Dodaj do ulubionych

o wywiadzie z panem burmistrzem...

26.10.14, 15:04
www.kobylkowotoiowo.pl/2013-08-27-15-35-00/342-jak-burmistrz-zostal-dziennikarzem.html
Obserwuj wątek
  • artur7770 Re: o wywiadzie z panem burmistrzem... 27.10.14, 16:35
   p. k.dworak gdyby mógł pan zatem nas uświadomić jak to jest : wina Wspólnoty bo chyba dwie osoby faktycznie nie były ZA i protestowały, winy UM nie ma?pomimo tego że z dokumentów wynika JASNO że tunel nie może powstać z uwagi na mi.in. fakt iż wykonawca uzyskał od BM sprzeczne uzgodnienia z PFU.
   Albo ja czegoś nie rozumiem albo naprawdę znaleziono sobie kozła ofiarnego-czyt.WS, nie wspomnę o mieszkańcach, a wiadomo było od dawna że tunelu nie będzie.
   • closh Re: o wywiadzie z panem burmistrzem... 27.10.14, 17:50
    Wina jest dwustrona choć i wujaśnienia PKP naciągane. Zastanawia mnie tylko czemu WS pisało o manipulowaniu ujawniając tylko fragmenty dokumentów które im pasowały. Pisanie o manipulowaniu manipulując jest perfidne i nie do przyjęcia. Na Kobylka.pl umieszczono całość jawnie.

    WS kombinując znowu pokazało na czym im zależy tzn. aby dojść do władzy wszystkimi sposobami, bez szacunku do innych i naciągając rzeczywistość.

    Druga sprawa że zwolennicy a może członkowie JP momentami zapominają co to jest szacunek do innych.
    Forum się już z deka uspokoiło i niech reszta kampanii dobiegnie w spokoju bez ciosów poniżej pasa.
       • closh Re: o wywiadzie z panem burmistrzem... 27.10.14, 20:45
        Panie Arturo pięknie obraca poan kota ogonem. Ten dokument WS prezentowała długi czas wubiurczo manipulując :) jak Urząd gminy pokazał rozdziały w całości to i cudem na stronie ws się odnalazł. ;)

        I rozmawiacie między sobą na forum jakby niby nic zaskakując się naezajem.. Jakby odrazu WS pokazał całość to by mieli jaja. A tak pozostał niemiły zapach.

        To ja wkleje inny link

        www.kobylka.pl/o-kolei-z-zastepca-burmistrza-miasta-kobylka-piotrem-grubkiem
        Kwestie geologiczne z pewnością miało znaczenie i gmina nie do końca przypilnowała PKP aby zaprojektpwali inaczej rozwiązanie.

        Ale to co dla mnie jest jasne po tej całej sytuacji to mataczenie, propaganda i manipulacje WS między innymi poprzez wklejanie fragmentów tekstów i kolorowanie rzeczywistości na biało i czarno.
        Mam wątpliwości czy chcę aby JP rządziło w mieście. Ale za to mam pewność że nie chcę WS po tym jakie cyrki pokazało.
        Zanim odezwie się PIS to na nich też się zawiodłem w skali krajowej, więc też z góry dziękuję.
       • adam.adamowicz Re: o wywiadzie z panem burmistrzem... 29.10.14, 09:12
        Drodzy piewcy sukcesów obecnej ekipy : ta ekipa rządzi od ośmiu lat,na zakończenie kadencji miał być odtrąbiony wielki sukces w postaci modernizacji drogowych w mieście przy okazji inwestycji E75, a tu zong, zagrywka PR się nie udała,dali się przechytrzyć PKP które zrobi to co musi,nie będzie przecież finansować autorskich pomysłów władz miasta i ma poważaniu mieszkańców takich miasteczek jak Kobyłka.Pozostało zwalanie porażki w negocjacjach z PKP na stowarzyszenia,PiS,części mieszkańców bo protestowali,jakby protesty przy takich inwestycjach były czymś wyjątkowym w naszym kraju.My mieszkańcy płacimy tej ekipie niemałe pieniądze za skuteczność w działaniu,realizację obietnic wyborczych , a nie za biadolenie i użalanie się nad sobą.
   • adam.adamowicz Re: o wywiadzie z panem burmistrzem... 29.10.14, 14:19
    Rozumiem,że p.Chaciński jako obywatel i mieszkaniec terenu objętego inwestycją nie miał prawa złożyć odwołania od decyzji administracyjnej i to było wielkim zaskoczeniem dla naszych władz,a poza tym to przecież członek WS i kandydat na radnego,który rzuca kłody pod nogi ekipie ubiegającej się o reelekcję.Droga ekipo rządząca w Kobyłce,PKP po prostu Was przechytrzyły ( jeden rzecznik PKP mówi jedno ,następny coś innego ) i nie ma co wylewać teraz krokodylich łez,daliście się ograć jak dzieci.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka