Dodaj do ulubionych

KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-))))

06.06.14, 21:46
Jak podaje strona kobylkowotoiowo.pl:

Belgijska piosenkarka, znana z utworów „Je t’adore”, „Ella, elle l'a” czy „Voyage Voyage” będzie gwiazdą tegorocznych Dnia Miasta Kobyłka, które odbędą się pod koniec czerwca

www.youtube.com/watch?v=hdJN0ss7jA0
Obserwuj wątek
    • kobylka34 Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 07.06.14, 07:30
     Koledzy jak czytam Wasze dialogi ,to gęba mi się nie zamyka od śmiechu......nie neguje występów tej Pani ale sposób w jaki prowadzicie reklamę dla UM pozostawia wiele do życzenia!!!Senator Kozioł miałby z Was pożytek.
     • adam.adamowicz Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 07.06.14, 07:42
      Piosenkarka jak piosenkarka rzecz gustu.Budżet miasta tonie w długach. a władza lokalna funduje nam mieszkańcom igrzyska za publiczne pieniądze, naród się cieszy,burmistrz zrobi sobie fotkę z panią piosenkarką i Kobyłka jest the best. W kwestii kosztów igrzysk rozumiem ,że w tym celu wzięto kolejny kredyt komercyjny i wyemitowano obligacje ?
      • ph_12 Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 07.06.14, 08:27
       Po pierwsze zawsze w tego typu koncertach zdecydowaną większą część honorarium dla artysty generują miejscowi przedsiębiorcy/sponsorzy w przypadku Kobyłki są to głównie deweloperzy ( w końcu samych porsche i infiniti nie nabiorą w leasing Bóg wie ile...) a niemałe przecież koszty trzeba gdzieś generować.
       Po drugie można by było zaprosić miejscowe "zespoły" np. Zgraną Pakę (zresztą na pewno będą) czyli miejscowych śpiewających emerytów, ale czy to przyciągnęło by to tłumy młodzieży i dorosłych z dziećmi ciekawych wrażeń ?
       Po trzecie dobrze że R.G. chce zjednoczyć mieszkańców na pikniku rodzinnym raz w roku "na krok" przed wakacjami - gwarantuję iż przyjdzie tłum ludzi i tych przeciwników i zwolenników tego typu imprez...
       I po czwarte dla przeciwników "obecnie Nam panującego" burmistrza co by nie było, co by nie robiono zawsze będzie źle i niedobrze... Ale cóż - taki mamy klimat... :)
       • rokerperejro88 Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 07.06.14, 10:33
        "I po czwarte dla przeciwników "obecnie Nam panującego" burmistrza co by nie było, co by nie robiono zawsze będzie źle i niedobrze... Ale cóż - taki mamy klimat... :)"

        Miałem w tym temacie już nie pisać, ale się znowu skuszę jednak.
        Mój ulubiony argument, który jak mantra się wszędzie powtarza. Wszystko co robi burmistrz jest dobre i nie ma innej opcji. Wszyscy mający jakieś "ale" to malkontenci, narzekacze i nic nie wiedzący o życiu, a już na pewno o tym co jest dobre dla miasta ;p

        Tak jak napisał użytkownik kobylka34 najlepiej dołączyć do grupy pucującej i cicho siedzieć :)

        "Po pierwsze zawsze w tego typu koncertach zdecydowaną większą część honorarium dla artysty generują miejscowi przedsiębiorcy/sponsorzy w przypadku Kobyłki są to głównie deweloperzy ( w końcu samych porsche i infiniti nie nabiorą w leasing Bóg wie ile...) a niemałe przecież koszty trzeba gdzieś generować."

        Tutaj się zgodzę. Na pewno wygeneruje to koszta też z budżetu, ale tego nie ominie. Pytanie tylko czy warto płacić takie ogromne pieniądze gwieździe, która przyjedzie, włączy playback, powie że kocha Kobyłkę i pojedzie w siną dal mają nas w d...
        Komuś się to podoba. Mi tak sobie, ale o tym później.

        "Po trzecie dobrze że R.G. chce zjednoczyć mieszkańców na pikniku rodzinnym raz w roku "na krok" przed wakacjami - gwarantuję iż przyjdzie tłum ludzi i tych przeciwników i zwolenników tego typu imprez..."

        Pewnie, że dobrze. Tyle tylko, że typowy Zdzisław z Kobyłki przyjdzie tak czy siak. Nie potrzebuje Kate Ryan, Blue Cafe czy niewiadomo czego. Nawet jakby przyjechały występować fasolki to by przyszedł. W końcu coś się wtedy dzieje, więc zabierze się z rodziną tylko po to, żeby zobaczyć.
        Choćby w tym roku wielu starszych (bez dzieci) było na dniu dziecka, mimo, że atrakcje dla dorosłych były raczej marne. Chyba nie przyszli dla waty cukrowej :)

        "Po drugie można by było zaprosić miejscowe "zespoły" np. Zgraną Pakę (zresztą na pewno będą) czyli miejscowych śpiewających emerytów, ale czy to przyciągnęło by to tłumy młodzieży i dorosłych z dziećmi ciekawych wrażeń?"

        Tutaj moja propozycja, żeby nie pozostawać gołosłownym.
        A może by tak w końcu spróbować zaprosić znanego w całej Polsce finalistę x-factora Wojtka Ezzata z Kobyłki? A może by tak spróbować zaprosić coraz bardziej rozpoznawalny M.O.R.O.N z Kobyłki. Wystarczy pomyśleć i użyć trochę inicjatywy twórczej.
        Marzy mi się w ogóle, żeby ktoś z jajami wymyślił koncert lokalnych gwiazd rockowych i konkurs tego typu piosenki zamiast kiczu. Mają pieniądze na Kate Ryan to takie coś by się przyjęło tym bardziej. Na pewno skorzystałaby na tym nie tylko Kobyłka.

        Mam nadzieję, że za rok może to się zmieni.
        W tym roku znowu owszem, pewnie pójdę, postoję znowu parę minut ze znajomymi przy playbacku, popatrzę na te twarze bez entuzjazmu i wrócę do domu.

        Wiem, jestem malkontentem i nic nie wiem o życiu. Czekam na bombardowanie :)
        • anna_sroda Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 07.06.14, 11:54
         A kto to jest M.O.R.O.N i Wojtek Ezzat?
         www.youtube.com/watch?v=bsmF3WagqLQ
         Czy to jest to!? To ma być miłe i rodzinne?
         A Ezzat ładnie może i śpiewa ale dużo osób ładnie śpiewa.
         Pozatym akurat ja bym się nie wybrała na ich koncerty podobnie jak na fasolki.
         Po takim festynie zorganizowanym z MORONEM 3/4 Kobyłki chodziłoby potem z uszopląsem.
         Po festynie z Ezzatem każdy by się pewnie nudził.
         Co do Kate Ryan i dobrze ze UM przybliża Kobyłczanom możliwość bycia na żywo na koncercie, bo większości nie byłoby stać.
         A co do Panów którzy tak narzekają na koszta to niech sobie narzekają, niech sie zamkną w swoich domach i nie korzystają z koncertów.
         Niech każdy przeciwny takim akcjom zbagatelizuje koncert i w chwili wyjścia p. Kate niech wróci do domu na znak protestu.
         Zobaczymy ilu wróci do domu a ilu zostanie.
         • casthaluth Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 16.06.14, 01:17
          Zacznijmy od tego, iż Wojtek Ezzat nie śpiewa już w Killing Silence od kilku lat, aktualnie wokalistą jest Ryan Pasko i to z nim KS występuje od zeszłego roku. A tu jest plakat do tego wydarzenia: scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/q71/s720x720/10360453_796030760430351_8100952193628878630_n.jpg
        • k.dworak12 Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 07.06.14, 18:55
         Jest pan entuzjastą Heavy Metal i tym Pan chce nakarmić publikę?
         Ja lubię Operę i mogę chcieć Opery i mogę twierdzić że Pan też chętnie i fajnie bawiłby się przy Operze, gdyby taka istniała w Kobyłce?
         Takiej muzyki jak Pańska czy Moja słucha może z 10 - 15% ogółu. pozostałe wolą Disco Polo lub podobne do Kate Ryan i dobrze się bawią.
         Jesteśmy marginesem i nie narzucajmy większości.
         Na poważnie nie przepadam z Operą tylko dałem przykład, Kate też nie jestem fanem ale wolę już ją nawet z playbacku i tego Morona od którego więdną uszy.
       • adam.adamowicz Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 07.06.14, 11:59
        " Po pierwsze zawsze w tego typu koncertach zdecydowaną większą część honorarium
        > dla artysty generują miejscowi przedsiębiorcy/sponsorzy w przypadku Kobyłki są
        > to głównie deweloperzy"
        Jestem przekonany,że ci miejscowi przedsiębiorcy/sponsorzy dostaną za to ulgi podatkowe od gminy lub odpiszą sobie ten sponsoring od podatku.Wokalistka dostanie kasę, a budżet miasta zamiast należnych podatków figę z makiem.I jeszcze jedno,zamożna ta nasza gmina,skoro stać ją na dwie duże imprezy w ciągu miesiąca czerwca - Dzień Dziecka oraz dni Kobyłki.Dobrego gospodarza mamy w Kobyłce,szkoda że na kredyt,ale kto by się tym przejmował z tej ekipy wszak za kilka miesięcy są wybory.PR jest najważniejszy.
  • rokerperejro88 Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 07.06.14, 13:00
   "A kto to jest M.O.R.O.N i Wojtek Ezzat?"

   Proszę Panią. Ci pierwsi zagrali, by za grosze, a być może i za darmo, bo mieliby reklamę. Gwarantuję Pani, że duża część młodego pokolenia taką muzykę lubi.
   Nie wszystko musi być rodzinnym spendem. Tym bardziej jeśli by nie kosztowało dużych pieniędzy.

   Wojtek Ezzat to gwarancja, że posłucha się na żywo dobrego koncertu z kimś, kto ma prawdziwy talent i świetny głos. Nie wiem czy, by chciał tutaj wystąpić, ale ja z ogromną chęcią bym go zobaczył na żywo i któryś koncert może bym w końcu potraktował z entuzjazmem.
   Kate Ryan to natomiast gwarancja, że puszczą z magnetofonu kilka piosenek i jakaś pani poskacze trochę po scenie.

   "Po festynie z Ezzatem każdy by się pewnie nudził."

   Hehehe. Na Kate Ryan za to 200 osób będzie skakać pod sceną i pogować z zachwytu ;p

   "A co do Panów którzy tak narzekają na koszta to niech sobie narzekają, niech sie zamkną w swoich domach i nie korzystają z koncertów.
   Niech każdy przeciwny takim akcjom zbagatelizuje koncert i w chwili wyjścia p. Kate niech wróci do domu na znak protestu.
   Zobaczymy ilu wróci do domu a ilu zostanie."

   Tak jak i Pani płacę tu podatki i między innymi z nich ten koncert będzie ufundowany.
   Mam zatem prawo mówić, jaki koncert by mi się bardziej podobał i że wolałbym Wojtka Ezzata i M.O.R.O.N z Kobyłki zamiast drogiej Kate Ryan.
   Natomiast Pani ma prawo być zadowolona z tego, że akurat taka gwiazda przyjedzie. Jednakże niech Pani uszanuje zdanie tych co woleliby coś innego.

   Pozdrawiam
    • rokerperejro88 Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 07.06.14, 14:23
     "...a jakby Kate Ryan ściągnęła do Kobyłki rządząca Wspólnota Samorządowa to tak samo by Pan to krytykował ? Tylko SZCZERZE..."

     To nie jest krytyka tylko opinia jednego z mieszkańców Kobyłki. Zawsze jestem szczery i staram się być względnie obiektywny. Nigdzie też nie powiedziałem, że ewidentnie popieram Wspólnotę.
     Fakt faktem, że na dzień dzisiejszy skłaniam się ku temu i z niecierpliwością czekam na ich oficjalny program i ewentualną debatę p. Gniadowicza z p. burmistrzem. Wtedy będę miał pełen obraz co każdy może zaoferować i ostatecznie wybiorę.

     Proszę Pana. Dlatego najpierw bym musiał mieć odnośnik do tego co oprócz koncertu Kate Ryan Wspólnota robi dla miasta. W tym przypadku mogę ocenić całokształt już prawie 8 lat rządzących i politykę wizerunku, jaką obecnie prowadzą. Wspólnota u nas nie rządziła, więc nie mam takiego odnośnika.

     Idąc dalej:
     Jeśli tamci mieliby możliwość zorganizowania tańszego koncertu z Wojtkiem Ezzatem lub choćby konkursu z lokalnymi, młodymi zespołami rockowymi, a nie zrobiliby tego to również nie podobałoby mi się to i otwarcie bym o tym mówił.

     Zaznaczam, że nie wiem jakie jest stanowisko Wojtka Ezzata, bo być może ktoś próbował go przekonać i po prostu nie chce. Patrząc jednak na to, że w Kobyłce co roku musi być "z przytupem" nie wydaje mi się, że ktoś się do niego pofatygował.

     Pozdrawiam
     • closh Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 07.06.14, 16:45
      Jeśli Pan pomyślał o Ezzacie nie znaczy, że każdy musi wpaść na to samo i wcale nie znaczy, że to od razu najlepszy pomysł. Każdy człowiek ma inne pomysły i dla tego świat jest ekscytujących. W innym przypadku byłby nudny.

      • rokerperejro88 Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 08.06.14, 10:58
       "Jeśli Pan pomyślał o Ezzacie nie znaczy, że każdy musi wpaść na to samo i wcale nie znaczy, że to od razu najlepszy pomysł. Każdy człowiek ma inne pomysły i dla tego świat jest ekscytujących. W innym przypadku byłby nudny."

       Szkoda, że nasze władze na takie pomysły rzadko wpadają.
       Między innymi dlatego dyskutujemy, czy to nie czas i pora dać szansę komuś innemu, kto będzie potrafił naszymi środkami zarządzać mądrze i gospodarnie.
   • closh Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 07.06.14, 14:20
    Jak ktoś na wszystko marudzi ciężko go traktować poważnie.

    Jak ktoś nie chce to nie musi przychodzić. Jak by grali boyśi to ja bym nie przyszedł. A tak zajrzę z ciekawości.

    Mam nadzieję że nie będzie tak ciasno i kolejek jak na dzień dziecka.
    A tak przy okazji ktokolwiek by rządził to na przyszły rok poproszę więcej zjeżdżalni ;). Bo jak nie to napiszę skargę ;)
    • rokerperejro88 Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 07.06.14, 14:29
     Wcale nie wymagam, żeby ktokolwiek z kółka BEZWZGLĘDNEJ adoracji obecnego burmistrza mnie traktował poważnie.
     A nazywanie opinii, zawsze podpartych argumentami, marudzeniem, mogliby już sobie Panowie darować, bo to się robi nudne.

     Cieszę się, że mogę z Panami polemizować i przywoływać swoje argumenty. Merytoryczna dyskusja może doprowadzić tylko do tego, że w mieście będzie lepiej.

     Pozdrawiam :)
     • kobylkowiec82 Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 07.06.14, 14:39
      ...ale z drugiej strony istnieje także kółko BEZWZGLĘDNEJ adoracji kobyłkowskiej Wspólnoty Samorządowej i Pan do niej należy...a to zwykli minimaliści miejscy(szkoła w Nadarzynie i studzienki kanalizacyjne plus odwodnienie...dla nich to priorytet...wszytsko wyrastające ponad przeciętność w naszym mieście według nich "od złego pochodzi"...

      również pozdrawiam
      • rokerperejro88 Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 07.06.14, 14:57
       To Pana opinia.
       To co Pan pisze nie jest prawdą. Jestem w opozycji do propagandy, jaką Panowie tutaj cały czas uprawiają i to Panów po prostu denerwuje. Wystarczy spojrzeć, że problemy miasta, wady burmistrza i to co robi źle omijają Panowie szerokim łukiem, rozpływając się nad tym co to nie jest w Kobyłce.
       Każdego kto powie złe słowo na obecną władzę Panowie próbują wszelkimi metodami zgasić, nazywać malkontentem, narzekaczem i nie wiadomo kim.

       ZAZNACZAM: Ktoś kto nie popiera burmistrza nie musi od razu być kółkiem adoracji Wspólnoty, a Pan wszystko do tego sprowadza. Dla Pana wszystko jest czarne i białe. Nie popierasz burmistrza to jesteś ze Wspólnoty. W ten sposób Kobyłka niestety daleko nie zajdzie.

       Wziął Pan dane z jednego z wywiadów z p. Gniadowiczem, nie mając jeszcze nawet oficjalnego programu. Nie pierwszy raz zresztą.
       Na to ile naobiecywał przez te lata burmistrz i ile nie spełnił Pan już uwagi nie zwraca.

       Automatycznie nasuwa się myśl, że po prostu jest Pan zwyczajnie w świecie niepoważny.

       Pozdrawiam
       • closh Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 07.06.14, 16:48
        Ja narzekałem na możliwość zrobienia parku w lesie.
        Kobyłkowiec narzekał jak burmistrz mu na obiecywał upiększyć Kobyłkę a potem realizacja się wlekła.

        Nie jest z nami tak źle, że widzimy wszystko w jednym kolorze.
   • kobylkowiec82 Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 07.06.14, 17:15
    ja wbrew pozorom nie jestem bezkrytyczny wobec naszego burmistrza...mam pretensję, że jeszcze do tej pory nie zaczął się remont placu 15 sierpnia i parku w nim według konecpcji, która wygrała w ogólnopolskim konkursie...druga moja pretensja to to , że tak długo wleką sie prace architektoniczne na zagospoadrowanie kwartału w centrum miasta(Ręczajska, Nadarzyńska, Leśna, Fałata)-wkurza mnie bardzo to, że tak długo muszę czekac na zmiany w tym kluczowym dla Kobyłki miejscu...ale wolę czekać i potem cieszyć tymi nowymi zabudowaniami i nowym parkiem później, za jakiś czas(już niedługo powinno być ok)- niż nigdy się tego nie doczekać -gdyby wybory wygrała Kobyłkowska Wspólnota Samorządowa-która kompletnie w tym temacie nic by NiGDY nie zrobiła, bo według niej takie PPP z prywatnym inwestorem...to marnotrawienie naszych PUBLICZNYCH pieniędzy (!) i oddawanie miejskiej ziemi za bezcen (!)...

    to tylko jeden przykład....mógłbym wymieniać ich jeszcze wiele...
    • adam.adamowicz Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 07.06.14, 20:51
     Na chwilę obecną to miasto ma pustki w kasie,zadłużenie największe w powiecie,kredyty w komercyjnych bankach do spłacenia na kilka kadencji,marnotrawstwo publicznych pieniędzy jest widoczne - patrz artykuły w KOBYLKOWOTOIOWO . Jeśli chodzi o PPP to różnie z tym bywa - można o tym poczytać w mediach.
     Jako mieszkaniec naszego miasta uważam,że nasze tj. publiczne pieniądze powinny być wydatkowane mądrze i rozsądnie, a nie na poprawianie mizernego wizerunku obecnej ekipy na koniec kadencji.
     Obiecywanie gruszek na wierzbie kilka miesięcy przed wyborami po 8 latach beznadziejnych rządów mojej opinii o tej ekipie nie zmieni.
     PS. nie jestem członkiem ,ani sympatykiem Wspólnoty Samorządowej.
     • rokerperejro88 Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 08.06.14, 11:15
      To ciekawe. Czyli jednak są Panowie krytyczni dla burmistrza...

      * Pan kobylkowiec wrzuca jak szalony 10 tematów z rzędu, co to nie powstanie w Kobyłce. Aż się niektórzy ludzie bulwersują i chcą dla Pana bana za takie działania.
      * Jeśli Panowie znajdą choćby mały, niewiele znaczący szczegół, żeby obsmarować opozycję Panowie to namiętnie robią pisząc jeden po drugim. Przykład choćby troszkę wyżej, gdy Pan kobylkowiec 2 zdania z wywiadu z p. Gniadowiczem przedstawia jako program wyborczy Wspólnoty. To, że burmistrz naobiecywał cuda na kiju przez te 8 lat i niewiele zrealizował już Panu kobylkowcowi nie przeszkadza. To nie jest istotne przecież...
      * Takie kwestie jak dług publiczny, niegospodarność, marnowanie naszych pieniędzy, podwojenie urzędników za swojej kadencji, zastępca burmistrza, PR-owa polityka itp. itd. dla Panów nie są istotnymi tematami. Kto by się tym przejmował.
      * Pan kobylkowiec na pytanie o sukcesy 8 lat rządów burmistrza wymienia 4 obietnice, które zostaną zrealizowane. Wyjątkowo wierny i lojalny wyborca :)
      * Przez długi czas Panowie, nie mając lepszego punktu zaczepienia straszą, że jeśli Wspólnota obejmie władzę Kobyłka stanie się zaściankowym miastem, pisowskim bastionem, zaczną stawiać pomniki i zrujnują miasto. Racjonalny argument nie powiem. W ogóle nie śmierdzi optowaniem za jedyną słuszną opcją w postaci obecnej władzy.
      * Wreszcie Pan kobylkowiec, kiedy ja chcę rozmawiać o istotnych problemach miasta, wyrażam swoje opinie i wytykam błędy burmistrza z miejsca klasyfikuje mnie jako wiernego wyborcę Wspólnoty i człowieka, który nie wie co jest dobre dla miasta.

      Panowie naprawdę są obiektywni?


      • adamus1010 Dyskusje 09.06.14, 13:19
       Do zeszłego tygodnia nie zajmowałem zdania w Waszych debatach ale ostatnio coś we mnie pękło.
       p. Roki... jesteśmy w tym samym wieku. Uparł się Pan na ten dług publiczny... A czy przeciętnego Kowalskiego to obchodzi? Czy przecietnego Kowalskiego obchodzi PKB Kobyłki i całego Kraju?
       Pisze Pan tam gdzieś o Anglii że mało płacą podatków? A czy to przeciętnego Kowalskiego obchodzi?
       Przeciętnego Kowalskiego obchodzi jedynie to aby mu starczyło od 1 do 1.
       Przeciętny Kowalski nie pojedzie na koncert Katy czy Metalica bo nie ma pieniędzy na ten luksus i wolnego czasu bo pracuje. A miasto mu umożliwia jego spełnienie marzeń. Moja żona pochodzi z Wielkopolski z miejscowości Rychwał pomiędzy Koninem a Jarocinem i pomimo że w Jarocinie corocznie jest zjazd na koncert, miejscowośc Rychawał gnije bo urzędnicy oszczędzają na wszystkim ale nie na sobie.
       Nie mówię już o mieszkańcach wołomina, zielonki którzy przyjadą i będą chwaliły naszą Kobyłę tak pominąłem specjalnie K bo niektórzy mówią nie Kobyłka ale Kobyła...
       To niech ta Kobyła da z siebie wszystko.
       Pomimo że mieszkam daleko od ZSP2 wczoraj pofatygowałem się na piknik szkolny urządzony przez tą szkołę z ciekawości, nie wiem czy Pan był ale moje odczucie było takie:
       Gratulacje dla szkoły bo jednak sporo było ludzi i szkoła coś zorganizowała
       Ale piknik był nudny - 45 minut to maksymalne wytrzymanie.
       Gratulacje dla Dyrekcji bo pomimo skrytykowania tych 45min. Zrobiliście coś SUPER i ludzi przyciągneliście i tu są brawa dla Was!!!!
       Pańska wizja z MORONEM bo oszczędności i promowanie itp... zakończyłaby się inkluzją "ALE NUDY"
       Niech Zielonka, Wołomin a nawet Tłuszcz i Ząbki i Warszawa wie że istnieje KOBYŁKA bez pomijania K!!!
       Już Panu chodzi po głowie przysłowie "Zastaw się ale pokaż się"
       Tak z jedenej strony ma Pan rację, z drugiej strony takie koncerty do dobra reklama dla Kobyłki, bo nawet Pan nie wiedział że istnieje taka dziura jak Rychwał a Farchafiaki będą zazdrościli mieszkańcom Kobyłki bo nas za słoików uważają.
       • rokerperejro88 Re: Dyskusje 09.06.14, 14:36
        Panie adamus1010

        Na wstępie: cieszę się, że w Panu coś pękło i zaczął się Pan udzielać. Chyba się zgodzimy, że z tym udzielaniem w naszym mieście jest bardzo kiepsko, a szkoda.

        Proszę Pana. Niestety nie obchodzi.
        To nie znaczy, że należy to ignorować, a ludzi właśnie UŚWIADAMIAĆ. Jesteśmy obaj młodzi. Chce Pan, żeby za parenaście lat Pana dziecko (jeśli Pan planuje) obudziło się z ręką w nocniku? Ja nie chcę. Przypomnę tylko: Długi trzeba spłacać. To nie jest studnia bez dna.

        "Pisze Pan tam gdzieś o Anglii że mało płacą podatków? A czy to przeciętnego Kowalskiego obchodzi?"

        Powinno, bo czy tego chce, czy nie chce to wszystko przeciętnego Kowalskiego dotyczy.

        Jestem fanem Metalliki. Pan się nie obrazi, ale zestawienie legendy metalu z wiejską, playbackową potupajką zdecydowanie im uwłaszcza.
        Gdyby przyjechali za te parenaście tysi do Kobyłki to burmistrz swoją gospodarnością zdobyłby chyba mój głos ;p

        Jeśli dla kogoś spełnieniem marzeń jest przyjazd Kate Ryan to przepraszam, ale nie zazdroszczę marzeń.

        Nie ulega wątpliwości, że festyn się odbędzie i na pewno ludzie tłumnie przyjdą. Kto by tam nie wystąpił i tak by przyszli. Jestem przekonany, ze omawiany Wojtek Ezzat przyciągnąłby zdecydowanie więcej ludzi, bo jest z Kobyłki i ma niewspółmiernie większy talent.
        Mniejsze zespoły nie zrobią takiego szumu, ale przynajmniej wspieralibyśmy ludzi stąd i zaoszczędzilibyśmy.

        Krótko mówiąc: Zwracam tylko uwagę, że niektóre rzeczy można zrobić inaczej, taniej i bez kaszany wyborczej.
   • thekrolik Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 09.06.14, 13:09
    graszka33 napisał(a):
    > Kate Ryan jest ok, miłe dla ucha
    > Ale podobno ma zagrać jeszcze jakieś killing silence. To jakaś łupanina. Nie wi
    > em po co zarpasza sie takie zespoły na festyn? Co to w ogole za muzyka? Kto teg
    > o bedzie sluchal?

    Nie jakieś Killing Silence, tylko nasze Killing Silence, które składa się z chłopaków z Wołomina i Kobyłki. Zespół wygrał konkurs Antyfest Antyradia i zagrają na Impact feście przez Black Sabbath i Aerosmith. No ale jak ludzie wolą schabowego z kapustą i przaśne disco polo to faktycznie może nie powinni występować na jakimś byle festynie.
    • adamus1010 Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 09.06.14, 13:24
     >No ale jak ludzie wolą schabowego z kapustą i przaśne disco polo to faktycznie może nie powinni występować
     > na jakimś byle festynie.

     Wszystko jest dla wszystkich, osobiście lubię schabowego i kapustę ale nie obrzydzam nikomu ryby lub kurczaka lub jedzenia zieleniny ;)
  • kwiatpolny5 Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 13.06.14, 21:50
   to sobie potańcujemy, tylko niech zrobią na dużym terenie, najlepiej na stadionie przy Napoleona bo jak się dowiedzą sąsiednie miasta to na pewno będą tłumy i na placu 15 sierpnia to się nie pomieści, musi być duży teren koniecznie
      • rokerperejro88 Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 30.06.14, 12:33
       Kasia Ryan pośpiewała (z tego co słyszałem to nawet na żywo, więc szacun).

       Impreza imprezą, ale niestety nie mogę się doszukać, ile nas te czerwcowe przyjemności kosztowały. Jawność działań jak zawsze wykonana wzorcowo.
       Słyszałem tylko plotki o sumach i jeśli to prawda to mają rozmach...

       Czy ktoś wie na ile obciążono budżet miasta 2 czerwcowymi imprezami, a mianowicie dniem dziecka i Kasią Ryan?

       Na stronie urzędu oczywiście takiej informacji na próżno szukać, a myślę, że warto by było i o tym poinformować mieszkańców.

       Nie każdemu wystarczy informacja, że "działo się oj działo" i impreza była fantastyczna...
       • agacz10 Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 30.06.14, 15:11
        Nie mogę się na dziwić że ludzie zawsze szukają dziury w całym i całe życie poświęcają temu żeby komuś dowalić.Zorganizowano dni kobyłki z rozmachem to żle bo może za dużo kasy wydano, było by skromnie też nie dobrze bo dlaczego tak słabo.Mi osobiście szkoda czasu żeby lampić się w komputer i szukać ile poszło na to pieniędzy,sam nie chodzę na takie imprezy ale cieszę się że coś się dzieje w naszej Kobyłce i mieszkańcy z tego korzystają.
        • rokerperejro88 Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 30.06.14, 15:39
         "Nie mogę się na dziwić że ludzie zawsze szukają dziury w całym i całe życie poświęcają temu żeby komuś dowalić.Zorganizowano dni kobyłki z rozmachem to żle bo może za dużo kasy wydano, było by skromnie też nie dobrze bo dlaczego tak słabo.Mi osobiście szkoda czasu żeby lampić się w komputer i szukać ile poszło na to pieniędzy,sam nie chodzę na takie imprezy ale cieszę się że coś się dzieje w naszej Kobyłce i mieszkańcy z tego korzystają."

         Nikomu nie dowalam. Pytam po prostu.
         Gmina ma obowiązek działać jawnie i każdy ma prawo wiedzieć, ile pieniędzy zostało rozdysponowane na te wydarzenia.
         Jednym się podoba rozwalanie budżetu w ten sposób, innym nie. To chyba normalne, bo każdym ma swoje przekonania.

         Jeśli ludzie słyszą, że sprowadzono Kate Ryan to popadają w euforię i radują się, że coś się w Kobyłce dzieje...
         Gdy powie się im, jaką sumę pieniędzy wydano z ICH KIESZENI to euforia może być ciut mniejsza.
         Może dlatego informacja o ilości wydanych pieniędzy jest tak potrzebna.

         Każdy ma prawo do swojego osądu, ale jeśli te huczne wydarzenia są tak bardzo w Kobyłce popierane to powinniśmy mieć wszystkie informacje czarno na białym. Wtedy te działania można racjonalnie ocenić.
         • damyk1 Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 30.06.14, 17:08
          Gdzieś było że głównymi sponsorami byli deweloperzy oraz Api. Budżet się tak nie wykosztował. Gdyby nie gwiazda a jakaś jeszcze nie gwiadczeczka by chciała wystąpić to i sponsorzy byliby mniej chojni a więc tak czy siak koszta by były chociażby rozłożenia sceny, i samej organizacji pikniku.
          Co do lokalnych gwiazdek o których Pan wspominał, jednak wystąpił Kiling Silence z Wołomina a wokalistą jest mieszkaniec Kobyłki i w Kobyłce robią próby.
          www.zyciepw.pl/killing-silence-znowu-w-formie
          Jednak pomimo faktu że podobali mi się to jednak ludzi było b. malutko. Jak Kate śpiewała było multum ludzi i nawet deszcz nie przeszkadzał. Chociaż z domu powychodzili. Ja sam osobiście bym pewnie nie był na tym pikniku, bo moje dziecko poza domem było. I tak jak wspomniałem - jak byłem po 19-ej to może ze 200 osób było.
          Z czego pewnie część przyszła wcześniej aby miejsca zająć.
          A imprezy takiego typu jak Wspólnota zorganizowała, ogladając 2 ich zdjęcia to pozostawiam bez komentarza. Więcej było tam chyba członków Ws. niż mieszkańców :P
          Jak tak mają wyglądać imprezy tak jak wyglądają w Zielonce, dziękuję bardzo.
          • rokerperejro88 Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 30.06.14, 18:36
           Poczekam na oficjalne info. Liczę, że ktoś wystąpi z wnioskiem o udostępnienie danych publicznych, bo na nasz urząd nie ma co liczyć. Jeszcze by efekt propagandy zmniejszyło i świat by się zawalił.
           Niemniej jakoś tak nie wierzę w tych bezinteresownych sponsorów jak Pan.

           Wiem wiem. Wszystko co Wspólnota robi jest złe lub gorsze. Po kilkunastu dniach polemiki na tym forum z Panem, z Panem kobyłkowcem i Panem closhem wiem już o tym doskonale.
           Nie mogą dojść do władzy, bo staniemy się pisowskim zaściankiem i same pomniki zaczną stawiać :) (przepraszam: to mój ulubiony argument).

           2? Ja widzę więcej zdjęć niż dwa.
           Pewnie Kate Ryan to to faktycznie nie jest, ale ludzi dość sporo.
           Zważywszy na to, że oni to robili za środki WŁASNE, a nie PUBLICZNE to i tak robi spore wrażenie.
           Wspólnota urządziła nam skromniejszą imprezę za swoje środki.
           Miasto urządziło nam huczne widowisko za nasze środki.
           Widać różnicę?

           Co do samej tak uwielbianej przez Pana Wspólnoty: Ewidentnie widać tam zapał i chęć do udzielania się w życie miasta.
           Po raz kolejny to powiem: Nie mogę się doczekać kampanii i starcia merytorycznego obu ekip :)


            • 0ludmila0 Re: KATE RYAN W KOBYŁCE ! :-)))) 01.07.14, 21:30
             kejtrajan jak kejtrajan ale czy widzieliście nowy film z Panem RR w roli głównej? godny polecenia film akcji...
             swoją drogą ciekawe czy Pan Burmistrz ma zgodę rodziców dzieci występujących w tym filmie na wykorzystywanie wizerunku ich pociech dla swoich propagandowych celów?!?!?! myślę, że część z nich nie będzie zadowolona z takiego debiutu aktorskiego swojej córki/swojego syna :p

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka