Dodaj do ulubionych

Zakładamy Klub Palikota

20.11.11, 22:18
Szanowni Państwo,

zapraszamy zainteresowanych z powiatu wołomińskiego do utworzenia Klubu Partii
Ruchu Palikota. Jeżeli masz pomysł, chcesz zmienić i mieć wpływ na swoje otoczenie
zapraszam do kontaktu. Po uzbieraniu odpowiedniej listy osób utworzymy Klub,
który wraz z Zarządem Partii będzie realizował planowane działania. W sprawie
kontaktu ze mną odsyłam zainteresowanych na stronę: rpp-powiatwolomin.like.pl/

Z poważaniem - Tomasz M. RPP
Obserwuj wątek
      • netkobylak Re: Zakładamy Klub Palikota 23.11.11, 10:22
        Jedziesz jakimś ogromnym schematem. Nie mam pojęcia o esbecji, nie jestem też antychrystem, nie jestem kochającym inaczej (co prawda nie należę też do RP, ale popieram to, że mają odwagę dyskutować). Tradycyjna rodzina czyli jaka? Kłócąca się ale obecna w niedzielę w kościółku? Uniwersalne wartości czyli jakie? - nawracanie za pomocą miecza albo obecnie może bardziej humanitarne wywieranie presji psychicznej na dzieciach, na rodzinach itp.? Jak kolesie w sukienkach palili ludzi na stosach to nie był koniec świata, jak robią pewne rzeczy za snickersa :) to też nie jest koniec świata a teraz jak ktoś zakłada jakąś organizację która ma odwagę pokazać świat takim jaki on jest to dla Ciebie koniec świata?
        • benia17 Re: Zakładamy Klub Palikota 23.11.11, 13:40
          Ogromny schemat jak piszesz- wystarczy wiedza kto jest w sejmie z ramienia pana Palikota. stąd może i schemat:) Kto jest przeciwnikiem Chrystusa ten jest antychrystem, logiczne:) Mowa jest o tradycyjnej rodzinie, a nie patologicznej a i takiej składającej się z tatusia i mamusi, a nie dwóch tatusiów czy dwóch mamuś. uniwersalne wartości to chrześcijańskie wartości wynikające z ewangelii które zresztą kościół niestety wypaczył. Obawiam się że katechetów w szkole zamieni się na gejów , ( na marginesie lekcje reigii wyprowadzić ze szkół) będzie obowiązek zatrudniania geja, obowiązek nauczania dzieci w szkołach o wybitnych gejach w historii, jak to już ma miejsce w jednym ze stanów w USA, okaże się że wszyscy byli gejami. Nie potępiam ich jako ludzi, ale to co robią.
          • netkobylak Re: Zakładamy Klub Palikota 24.11.11, 07:59
            Ciekawe że w pseudo katolickim kraju wszyscy się boją ogromnych stad gejów itp. Mówi się że Polska jest po Malcie najbardziej katolickim krajem, niektóre statystyki mówią, że ok 95% to katolicy. Więc cała reszta dzieli się na antychrystów, agnostyków, ateistów, wyznawców innych religii itd, świetna cześć siedzi w więzieniach itd. I teraz 95% ludzi nagle się boi że jakiś odsetek zacznie zajmować szkoły, urzędy, sejm, senat itp.? Zresztą mając wybór pedofila czy geja do nauki religii każdy musi sobie odpowiedzieć co bezpieczniejsze dla jego dziecka. Inna sprawa czy lepszy gej zdeklarowany czy ukryty pod czarną sukienką...
    • ciekawy1980 Re: Zakładamy Klub Palikota 24.11.11, 22:45
      Palikota to może jeszcze akceptuje...ale mam dzieci i wg. mnie ktoś kto obcina sobie przyrodzenie i dorabia piersi powinien raczej udać się do specjalisty a nie dawać przykład innym - szczególnie dzieciom i młodzieży...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka