Dodaj do ulubionych

homoseksualizm istniał od zawsze ale ...

17.05.21, 10:57
zawsze był on na marginesie i tak powinno było pozostać.. taki związek jest bezproduktywny i nie ma przyszłości, to wybryk natury tak jak dwugłowe cielę.. przez homoseksualizm zginęły Sodoma i Gomora oraz upadły starożytne Grecja i Rzym. św Paweł powiedział
co na temat homoseksualizmu mówi nam św. Paweł w Liście do Rzymian.

Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze(Rz 1,26)

W Piśmie Świętym nie znajdziemy aprobaty dla homoseksualizmu. Wręcz przeciwnie. Św. Paweł zabierając głos w tym problemie wskazuje, że jest on ważny i nie można przechodzić koło niego obojętnie. Homoseksualiści reprezentują w sposób bardzo widoczny cywilizację śmierci, ze swoją skłonnością seksualną są przeciwnikami cywilizacji życia.

Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. (Rz 1,27)

Apostoł dosadnie i precyzyjnie określa życie intymne homoseksualistów i lesbijek zboczeniem. Zresztą stąd już bliska droga do pedofilii. Ale musimy pamiętać także o tym, że to ludzie chorzy. Pomimo tego, że homoseksualizm został wykreślony z listy chorób Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), to zauważmy, że homoseksualiści tworząc pary niepłodne są parami chorymi od strony biologicznej. A niepłodność jest na liście chorób WHO.

A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi. (Rz 1,28)

Nie mogąc sami przekazywać nowego życia walczą o prawo do adopcji. Biedne są te dzieci, które trafią do takich „rodzin”, tworzonych przez dwie kobiety czy dwóch mężczyzn.

Pełni są też wszelakiej nieprawości, przewrotności, chciwości, niegodziwości. Oddani zazdrości, zabójstwu, waśniom, podstępowi, złośliwości; (Rz 1,29)

Wchodzą z prelekcjami już nawet do przedszkoli i szkół. Jak mogą, starają się indoktrynować młodych. Często wytaczają procesy, żądając odszkodowania od osób, które nie mogą pogodzić się z ich „stylem życia”.

potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, w tym, co złe – pomysłowi, rodzicom nieposłuszni, (Rz 1,30)

Ze swoim zboczeniem wychodzą na ulice naszych miast, propagując zło. Obrażają przy tym różnymi transparentami i okrzykami Kościół, a ubiorem w sutanny i habity osoby duchowne i konsekrowane.

bezrozumni, niestali, bez serca, bez litości. (Rz 1,31)

Są znane przykłady, że homoseksualista został wyleczony. W Polsce istnieje kilka poradni, gdzie geje i lesbijki mogą poddać się leczeniu. Ale do tego potrzebna jest ich dobra wola i zgoda. Dlatego potrzebna jest nasza modlitwa o łaskę dla nich, aby mieli odwagę podjąć leczenie, aby mieli odwagę przeciwstawić się manipulacji działaczy gejowskich.

Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią. (Rz 1,32)

W Piśmie Świętym znajdziemy jeszcze kilka innych cytatów, dotyczących tego tematu. Jesteśmy ochrzczeni? Chodzimy do kościoła? Przyjmujemy Komunię św.? Nie mówmy: tak, ale… Albo jesteś katolikiem i wyznajesz całym sercem to, co głosi Urząd Nauczycielski Kościoła, albo nie. Więc nie bójmy się – jako katolicy – nazwać za św. Pawłem homoseksualizmu zboczeniem! Bo „jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam?” (Rz 8,31).

- tak więc to że coś było od zawsze nie znaczy że mamy coś takiego lansować i akceptować
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka