Dodaj do ulubionych

Kiedy wyniki?

  • pipi0912 Re: Kiedy wyniki? 17.11.14, 08:43
   Szybkie info
   Robert Roguski - ponad 50% - papa dogrywko!!!!
   na 21 okręgów wyborczych - w 16 wygrał Komitet Wyborczy Roberta Roguskiego.
   Gratulacje Panie Robercie;-)
  • pipi0912 Re: Kiedy wyniki? 17.11.14, 08:45
   Czujecie ten niemiły zapach, powiedziałbym smród???
   To Wspólnota się rozkłada po dotkliwej porażce.
   Scenariusz na najbliższe dni i tygodnie dla tej formacji politycznej...
   Najpierw się pokłócą obwiniając się wzajemnie za porażkę.
   Potem przestaną się do siebie odzywać, odbierać telefony, spotykać.
   A oponentów będą straszyć sądami.
   Za prawie cztery lata zbierze się następny twór pod nazwą Wspólnota Samorządowa złożony z całkowicie nowych twarzy i scenariusz się powtórzy.
   Ci ludzie nie dorośli do polityki, dlatego rzeczywistość ich zweryfikowała.
   Pora żeby zrozumieli, że byli tylko tłem, zapleczem politycznym dla tych wyjadaczy ze Wspólnoty Samorządowej, którzy kandydowali do Rady Powiatu lub Sejmiku Wojewódzkiego. Nie pierwszy zresztą raz.
   Bez tego tła, zaplecza politycznego - Ci prominentni działacze Wspólnoty Samorządowej nie mieliby szans na dostanie się do Rady Powiatu, czy Sejmiku Wojewódzkiego. Bo liderzy potrzebują tła. Chociaż do zdjęć.
   I jak popatrzycie na historię Wspólnoty Samorządowej - TŁO CO CZTERY LATA JEST INNE.
   Za prawie cztery lata Ci prominentni działacze Wspólnoty znowu pod hasłem "my jesteśmy cacy - oni są be" zbiorą grupę politycznych dyletantów i ich omamią wizją przyszłej władzy.
   A że była to tylko wizja - rzeczywistość zweryfikują wybory. Znów porażka...
   I tak co 4 lata. Tylko Ci prominentni działacze Wspólnoty zaliczą 3. czy 4. kadencję w Radzie Powiatu, albo Sejmiku Mazowieckim.
   I za przeproszeniem gó..no by mnie to obchodziło, gdyby nie polityka spalonej ziemi, jaką uprawia te ugrupowanie.
   Po tych wyborach to także polityka spalonego:
   - wiaduktu,
   - tunelu,
   - południowo- zachodniej obwodnicy
   - marketu Auchan.
   Straty, których nie da się policzyć i które opóźnią na lata rozwój Kobyłki.
   • 3xm Re: Kiedy wyniki? 17.11.14, 08:55
    Ale to nie jest tak do konca dobrze, ze jedno ugrupowanie bedzie mialo az taka przewage. Na tych 4-5 radnych opozycji bedzie ciazyl duzy obowiazek patrzenia na rece wladzy. Dobrze gdyby robili to konstruktywnie, a nie awanturujac sie o byle pierdole i wszedzie doszukujac sie spiskow i skandali liczac na slawe wsrod mieszkancow, to ich tylko skompromituje, a nie bedzie mobilizowalo wladzy do stapania twardo po ziemi.
    Ciekawe tez jakie wyniki w powiecie, bo bez wspolpracy z powiatem wielu kwestii nie da sie zalatwic (drogi, komunikacja).
   • mskobylka Re: Kiedy wyniki? 17.11.14, 20:28
    pipi0912 napisał(a):


    > Po tych wyborach to także polityka spalonego:
    > - wiaduktu,
    > - tunelu,
    > - południowo- zachodniej obwodnicy
    > - marketu Auchan.
    > Straty, których nie da się policzyć i które opóźnią na lata rozwój Kobyłki.

    Ja jednak czuje wielki niesmak. Kim są osoby głosujące na brak tunelu , wiaduktu, obwodnicy, marketu ale za to miasto będzie miało partnerstwo publiczno prywatne. Najcenniejszy kawałek ziemi oddany za darmo spółce za niewielki metraż obiektu handlowo usługowego.
    Powiem. To najbardziej uduchowiona grupa Kobyłczan.


   • damyk1 Chamstwo przegrało... 17.11.14, 20:54
    ... chodzi mi tylko i wyłącznie o chamską kampanie wyborczą oczerniającą, pomawiającą i brudną opierającą się o sądy, które jednak chamstwa nie zniosły i prawdę przyznawali dwukrotnie "oskarżonym" [ nie wspominając o niszczeniu plakatów] A prawdziwą ocenę wystawili wyborcy... p. rokerperejro88, p. adam.adamowicz? Gdzie zaniknęliście, rany liżecie? Tacy pewni siebie byliście?
    Gówniarzom i ujadaczom mieszkańcy podziękowali :P
  • pipi0912 Re: Kiedy wyniki? 17.11.14, 12:25
   ?11111?, ?kotwbutach2014? i inni ?wspomożyciele? zwani sympatykami, oraz członkowie Wspólnoty Samorządowej oraz kobyłkowskiego koła PISu
   Czy już otrzeźwieliście po ogłoszeniu wyroku (bo dla Was to był wyrok)?
   Czy już osuszyliście głowy po zimnym prysznicu jaki otrzymaliście?
   Wynik wyborów to ocena społeczeństwa Kobyłki.
   Mieszkańcy ocenili Was tak jak się prezentowaliście.
   Jako pewni siebie ignoranci.
   Niektórzy z Was myśleli, że mamy tak głupie społeczeństwo Kobyłki, które nie dostrzeże Waszej prywaty przykrytej płaszczykiem samorządności .
   Ale społeczeństwo Kobyłki zdało egzamin z demokracji i daleko, daleko odsunęło Wam obraz samorządowego koryta.
   Zwracam się do Was ? jeżeli chcecie udowodnić Waszą prawość, na której wg. Was nie poznała się większość społeczeństwa Kobyłki ? NIE ZNIKAJCIE z HORYZONTU LOKALNEJ POLITYKI.
   Weźcie się do pracy i przez 4 lata (do następnych wyborów samorządowych ) udowodnijcie swoją pracą na rzecz Kobyłki, że wyborcy mogli się mylić w stosunku do Was.
   Ale jeżeli znikniecie z widnokręgu ?tzn. że wyborcy się nie pomylili.
   Jeżeli pojawicie się znów tuz przed samymi wyborami za niespełna 4 lata i znów będziecie odgrywać najlepszych z najlepszych ? to znaczy, że nie jesteście warci nawet jednego głosu kobyłczanina.
   Są wśród Was znani sportowcy, ludzie z krzepą, przywykli do trudu fizycznego.
   Jeżeli chcecie pokazać swoją wartość, której nie umieli odnaleźć w Was mieszkańcy Kobyłki ? wykopcie łopatami tunel przy stacji Kobyłka, przewieźcie taczkami ziemię za stację Ossów i usypcie z niej wiadukt.
   Oddacie wtedy społeczeństwu Kobyłki ? to co żeście jej zabrali.
   Umieszczam ten wpis na max. liczbie dyskusji, abyście nie mogli się tłumaczyć, że nie widzieliście go (i wcale nie chodzi tu o rekord spamów ? 11111)
   • napo.le.on Re: Kiedy wyniki? 17.11.14, 12:33
    "Jeżeli pojawicie się znów tuz przed samymi wyborami za niespełna 4 lata i znów będziecie odgrywać najlepszych z najlepszych ? to znaczy, że nie jesteście warci nawet jednego głosu kobyłczanina." - na szczęście INTERNET NIE ZAPOMINA!!!
    Co zresztą się okazało gdy ktoś przypomniał retorykę dyskusji z roku 2010.
  • bot49 Re: Kiedy wyniki? 17.11.14, 12:42
   Z ciekawostek: Sekretarz Miasta Kobyłka Elżbieta Radwan, która ubiega się o fotel burmistrza Wołomina, wyprzedziła o 21 głosów Mikulskiego i wystartuje w drugiej turze z Ryszardem Madziarem.
    • mskobylka Re: Kiedy wyniki? 17.11.14, 20:03
     Witam. Jak wieści niosą wygrał Roguski i 17 radnych. Niestety czterech radnych jest z PiS i WS. Z WS z Maciołek przeszła Izabela Muszyńska. Wygrana czyni ją radną. Los uśmiechnął się do niej gdyż jako bezrobotna dochrapała się diety radnego a i z cegiełek na kościół w Maciołkach coś skrobnie . Jako radna w opozycji nie wiele zdziała . Podejrzewam , że burmistrzowi Roguskiemu będzie dekorować gabinet kwiatkami.
     Mam nadzieję ,że panowie z PiS pan strażak i pan prawnik będą patrzeć władzy na ręce i jak wieści niosą pomagają społecznie ludziom pokrzywdzonym przez burmistrza. Może ktoś więcej napisze w temacie o pani z łasiczką/ pieskiem/ kto to jest?
     • kotwbutach2014 Re: Kiedy wyniki? 21.11.14, 19:31
      16 listopada wielu z nas spełniło swój obywatelski obowiązek. Chała głosującym. Dzisiaj mamy 21 listopada i tak naprawdę wyników nie znamy. Im dłuży czas oczekiwania na oficjalne wyniki tym bardziej skłonny jestem myśleć ,że nie będą one prawdziwe . U steru jest PO i winę za zaistniałą sytuację ponosi rząd. My obywatele świadomie czy też mniej świadomie swój obowiązek spełniliśmy.
      Niedopuszczalne jest też czepianie się PiS czy też SLD upomina się o nas obywateli bo tylko oni mieli odwagę przeciwstawić się nieprawidłowościom.
      PO i PSL śmieją się z całego narodu.
  • kotwbutach2014 Re: Kiedy wyniki? 21.11.14, 21:33
   markd.pl/afery-po-0-748-i-kadencja-rzadow/
   markd.pl/afery-po-cz-1-ii-kadencji-7491499/2F&h=aAQHhm1Ja
   markd.pl/afery-po-ii-kadencja-cz-ii-od-1500-do-1799/
   markd.pl/afery-po-ii-kadencja-cz-3-od-1800/
   • closh Re: Kiedy wyniki? 22.11.14, 12:52
    Poziom artykułu żenujący. Podsumowując brudna, śmierdząca polityka poprzez negowanie. W Kobyłce mieliśmy coś w tym stylu na mniejszą skalę...hmm a może ciągle mamy?
    • 11111 Re: Kiedy wyniki? 22.11.14, 13:21
     Nie czytałem tych artykułów, ale pragnę zauważyć, że niektóre zjawiska po prostu trzeba negować. To właśnie przymykanie oka (tak częste, gdy mamy z czegoś jakąś korzyść) jest moralnie niewłaściwe.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka