Dodaj do ulubionych

Grupa wsparcia, dla zahir

04.03.20, 12:31
zahir, przed ponad miesiacem podarowalem tobie prezent, bo wiem jak mocno zalezy ci na tym, zeby to forum było grupa wsparcia - dla zahir (moj przyp.)
Z moim prezentem który podarowałem ci z czystego serca obeszlaś się jak z tymi biblijnymi perłami rzuconymi przed swinie, ktore je potem w błocie zadeptały.
zahir, wracam tu po jednym miesiącu nie pisania, bo naszą umowę zerwałaś ty.
Nie mogę dłużej czytać twojej obłudy, kłamstw i oszczerstw pod moim adresem, bo to jest pijane, a ty tylko sucha...!
Podam tylko trzy przykłady:
1.- już na samym poczatku apelowałaś do całego świata o ożywienie forum, podpierając się moją osobą, "...bo jak się nie uda... August wróci i je dobije." - zlekcewazylem to.
2.- w "skomlącym" wątku piszesz po paru dniach, (cyt.): "Prosba do starych bywalcow", Pomóżcie je zreanimowac po demolce Augusta (!?) Szacki założył już wątek."
Ty zahir zawarłabyś pakt i z Diabłem, aby osiagnac swoj niecny cel. A´propos: nie umniejszam tu nic choremu, chronicznemu ćpaczowi, którego ponizsze slowa mówią mi, jak mocno jest on zniewolony nałogiem, (cyt.):
"Pracujemy nad emocjami które próbuje sobie regulować poprzez jaranie."
3.- niedawno napisalas ZNOWU o mnie, (cyt.): w końcu może nie wytrzymać i wróci pod pretekstem „wezwany do tablicy”, a tego chyba nie chcemy ?
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
zahir, nie cierpie gdy ktos kto ma z kims problem, podpiera sie innymi
_________________________________________________________________________________________.
4.- zahir w watku; Prośba do starych bywalców tego forum ! 02.03.20, 13:32 napisala, (cyt.):
Demolka forum Aaugusta - to zamienienie go w tube AA
na dodatek wbrew zasadom tej organizacji.
W efekcie forum umierało.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ty kobieto sama nie wiesz co ty piszesz, dla mnie to jest pijany bełkot.
Wbrew jakim zasadom AA?
Czy to Forum to organizacja AA?
Kto ci takich głupot nagadał, ze ja tu reprezentuję Wspolnote AA?
Czy anonimowosc AA znaczy, aby nikt nie dowiedzial sie o AA?

Twoje wypowiedzi (i szackiego wpisy, ktore podpierasz i ktorego obcałowujesz) :-), wedlug mnie szkodza innym i ich trzezwosci, więc dłużej na to patrzeć nie mogę.
Ogranicz wiec proszę swoje pisanie, jak dawniej; do przytaczania linków trzeźwych już ludzi, w tym jesteś niedoscigniona. Dziękuje z góry.
A...
Ps. Takie i inne wolne Fora egzystują przede wszystkim , dzięki takim aktywnym, jak ja :-) zobacz wstecz na te wszystkie wpisy...
Rowniez moj wirtualny Mityng AA, na ktorym biore udzial juz od prawie 20 lat i na którym przestrzegane są zasady AA zmienił się bardzo. W jego poczatkach brało udzial bardzo dużo osób a wypowiedzi bylo ok. 120 w jednym miesiącu. Dzisiaj aktywnych jest parę osób a wypowiedzi w temacie dnia, ok. trzy dziennie.
Tak to juz jest i tak to trzeba zostawic, co nie znaczy, ze ja dalej musze byc pijany na sucho - no nie zahir?

Obserwuj wątek
    • afq Re: Grupa wsparcia, dla zahir 05.03.20, 10:52
      aaugustw napisał:

> Nie mogę dłużej czytać twojej obłudy, kłamstw i oszczerstw pod moim adresem,

jakis czas temu zobaczylem w sobie cos co mnie zastanowilo..
      jesli slyszalem opinie na swoj temat ze strony osob ktorych zdania nie powazam, dlaczego mnie te opinie, bezpodstawne w mojej ocenie, uruchamiają? przeciez na logike.. to bez sensu

zrozumiałem co było podstawą

--
      cokolwiek mówię, nie oczekuję, że się ze mną zgodzisz
      • aaugustw Re: Grupa wsparcia, dla zahir 05.03.20, 13:00
        Afg napisal, (cyt.):
        … dlaczego mnie te opinie, bezpodstawne w mojej ocenie, uruchamiają? przeciez na logike.. to bez sensu
        zrozumiałem co było podstawą
        _____________________________________________________________________.
        Tak, tak, wiem co masz na mysli :-)
        W AA bardzo popularne jest to zdanie > zasady Lustra < ale o jednym
        zapominasz; my nie jestesmy tu na Mityngu AA, zeby czyjas wypowiedz mnie dotknela.
        To jest Forum, na ktorym wobec calego swiata napisano o mnie oszczerco, ze lamie
        zasady AA...! (Tradycje AA).
        A ja dzieki Tradycjom AA i dzieki udanemu stosowaniu w praktyce naszego duchowego
        Programu AA (12 Krokow AA) zostalem skutecznie przywrocony do spoleczenstwa,
        w ktorym mam swoje zdanie i swoja ambicje i nie pozwole nikomu szerzyc o mnie
        klamstw, ani deptac mi po pietach…!
        Pozdrowki A...
        • afq Re: Grupa wsparcia, dla zahir 05.03.20, 13:16
          w porządku aagust
          jasne ze to nie miting AA
          mi chodzi o to ze to nie ma znaczenia gdzie jestesmy
          czy w realu czy wirtualu
          na mitingu czy w parku na ławce czy sklepie czy własnym łózku

jesli cos ma mną targac to targa gdziekolwiek
          to nie ma znaczenia, gdzie jestem, bo wszedzie jestem wciąz ja, ze wszystkim co mną jest

to jedno

a drugie

pamietam taką sytuacje
          spacerek z moim psem, byl na krotkiej smyczy bo szlismy chodnikiem wzdłuż ulicy
          dał susa w strone asfaltu bo po drugiej stronie byl jego ukochany zielony skwerek
          i tak sie napiał na tej smyczy ze az sie obalił na bok
          przejezdzajacy samochód sie zatrzymal, facet opuscil okno i mnie zwyzywał od debili co sie znecaja nad psem
          tłumaczylem, ale nie dawal spokoju
          w koncu tak wydarłem jape, z taka wiązanką ze piorunem zamykał okno i spieprzał swoim tłustym autem

oczernil mnie? publicznie? - tak
          obrazil? - tak
          groził że mi wpieprzy? - tak
          czy mozna powiedziec ze moja reakcja byla jakos zrozumiala? - pewnie tak
          czy była zdrowa? - z mojej dzisiejszej perspektywy nie :-)

--
          • aaugustw Re: Grupa wsparcia, dla zahir 05.03.20, 13:35
            Afg napisal, (cyt.):
            … czy mozna powiedziec ze moja reakcja byla jakos zrozumiala? - pewnie tak
            czy była zdrowa? - z mojej dzisiejszej perspektywy nie :-)
            ___________________________________________________________________________.
            Alez twoja reakcja byla calkowicie zdrowa i trzezwa…! :-):
            Wywaliles z siebie to, co ten ktos bzdurnie probowal ci wcisnac, gdybys w ten
            sposob nie zareagowal mialbys pozniej wyrzuty do samego siebie…
            Pamietaj: Dobre i prawe przeklenstwo ma moc polowy modlitwy ;-)
            A...
            • afq Re: Grupa wsparcia, dla zahir 05.03.20, 13:42
              nie nie aaugust

nie była zdrowa
              to była skumulowana agresja, tak użyta by gościa zdmuchnąć z powierzchni
              dzis inaczej umiem obronic siebie i nie wyrzucam sobie ze nikogo nie zdmuchnąłem
              ani ze nawet nie odpłaciłem

--
                • afq Re: Grupa wsparcia, dla zahir 05.03.20, 13:50
                  dzis po prostu cos co jest dla mnie nieuzasadnionym bełkotem na mój temat
                  nie robi na mnie żadnej rysy, taki bełkot jest zupełnie stępionym narzędziem którego sie nie boje
                  nie musze więc bronic sie przed rysami

--
                  • aaugustw Re: Grupa wsparcia, dla zahir 05.03.20, 14:05
                    Afq
                    dzis po prostu cos co jest dla mnie nieuzasadnionym bełkotem na mój temat
                    nie robi na mnie żadnej rysy, taki bełkot jest zupełnie stępionym narzędziem którego sie nie boje
                    nie musze więc bronic sie przed rysami
                    __________________________________________________________________________.
                    Tu znowu wkladasz wszystko do jednego worka… - Nie postepuje tak.
                    Podziele sie wiec moim doswiadczeniem…
                    Niektorzy pisali tu co dla nich najwazniejsze jest w modlitwie o Pogode Ducha.
                    Z ich wyliczanka nie zgadzam sie, bo dla mnie (procz calej PD) najwazniejszym jest
                    madrosc, aby moc odroznic jedno od drugiego.
                    Wiec nie wkladam "nieuzasadnionych bełkotow" do jednego worka. Przyklad:
                    Zarzut, ze lamie zasady AA nie pozostawiam bez echa, gdyz wiekszosc tu czytajacych nie zna tych zasad.
                    Natomiast ten caly pijany bełkot jerzyka, olewam cieplym plynem, gdyz publika nie jest glupia i sama potrafi odroznic chama i glupka, czyli; jednego od drugiego…! ;-)
                    A...
                    • afq Re: Grupa wsparcia, dla zahir 05.03.20, 14:18
                      aaugustw napisał:

> Podziele sie wiec moim doswiadczeniem…
                      > Niektorzy pisali tu co dla nich najwazniejsze jest w modlitwie o Pogode Ducha.
                      > Z ich wyliczanka nie zgadzam sie, bo dla mnie.....

aaugust :-)
                      ale tu sie nie ma z czym zgadzac lub nie
                      każdy wynosi cos dla siebie i tylko dla siebie
                      dlaczego chcesz negowac czyjes własne odkryte skarby :-)

> Zarzut, ze lamie zasady AA nie pozostawiam bez echa, gdyz wiekszosc tu czytajac
                      > ych nie zna tych zasad.

to jest bardzo dobry przykład
                      jesli ja miałbym znać na wskroś zasady AA, a ktoś kto uważam tych zasad nie zna, krytykuje mnie pod tym katem
                      to nie sposób sie tym przejąć :-)

a jesli juz cos to raczej poczułbym że trzeba te zasady przyblizyć komuś, pokazać, wyjaśnic czy cokolwiek zamiast zdzielic butem :-)

--
                      • aaugustw Re: Grupa wsparcia, dla zahir 05.03.20, 14:35
                        Afg napisal do A...
                        aaugust :-)
                        ale tu sie nie ma z czym zgadzac lub nie
                        każdy wynosi cos dla siebie i tylko dla siebie
                        dlaczego chcesz negowac czyjes własne odkryte skarby :-)
                        - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
                        Dlaczego zabraniasz mi pisac o wlasnych uczuciach i doswiadczeniach.
                        Czego sie wstydzisz, piszac ze odbieram to inaczej…!?
                        A...
                        ______________________________________________________________________.
                        Afg napisal dalej:
                        > Zarzut, ze lamie zasady AA nie pozostawiam bez echa, gdyz wiekszosc tu czytajac
                        > ych nie zna tych zasad.

to jest bardzo dobry przykład
                        jesli ja miałbym znać na wskroś zasady AA, a ktoś kto uważam tych zasad nie zna, krytykuje mnie pod tym katem to nie sposób sie tym przejąć :-)
                        a jesli juz cos to raczej poczułbym że trzeba te zasady przyblizyć komuś, pokazać, wyjaśnic czy cokolwiek zamiast zdzielic butem :-)
                        - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
                        No nie przesadzaj. Musialbym tu zalozyc Warsztaty Tradycji AA. To potrwaloby parenascie dni.
                        Chyba, ze ta pani wskaze mi gdzie ja "lamie" zasady AA, to jej wytlumacze, wcale nie recznie…! :-)
                        A...
                        • afq Re: Grupa wsparcia, dla zahir 05.03.20, 14:47
                          aaugustw napisał:

> Dlaczego zabraniasz mi pisac o wlasnych uczuciach i doswiadczeniach.
                          > Czego sie wstydzisz, piszac ze odbieram to inaczej…!?

ja ci nie zabraniam :-)
                          napisałem ci moje zdanie :-) i nie mam sie czego wstydzic :-)

> No nie przesadzaj. Musialbym tu zalozyc Warsztaty...

wg mnie nic nie musisz :-) chyba ze jest inaczej, nie wiem

--
                          • aaugustw Re: Grupa wsparcia, dla zahir 05.03.20, 16:10
                            Afg napisal do A... (cyt.):
                            wg mnie nic nie musisz :-) chyba ze jest inaczej, nie wiem
                            ________________________________________________________.
                            Nie wiesz, to ci podpowiem ;-)
                            Tak, ja nic nie musze, ale ja juz chce…! (dalej trzezwiec - czyt. rozwijac sie duchowo)
                            A Warsztatow Tradycji AA zakladac tutaj tez nie musze i nie chce.
                            Jedyne co chcialbym, a nie jest w mojej mocy jest to aby nasza pani, ktora prosi(la) o wsparcie, zeby wskazala mi to moje (a jej) slynne lamanie zasad AA... :-(
                            A...
                              • aaugustw Re: Grupa wsparcia, dla zahir 05.03.20, 16:25
                                Afg zapytal A...
                                a po co ci to chciec?
                                ___________________________________________________.
                                Tak, tutaj mnie zlapales…! :-)
                                Ale odpowiem: zeby utrzec pewnej damie nosa, ktora uwaza sie za znawczyni Tradycji AA...
                                Coz, swietym jeszcze (na razie) nie jestem. Mam swoje wady charakteru.
                                A do niektorych wad tak sie juz przyzwaczailem, ze nie chce ich wypuscic, jak Jerzy swoja
                                Sile Wyzsza - A... :-))
                                A...
            • aaugustw Re: Grupa wsparcia, dla zahir 05.03.20, 13:45
              Afg napisal do A..., (cyt.):
              mi chodzi o to ze to nie ma znaczenia gdzie jestesmy
              czy w realu czy wirtualu
              na mitingu czy w parku na ławce czy sklepie czy własnym łózku…
              _______________________________________________________________.
              Znowu mylisz sie okrutnie…!
              Ma to cholerne znaczenie i decydujace dla nas…
              Na Mityngu AA jestesmy w przedszkolu duchowym i uczymy sie zyc.
              Uczymy sie doroslosci, odpowiedzialnosci i odrozniania jednego od drugiego.
              Taka scena i podobna na Mityngu nie moze, nie ma i nie bedzie nigdy miala miejsca,
              wiec twoja reakcja poza sala mityngowa byla OK, skoro spokojna i rzeczowa
              perswazja nie dochodzila do niego.
              A...
            • afq Re: Grupa wsparcia, dla zahir 05.03.20, 14:07
              aaugustw napisał:

> Pamietaj: Dobre i prawe przeklenstwo ma moc polowy modlitwy ;-)

co nie znaczy ze dwa przeklenstwa, nawet dobre i prawe, dają całą :-)

--
              • aaugustw Re: Grupa wsparcia, dla zahir 05.03.20, 14:25
                afq napisał:
                co nie znaczy ze dwa przeklenstwa, nawet dobre i prawe, dają całą :-)
                ____________________________________________________________________.
                Tego juz nie wiem, ale wiem to, ze jak mi zle idzie staje sie wierzacym,
                a jak mi dobrze idzie, wtedy znowu staje sie ateista… :-(
                A...
                Ps. To mial byc zart ;-)
                • afq Re: Grupa wsparcia, dla zahir 05.03.20, 14:29
                  aaugustw napisał:

> Tego juz nie wiem, ale wiem to, ze jak mi zle idzie staje sie wierzacym,
                  > a jak mi dobrze idzie, wtedy znowu staje sie ateista… :-(

nie dziwne :-)
                  wszystko w naszym zyciu jest sinusoidą
                  byle ekstrema nie wyskakiwały w kosmos

> A...
                  > Ps. To mial byc zart ;-)

no sie go trzymałem :-)

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?