaci do Senatu?
Obserwuj wątek
    • dorota_333 Gacie w Senacie 19.09.23, 15:58
      ...zazdroszczę obywatelom kraju, który ma takie problemy.

      Co do Bidena - jest strasznym błędem, że wystawiono go jako kandydata na POTUS. Obawiam się, że jakkolwiek lewicowe media go postrzegają, to i tak już jest pozamiatane.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka