Dodaj do ulubionych

__Pomożecie od 10 miesięcy biorę Xenne__

10.06.11, 12:10
Wstyd się przyznać , ale przez 10 miesięcy brałam codziennie tabletki Xenne Extra... uzależniłam się od nich , brałam coraz więcej i więcej aż doszłam do 10 dziennie .
Po co ? bo chciałam schudnąć , a tak naprawdę nic to nie dało jedynie to że wypróżniałam się i czułam lekka aż w końcu wpadłam w pułapkę , zaczęłam więcej jadać i potem xenna i tak w kółko .
Efekt jest taki że teraz mam problemy z wypróżnianiem się bez xenny :( nie pomaga błonnik który jadam pod każdą postacią .
Czy ktoś jest mi w stanie doradzić co mam teraz zrobić , by normalnie i regularnie chodzić do toalety bez używania wspomagaczy ?
Obserwuj wątek
    • upsididit1 Re: __Pomożecie od 10 miesięcy biorę Xenne__ 10.06.11, 13:31
      weronika_koss napisała:

> Wstyd się przyznać , ale przez 10 miesięcy brałam codziennie tabletki Xenne Ext
      > ra... uzależniłam się od nich , brałam coraz więcej i więcej aż doszłam do 10 d
      > ziennie .
      > Po co ? bo chciałam schudnąć , a tak naprawdę nic to nie dało jedynie to że wyp
      > różniałam się i czułam lekka aż w końcu wpadłam w pułapkę , zaczęłam więcej jad
      > ać i potem xenna i tak w kółko .
      > Efekt jest taki że teraz mam problemy z wypróżnianiem się bez xenny :( nie poma
      > ga błonnik który jadam pod każdą postacią .
      > Czy ktoś jest mi w stanie doradzić co mam teraz zrobić , by normalnie i regular
      > nie chodzić do toalety bez używania wspomagaczy ?

Cześć, stosuj dietę warzywną, drastycznie ograniczeniem mięsa i wędliny, możesz trochę jajek i nabiału jeść ale mało- ogólnie- niskobiałkowo + węglowodany złożone. Pij napój z suszonych śliwek (na noc zalej wrzątkiem, a w ciągu dnia popijaj ten napar). Dobrze podziała też barszczyk instant. Jak za dużo wsuwasz błonnika w proszku to też niedobrze, odstaw. Zaczynają się czereśnie, popicie ich zimną gazowaną wodą na pewno da rezultat ;), ale nie spodziewaj się, że po 10 miesiącach blokowania naturalnej pracy jelit (tak jakbyś je wsadziła w gips tą xenną:) to od razu będą skakać jak szalone :) i.... nie skupiaj się na myśleniu o wyprożnieniu :), powodzenia!
      • 7zahir Re: __Pomożecie od 10 miesięcy biorę Xenne__ 10.06.11, 21:07
        upsididit1 napisała:

> weronika_koss napisała:
        >
        > > Wstyd się przyznać , ale przez 10 miesięcy brałam codziennie tabletki Xen
        > ne Ext
        > > ra... uzależniłam się od nich , brałam coraz więcej i więcej aż doszłam d
        > o 10 d
        > > ziennie .
        > > Po co ? bo chciałam schudnąć , a tak naprawdę nic to nie dało jedynie to
        > że wyp
        > > różniałam się i czułam lekka aż w końcu wpadłam w pułapkę , zaczęłam więc
        > ej jad
        > > ać i potem xenna i tak w kółko .
        > > Efekt jest taki że teraz mam problemy z wypróżnianiem się bez xenny :( ni
        > e poma
        > > ga błonnik który jadam pod każdą postacią .
        > > Czy ktoś jest mi w stanie doradzić co mam teraz zrobić , by normalnie i r
        > egular
        > > nie chodzić do toalety bez używania wspomagaczy ?
        >
        > Cześć, stosuj dietę warzywną, drastycznie ograniczeniem mięsa i wędliny, możesz
        > trochę jajek i nabiału jeść ale mało- ogólnie- niskobiałkowo + węglowodany zło
        > żone. Pij napój z suszonych śliwek (na noc zalej wrzątkiem, a w ciągu dnia popi
        > jaj ten napar). Dobrze podziała też barszczyk instant. Jak za dużo wsuwasz błon
        > nika w proszku to też niedobrze, odstaw. Zaczynają się czereśnie, popicie ich z
        > imną gazowaną wodą na pewno da rezultat ;), ale nie spodziewaj się, że po 10 mi
        > esiącach blokowania naturalnej pracy jelit (tak jakbyś je wsadziła w gips tą xe
        > nną:) to od razu będą skakać jak szalone :) i.... nie skupiaj się na myśleniu o
        > wyprożnieniu :), powodzenia!

Do rad poprzedniczki dodam:
        uzupełnij równowagę mikrobiologiczną przewodu pokarmowego -
        pij kefir lub jogurt.

Możesz też pomóc sobie lekami żółciopędnymi - np Raphacholin C - 2 tabletki na czczo.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka