Dodaj do ulubionych

rozpoznanie głodu

16.01.13, 11:32
jestem na etapie czytania fajnej ksiazki w której ostatnio duzo jest poswięcone alkoholowi tzn zabawa ,dobry alkohol i ........... z poniedziałku na wtorek miałam sen alkoholowy ,cały dzien byłam jakas podenerwowana i niespokojna ,nie wiedziałam co mi jest .............. az wieczorem eureka :) powiedziałam do męza ,ze ja mam poprostu głód alkoholowy i co dziwne uspokoiłam się a zarazem ucieszyłam ,ze go rozpoznałam:) nie wiedziałam ,ze tresc tego co czytam moze tak zadziałac....pogadałam ze sobą,ze to tylko ksiazka i jest w porzadku :) widzę ogromne zmiany u siebie i bardzo się ciesze:)
Obserwuj wątek
    • glopson Re: rozpoznanie głodu 16.01.13, 12:33
      Gratuluję dobrego wglądu. To pewnie efekt terapii. Żeczywiście sny alkoholowe, rozdraznienie, uczucie braku czegoś nie wiadomo czego to typowe objawy głodu alkoholowego który ma przekrój fali sam ustepuje, wystarczy zdignozować go, uswiadomić i ujawnić. Alkoholizm to podstępna choroba ale też nietrudna do powstrzymania
      • wolfbreslau Re: rozpoznanie głodu 16.01.13, 12:43
        glopson napisał:

> ]Alkoholizm[/url] to podstę
        > pna choroba ale też nietrudna do powstrzymania
        a ja gratuluje odkrycia stulecia. :-)))) . nie do konca wiem , czy to jest akurat choroba, ale wiem ,ze powstrzymac ją jest trudniej niz lokomotywe jadaca z krakowa do góry kalwarii. ale widac moglem sie myliac całe lata. bo co mnie naszedł głód alkoholu, lub inne "nawroty" , oczywiscie mówie juz o okresie po terapiach.....to ja rychtyk do sklepu po flaszkie i mialem problem głodu z głowy :-)))
        najadlem sie w ten sposób i napiłem ile wlezie
        hey
        • ol_e Re: rozpoznanie głodu 16.01.13, 12:54
          > a ja gratuluje odkrycia stulecia. :-)))) . nie do konca wiem , czy to jest akur
          > at choroba, ale wiem ,ze powstrzymac ją jest trudniej niz lokomotywe jadaca z k
          > rakowa do góry kalwarii. ale widac moglem sie myliac całe lata.

Dziwne, ja tez mam podobne wspomnienia :))) I wcale tak łatwo nie było, a poza tym nieźle uśmiałam się czytając Twój tekst Wolf, ujęte idelanie :))

---
          www.youtube.com/watch?v=Z2mf8DtWWd8
        • zdzislaw50 Re: rozpoznanie głodu 16.01.13, 16:28
          wolfbreslau napisał:

> glopson napisał:
          >
          > > ]Alkoholizm[/url] to podstę
          > > pna choroba ale też nietrudna do powstrzymania
          > a ja gratuluje odkrycia stulecia. :-)))) . nie do konca wiem , czy to jest akur
          > at choroba, ale wiem ,ze powstrzymac ją jest trudniej niz lokomotywe jadaca z k
          > rakowa do góry kalwarii. ale widac moglem sie myliac całe lata. bo co mnie nasz
          > edł głód alkoholu, lub inne "nawroty" , oczywiscie mówie juz o okresie po terap
          > iach.....to ja rychtyk do sklepu po flaszkie i mialem problem głodu z głowy :-)
          > ))
          > najadlem sie w ten sposób i napiłem ile wlezie
          > hey

Oj wolf, ale Ty nie kumaty. Jeąli pójdziesz do tego ośrodka co on go reklamuje, to oni Ci ją powstrzymają :)
      • pierzchnia Re: rozpoznanie głodu 16.01.13, 18:02
        Nawrót może pojawiać się np. raz w miesiącu - objawiając się osłabieniem, bólem głowy, depresją...
        Jednak, przy utrzymaniu całkowitej abstynencji, potrafi, po kilkunastu miesiącach, ustąpić całkowicie.
        Radzę nie lekceważyć postanowień, bo czasem, przez głupie żarty, można wylądować znów w błocie.
    • default Re: rozpoznanie głodu 17.01.13, 10:26
      bbasik72 napisał(a):

> ........... z poniedziałku na wtorek mi
      > ałam sen alkoholowy

Jakiej treści jest sen alkoholowy ? Czy śni się dobra zabawa i radość z picia alkoholu i budzisz się z żalem, że nie wypiłaś naprawdę czy raczej taki sen ma posmak koszmaru, masz w nim przykre uczucia związane z wypiciem (we śnie) alkoholu i budzisz się z ulgą, że to tylko sen ?
      Tak pytam z ciekawości i dla porównania :)
      • grazkavita Re: rozpoznanie głodu 17.01.13, 11:11
        Ciesze się bardzo z Twojego odkrycia.Ja gdy nie wiedziałam jak objawia się moje chudnięcie (uczucie jakby ssanie żołądka) to myślałam , że muszę coś zjeść, a teraz wiem , że po pół godzinie ssanie minie, a pojawi się gorąco ...Gdy się to wie to zamiast niepokoju co się dzieje , człowiek się cieszy, że pokonał samego siebie...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka