Dodaj do ulubionych

Masaż w Kobyłce i okolicach

26.10.12, 08:10
Witam
Poszukuję dobrego żeby nie napisać najlepszego masażysty w okolicy Kobyłki.
Takiego naprawdę empatycznego z szerokim wachlarzem usług.
dziękuję :)
Obserwuj wątek
    • ziemiaaa Re: Masaż w Kobyłce i okolicach 27.10.12, 21:41
      Witam
      Z całą odpowiedzialnością polecam masażystę Krzysztofa Lottig jest to osoba godna zaufania empatyczna profesjonalna każdy masaż który mi robił był bardzo dobry i sama nie wiem który jest moim ulubionym. Czy ajurwedyjski czy klasyczny a może kamieniami wszystkie były super. Masaże Krzysztofa relaksują albo pobudzaja do działania albo wyciszają wszystko zależy z jaka potrzebą się do niego przychodzi. Polecam :)
      Dołączam link żeby było łatwiej znależc w internetowej dżungli ;)
      xxxairmanxxx.wordpress.com/
      • 3marianna Re: Masaż w Kobyłce i okolicach 19.12.12, 14:59
        Dobry wieczór
        Przyznam się że długo szukałam tak w internecie jak i po znajomych i natrafiłam na ogłoszenie - ziemiaaa - no i dałam się przekonać>
        I nie żałuję ! :)
        Do Pana Krzysztofa chodzę już regularnie
        To bardzo "zdrowy" człowiek
        Mogłabym pisać jeszcze długo o zaletach lecz proponuje samemu doświadczyć
        Polecam!
    • aniach6 Re: Masaż w Kobyłce i okolicach 19.12.12, 16:13
      Arcydzieło i wyżyny sztuki masowania – tak w kilku słowach mogłabym opisać masaże wykonywane przez Krzysztofa. Technicznie – rewelacja, doskonale opanowane, wyważone ruchy, łączące w sobie elementy wielu tradycji pracy z ciałem – nie tylko ajurwedy ale również refleksologii, uzdrawiania energią. Z drugiej strony – to coś znacznie więcej niż masaż, i proces ten zachodzi wielowymiarowo, dzięki czemu uwalniany jest stres nagromadzony nie tylko w ciele, ale również cierpienie z poziomu emocji/poziomu serca. Poza tym dzięki satwicznemu stylowi życia (min. wegańskiej diecie, medytacji, kontakcie z przyrodą) Krzysztof jest bardzo czystym “narzędziem” w rękach siły wyższej. Z jego serca płynie dobro. Do swoich pacjentów odnosi się z życzliwością i bardzo dużym szacunkiem, a podczas masażu jest całkowicie obecny. Dziękuję i polecam wszystkim ~*~
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka