Dodaj do ulubionych

Księgowość, biuro rachunkowe - jakie polecacie?

14.05.14, 20:30
Jestem vat-owcem i poszukuję biura rachunkowego do prowadzanie księgowości, najlepiej w Kobyłce lub Wołominie. Możecie polecić firmę lub osobę z której jesteście osobiście zadowoleni?

P.S. Zależy mi na opinii klientów a nie autoreklamie biur :)
Obserwuj wątek
    • femmen4 Re: Księgowość, biuro rachunkowe - jakie polecaci 08.01.16, 19:54
      Moim zdaniem powinieneś zastanowić się nad księgowością internetową. W Twojej okolicy nie ma porządnego biura rachunkowego. Mieszkam pod Kobyłką i nie widzi mi się jeździć do warszawy, żeby się rozliczyć. Dlatego też rozliczam się internetowo. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. W superskięgowej jest rodzaj pakietu, gdzie nie musisz rozliczać się przez platformę, tylko wysyłasz dokumenty w celu rozliczenia przez ich księgową. Moim zdaniem komfortowe rozwiązanie.
    • a.lato Re: Księgowość, biuro rachunkowe - jakie polecaci 11.01.16, 20:59
      Polecam taxexpert24.pl/ od jakiegoś czasu zarządzają finansami w firmie mojego brata, zajmują się wszystkim od A do Z. Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo. Firma godna polecenia
    • komar8811 Re: Księgowość, biuro rachunkowe - jakie polecaci 21.04.16, 14:34
      Kompleksowa obsługa (on-line, ubezpieczone biuro księgowe, reprezentacja w ZUS oraz US księgowa Warszawa i okolice (Kobyłka). Zapraszam do kontaktu 785934040.
    • mauretanian Re: Księgowość, biuro rachunkowe - jakie polecaci 20.03.19, 13:58
      biuro MBM. Niezawodni!! Pomogli mi bardzo w pewnej trudnej sądowej sprawie.
    • azazello3 Re: Księgowość, biuro rachunkowe - jakie polecaci 02.10.19, 07:58
      Polecam biuro Księgowy w airmaxach. Super specjalista, która oprócz ogromnej wiedzy ma też fajne podejście do ludzi, dzięki któremu atmosfera współpracy jest rewelacyjna. Oferuje wiele usług, ale ja akurat prowadzę u niego KPiR.
    • mollyna Re: Księgowość, biuro rachunkowe - jakie polecaci 19.01.20, 23:04
      Polecam Porachowanych – na ich stronie można obliczyć koszty obsługi i podjąć decyzję, bo ich pracę to ja szczerze polecam!
    • kielova Re: Księgowość, biuro rachunkowe - jakie polecaci 01.02.21, 07:52
      Szczerze polecam tę firmę qualitydot.pl/, to biuro z pasją i możliwościami. Doświadczenie miesza się tam z bardzo holistycznym podejściem do biznesu, bo w ofercie mają nie tylko księgowość, ale i wsparcie nawet w zakresie marketingu. :-)
    • paulina3345 Re: Księgowość, biuro rachunkowe - jakie polecaci 26.02.21, 09:26
      Ja polecam współpracę online z biurem Altera :) www.altera.co
    • 0pzakrzewski Re: Księgowość, biuro rachunkowe - jakie polecaci 29.09.21, 22:45
      Korzystam z usług Biura Rachunkowego w Nowym Dworze Mazowieckim biuroksiegowe.pro/ Księgowość Kadry Płace - w swoich usługach posiadają dodatkowo wirtualne biuro
    • ksiegowoscexpert Re: Księgowość, biuro rachunkowe - jakie polecaci 12.05.22, 08:15
      Polecam biuroksiegowe.pro/ świetna obsługa biuro rachunkowe Nowy Dwór Mazowiecki
      • ksiegowoscexpert Re: Księgowość, biuro rachunkowe - jakie polecaci 12.05.22, 08:17
        ksiegowoscexpert.pl/ Biuro księgowe Nowy Dwór Mazowiecki również polecam
        • ksiegowoscexpert Re: Księgowość, biuro rachunkowe - jakie polecaci 12.05.22, 08:17
          kkpksiegowosc.pl/ biuro rachunkowe białołęka

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka