Dodaj do ulubionych

przedszkole i żłobek tęczowa kraina

09.04.11, 10:12
jestem mamą dwójki dzieci.koleżanka-poznana na placu zabaw ,poleciła mi teczowa kraine.chodzi tam jej dziecko od 2 lat i jest zadowolona.byłam w tym przedszkolu,no i podoba mi się.sale ładne,dużo zabawek,podobno dzieci mają duzo zajęć.Czy ktoś może coś jeszcze mi napisać na temat tego przedszkola? dziekuje i pozdrawiam jola
Obserwuj wątek
    • usura Re: przedszkole i żłobek tęczowa kraina 10.04.11, 20:29
      Było już troszkę na temat Tęczowej Krainy np. forum.gazeta.pl/forum/w,17460,108383172,109041814,Re_Przedszkole_Teczowa_Kraina.html
      Ja ogólnie polecam. Mój 4 letni synek chodzi tam trzeci rok.
    • madziks_w Re: przedszkole i żłobek tęczowa kraina 11.04.11, 15:53
      ja także polecam to miejsce :) mój synek niestety długo tam nie chodził - tendencja do łapania wszystkich chorób zmusiła nas do przerwy (to oczywiście nie jest winą żłobka - po prostu taki jest etap kiedy dziecko zaczyna przebywać w większym skupisku dzieci) nie mniej jeśli zdecydujemy się na przedszkole będzie to miejsce nr jeden w naszym rankingu:)
      polecam

• jolakobylka Re: przedszkole i żłobek tęczowa kraina 15.04.11, 07:02
        bardzo dziekuje, zapisałam dzieci.rozmawiałam też z mamami,które tu przyprowadzaja dzieci i wiecie co..jestem bardzo zadowolona.to przedszkole naprawdę jest dobre .podoba mi się cała organizacja, profesjonalne podejscie, zajęcia i wycieczki..no i w ogóle polecam...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka