Dodaj do ulubionych

Wymiana przedniej szyby w aucie - gdzie?

31.03.12, 20:59
Szukam dobrego i sprawdzonego fachowca w Kobyłce lub okolicach.
Proszę o namiary jeśli ktoś zna.
Dzięki
Obserwuj wątek
    • sebku1 Re: Wymiana przedniej szyby w aucie - gdzie? 31.03.12, 23:29
      Mogę polecić dobrego fachowca ale nie w Kobyłce po drugiej stronie Warszawy, Mory ul. Poznańska 21 227222681 lub 602624508. Posiada szyby chyba do wszystkich aut, wymieniałem u niego tylną w VW POLO
      • netkobylak Re: Wymiana przedniej szyby w aucie - gdzie? 01.04.12, 09:36
        Nie wiem czy o ten sam warsztat chodzi ale mory również polecam. Wymieniałem tam szyby 2 razy.
    • tu-brzoza Tutaj 01.04.12, 23:44
      autostarter.waw.pl/kontakt.html
      Kobyłka, ul. Szeroka 3a
      • netkobylak Re: Tutaj 02.04.12, 12:01
        Chyba to jakiś żart z okazji 1 kwietnia-zdecydowanie nie polecam a już na pewno nie na wymianę przedniej szyby.
        • sportif Re: Tutaj 02.04.12, 21:41
          Turowscy powinni się reklamować "drożej się nie da"
          • na.po.leon Re: Tutaj 29.10.14, 22:10
            To ta sama Pani "tur" co to jest kandydatką?
    • 2felix Re: Wymiana przedniej szyby w aucie - gdzie? 03.04.12, 18:18
      Dzięki wszystkim za propozycje.
      Umówiłem się jednak w tych Morach - najtaniej - robocizna 120 zł.
      W Wołominie 150zł a, w Kobyłce 220 zł.
      • netkobylak Re: Wymiana przedniej szyby w aucie - gdzie? 03.04.12, 18:59
        Niestety ale z moich obserwacji wynika, że w Kobyłce wszystko jest droższe. Nasi pseudo-przedsiębiorcy chyba wychodzą z założenia żeby się nie narobić a zarobić. Do gazownika jeżdżę do Wa-wy, do elektryka samochodowego do Starej Miłosnej, po akumulatory do Marek itd. W Kobyłce po prostu mieszkam, miałem już nawet kiedyś myśl patriotyczno-lokalną aby wspierać miejscowych przedsiębiorców ale nie da się, za duże koszty. Jedynie sklepy się poprawiły z cenami i jakością w ostatnich 4 latach ale to zasługa konkurencji.
        • tu-brzoza Re: Wymiana przedniej szyby w aucie - gdzie? 03.04.12, 23:48
          A ja wolę zapłacić na miejscu, nie bujać się nie wiadomo gdzie, tracić czas i paliwo.
          Czasami się nie opłaca. Tak czy inaczej jesteśmy z małżonkiem zadowoleni z usług Auto Startera, no ale wiadomo - co klient to inne wymagania.

Oczywiście najtaniej wyjdzie zrobienie czegoś w wielkiej sieciówce albo w warsztacie, który działa nielegalnie, no ale co kto woli.
          Pzdr.
          • netkobylak Re: Wymiana przedniej szyby w aucie - gdzie? 04.04.12, 09:49
            Lubisz płacić Twoja sprawa, ja nie lubię przepłacać. Nie wiem skąd wniosek o sieciówce lub o nielegalnych warsztatach? "..bujać się nie wiadomo gdzie.." - ja wiem dokładnie gdzie jadę. A co do legalności to czy tu dostajesz komplet faktur? Tu nie chodzi o jakieś specyficzne i wygórowane wymagania chodzi o realną cenę usługi i o naprawę z czym czasem bywa różnie...
            • en-no Re: Wymiana przedniej szyby w aucie - gdzie? 30.10.14, 07:05
              120 mory a wolomin 150 taniej i dalej a w wolominie blizej a drozej a co z kosztami za paliwo i za stracony czas ? czy to rzeczywiscie sie oplaca ? a co w przypadku reklamacji ,koszty wzrosna , to taka typowa polska oszczednosc mmoje gratulacje
              • mieszkaniec.33 Re: Wymiana przedniej szyby w aucie - gdzie? 30.10.14, 09:28
                Koszty robocizny to nie wszystkie koszty - a szyba? Pytanie czy specjalnie tam jedziesz czy przy okazji.
                Poza tym sam piszesz Wołomin - reklamacja, na Morach reklamacji nie ma :), tam się jedzie raz.
              • anna-tur Re: Wymiana przedniej szyby w aucie - gdzie? 30.10.14, 10:42
                Szyby nie wymienia się w pięć minut. Bliżej zawsze taniej.
                • mieszkaniec.33 Re: Wymiana przedniej szyby w aucie - gdzie? 30.10.14, 12:09
                  Już kiedyś się o tym przekonałem w pewnym warsztacie na Maciołkach...
    • 2felix Re: Wymiana przedniej szyby w aucie - gdzie? 30.10.14, 18:23
      ooo ktoś wyciągnął mój wątek sprzed 2,5 lat :)
      to dla uzupełnienia podsumuję:
      szyba wtedy wstawiona w Morach, szybko, profesjonalnie i jeszcze okazała się robocizna tańsza niż zakładano.
      Fakturę za usługę otrzymałem - gdyby ktoś pytał :)
      Szyba trzyma się elegancko do dziś.
      • swire321 Re: Wymiana przedniej szyby w aucie - gdzie? 06.11.14, 11:16
        Witam
        Wymiana szyby w Kobyłce zakończyła się tak:
        chomikuj.pl/swire321/opinia+naprawy+blacharskiej
        Nie wspomnę o sądowej sprawie,że ciągnie się od dwóch lat/brak uznania reklamacji-przez warsztat/
        Czasem lepiej pojechać dalej i być zadowolonym,niż robić blisko u lokalnego papraka.
        Namiar na papraka:
        chomikuj.pl/swire321/opinia+naprawy+blacharskiej/Adres+Warsztatu
        Dawny-Tiger Auto Bartochowski M ul.Napoleona,następnie Auto Krzyś ul.Słowackiego.Obecnie na Ul.Kazimierza Wielkiego 49.
        Radze omijać szerokim łukiem ten pseudo warsztat.
        Pozdrawiam
        • milenanana Re: Wymiana przedniej szyby w aucie - gdzie? 13.03.15, 15:11
          Zgadzam się z przedmówcą.Warszawskie "warsztaty" mają takie ceny że szczęka opada.Ja z wymianą jechałam do Szczecina(akurat byłam na wakacjach ale i tak tam wrócę jeśli znów "trzaśnie").Szybę zrobili mi mega fachowo w trzy godziny już byłam na drodze.Zapłaciłam dwa razy mniej niż w stołecznych ww "warsztatach" za oryginał.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka