Dodaj do ulubionych

Zanim kupicie książkę online

29.09.23, 10:55
Dzień dobry,

Zanim pójdziecie Państwo na wybory proponuję poczytać dobre książki np.: autorstwa Władimira Konstantinowicza Bukowskiego, tak wiem człowieka z tego 'okrutnego' znienawidzonego kraju.. pytanie czy słusznie..., bo jednak większość świata uważa inaczej niż kraje NATO.

Polecam serdecznie wyłączyć telewizory, odciąć się od mediów głównego nurtu, zacząć czytać i myśleć samemu.
następnie na spokojnie udać się na wybory

A Książki księgarnie online zanim wybierzecie to czytać koniecznie opinie na na portalu
opiniak.com/szukaj/ksi%C4%99garnia lub innym podobnym z opiniami niezależnymi od sojuszników z zaa wielkiej wody, chcących władać opiniami i mieć wpływ na gospodarki świata spijając śmietankę, nic nie robiąć tylko grożąc w cudowny sposób jak sympatyczna pani z przedszkola z wielką pałą, kraju ktory upada na oczach świata.
Obserwuj wątek
  • mateusz572 Re: Zanim kupicie książkę online 29.09.23, 12:51
   A ja ci powiem krótką historię że swojego życia.
   W ruskim mirze żyłem kilkadziesiąt lat. Nasz kraj zwał się wtedy PRL. Był pod butem Moskwy. Żyło się smutno, szaro, w stagnacjì. W tychże czasach młodość upłynęła, najpiękniejszy okres w życiu, który powinno się na pierwszym miejscu miło wspominać, a niestety tak nie jest bo kraj się wtedy nie rozwijał. Młodość oczywiście z łezką oku wspominam bo człowiek starał się w różowych barwach mimo wszystko patrzeć, choć tak jak wyżej zaznaczyłem, martwił kompletny zastój w czym przyjaciel że wschodu pomagał, aby kraj nad Wisłą i Wartą zbytnio do przodu się nie wysforował.
   Dopiero gdy w 1989 roku wyjrzeliśmy wreszcie na zachód, a but moskiewski szczezł, dokonaliśmy ogromnego skoku naprzód co na własnej skórze cały czas doświadczam, szczególnie po wejściu do UE.
   Więcej nie chce mi się pisać bo piszę z telefonu jednak dodam, że w związku z powyższym wolę patrzyć na zachód, a od Moskowii być jak najdalej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka