Dodaj do ulubionych

Cenzura w Gazecie Wyborczej

14.05.22, 12:20
Ponieważ od ponad miesiąca raz po raz blokowane jest wysyłanie moich komentarzy pod poszczególnymi artykułami, z powodu, jak się ostatecznie dowiedziałem, łamania przeze mnie regulaminu; tzn. dawałem wyraz swojej głębokiej niechęci wobec pisowskich/moskiewskich trolli, którym najwyraźniej "wolno więcej", bo nikt na nie nie reaguje, podjąłem ostateczną decyzję nieprzedłużania subskrypcji GW. Koniec bieżącego okresu wypada gdzieś na początku lipca, dalej nie będzie. W związku z tym nie będzie mnie więcej na forum.
Gazetę Wyborczą czytałem od początku, tj. od wiosny 1989, ale to już nie jest moja gazeta, to nie jest ta gazeta, o którą walczyliśmy w latach poprzedzających 1989 rok. Teraz to już jest gazeta wybiórcza. Niestety, podobnie jak instytucje typu FIFA, UEFA, federacje sportowe, szachowe i co tak jeszcze, oraz rozliczne partie polityczne, a nawet Watykan, została opanowana przez lewactwo, za którym stoi Moskwa (żeby nie było: PiS to też lewactwo).
Tak więc koniec. Będę jeszcze z rzadka zaglądać do początku lipca, a potem finito.
Obserwuj wątek
  • tbernard Re: Cenzura w Gazecie Wyborczej 14.05.22, 18:25
   PiS to narodowo chrześcijańscy kapitaliści.
   Admini gazetowi jak nie potrafią wywęszyć i zablokować kacapskich troli a co gorsze zgłoszenia od tych troli przyjmują które skutkują blokowaniem osób z inteligencją, to lepiej aby komentowanie artykułów wyłączyli.
       • jeepwdyzlu Re: Cenzura w Gazecie Wyborczej 26.05.22, 23:28
        Jak pisaliśmy dekadę temu o głębokiej penetracji przez sowietów faszystowskich elit - w tym szefa gestapo Millera czy Bormanna, o setkach oficerów SS na nkwdowskim żołdzie celowo rozpędzających pętlę terroru i odwetu - nikt nam nie wierzył.

        Ciekawe jak byłoby dzisiaj...
          • gandalph Re: Cenzura w Gazecie Wyborczej 31.05.22, 17:03
           Banderowcy to banderowcy, a Rosjanie to swołocz.
           Najbiedniejszy i najbardziej zacofany cywilizacyjnie rejon położony na peryferiach Rusi dzięki sprzyjającym okolicznościom wysforował się na czoło i udaje potęgę. Tymczasem Ruś to Nowogród, potem Kijów, Włodzimierz, Halicz i Wołyń, a Moskwa na szarym końcu.
           • tbernard Re: Cenzura w Gazecie Wyborczej 31.05.22, 19:46
            Ruś to Rosja Białoruś i Ukraina. Ale przez wieki języki im się porozchodziły i Rosjanie usiłują wszystkim innym narodom ruskim narzucić rosyjski. BiałoRosjanie są bardziej do Rosjan przyjaźnie nastawieni godząc się na rolę wasala, a Ukraińcy nie chcą być wasalami. Może gdyby Rosją rządzili jacyś demokratyczni i cywilizowani politycy to wszyscy Słowianie wschodni których tożsamość mocno powiązana jest z prawosławnym wyznaniem poczuli by się jednym narodem ruskim.
            • gandalph Re: Cenzura w Gazecie Wyborczej 01.06.22, 00:36
             Mówię o rysie historycznym Rusi. Moskwa powstała jako ostatnia, a puszy się. Zresztą nie od dzisiaj. Radzę przeczytać Richarda Pipesa "Rosja carów"; właśnie czytam. Ale wcześniej odsyłam do S. Bratkowskiego "Pan Nowogród Wielki", gdzie autor rozprawia się z mitem skandynawskim; uległ temu Pipes, no ale pisał swoją książkę w latach 1970-ych. Dalej, Eduard Kulpin "Złota Orda", Grigorija Ostrogorskiego "Historia Bizancjum".
             Tak więc Moskwa ma najmniejszy tytuł do przywłaszczania sobie dorobku Rusi.
     • tbernard Re: Cenzura w Gazecie Wyborczej 06.06.22, 10:39
      Pod artykułami, to faktycznie kacapstwo rządzi. Wywalają moje wpisy antykacapskie i wprowadzają czasową blokadę. Z drugiej strony bezczelną kacapską propagandę jakby łagodniejszym spojrzeniem traktowali. Nie kumam, czy tam nikt żywy nie zagląda z portalu i wszystko automatycznie się dzieje i jak kacapstwo na kogoś zrobi dużo zgłoszeń, to blokuje kogoś takiego automat bez weryfikacji?
      Inna sprawa, że ja nie jestem płatnym subskrybentem ale to chyba nie o to chodzi.
      • gandalph Re: Cenzura w Gazecie Wyborczej 06.06.22, 11:32
       Chodzi o to, że nie mam ochoty płacić za dostęp a potem żeby mnie blokowano, bo za ostro skarciłem kacapa. Tymczasem tym sqrwysynom wszystko uchodzi płazem. Dlatego to już nie jest moja gazeta, bo to wszystko przez jej niezgulstwo. Chcę wierzyć, że tylko niezgulstwo.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka