Dodaj do ulubionych

Uwaga na stolarza Rafał Zasławski MEBCOM

31.08.17, 12:00
Zostałam okradziona przez tego stolarza, sprawę zgłosiłam na Policji. Rozpoczęto dochodzenie i zbieranie materiału dowodowego. Proszę o przesyłanie informacji dalej by ostrzec innych.
Obserwuj wątek
  • agkat21 Re: Uwaga na stolarza Rafał Zasławski MEBCOM 03.10.17, 10:25
   Przestrzegam przed współpracą z tą beznadziejną firmą. O wycenę trzeba się prosić bardzo długo a raczej być namolnym bo lekceważą potencjalnego klienta. Po otrzymaniu wyceny wydzwaniając prosiłam kolejne dwa tygodnie o przyjazd na miejsce i pobranie wymiarów, bezskutecznie. Telefonicznie termin umówiony na połowę września. Jeszcze dopytywałam czy zrealizują zamówienie czy mam sobie szukać innej firmy. Jest październik i cisza. Olewka klienta totalnie. Zadzwoniłam zdenerwowana, co usłyszałam ? - ale o co chodzi..... facet sprawiał wrażenie pijanego! Mają gdzieś zamówienia, więc przestrzegam chcecie uniknąć nerwówki zamówcie meble z innej firmie.
  • mebcom Re: Uwaga na stolarza Rafał Zasławski MEBCOM 09.10.17, 13:02
   Nie chce mi się komentować opisu współpracy wyssanej z palca z Panią Agnieszka Katnera z miejscowości Budziska ale mogę poradzić że jeżeli chce mieć tanio to albo trzeba samemu zrobić albo kupić na bazarze tam też można się potargować.
   Pozdrawiam Rafał Zasławski

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka