Dodaj do ulubionych

Ciag dalszy forum uzaleznienia

06.03.20, 20:40
Ostatnie dni pokazaly mi, jak daleko juz zintegrowany jestem w spoleczenstwie - w swym rozwoju duchowym i trzezwosci.
Tu mam dobre porownania. Nie mam juz tyle strachu, jak dawniej. Mam odwage pisac o swoich uczuciach. Glosze z podniesionym czolem moja prawde. Czuje sie trzezwym obywatelem tego swiata i wspolczuje tym wszystkim, ktorzy nie maja jeszcze tej trzezwosci, tej odwagi cywilnej, aby przelamac swoj strach i stac sie dojrzalym aby moc glosic swoja prawde i opowiadac o swoich uczuciach, o zyciu rodzinnym, itp. itd...
Tacy beda zawsze spali i nigdy sie nie obudza. A szkoda, bo dla mnie to Forum bedzie zylo tak dlugo, dopoki ja zechce…!
Dobranoc
A...
Obserwuj wątek
    • afq Re: Ciag dalszy forum uzaleznienia 07.03.20, 00:08
      ależ głoszą swoją prawdę i mówią o swoich uczuciach aauguscie

forum - z encyklopedii PWN - sięgając do pierwszego znaczenia tego słowa
      «plac w miastach starożytnego Rzymu, na którym odbywały się zebrania ludowe, targi, sądy»
      zebrania aauguscie - w pojedynke ?

--
      cokolwiek mówię, nie oczekuję, że się ze mną zgodzisz
      • aaugustw Re: Ciag dalszy forum uzaleznienia 07.03.20, 11:45
        afq
        ależ głoszą swoją prawdę i mówią o swoich uczuciach aauguscie

forum - z encyklopedii PWN - sięgając do pierwszego znaczenia tego słowa
        «plac w miastach starożytnego Rzymu…
        __________________________________________________________________________.
        Tak, w Rzymie Forum, w Grecji Agora, nazywal sie taki centralny plac.
        Ale co do twojej pewnosci gloszenia tutaj przez innych prawdy, moga sie z
        toba zgodzic tylko wtedy, jezeli na mysli masz wyczytywanie z ich wypowiedzi
        tej (ukrytej) prawdy zawierajacej u niektorych jad, chamstwo no i chorobliwa glupote.
        A...
          • aaugustw Re: Ciag dalszy forum uzaleznienia 07.03.20, 16:10
            afq napisal, (cyt.):
            mialem na mysli coś w co wierzą
            ich prawdę
            jaka by nie była
            i czy sie podoba czy nie
            _______________________________________________________.
            Do gloszenia prawdy trzeba najpierw dorosnac.
            Zanim do tego dojrzalem takze stalem w miejscu kryjac sie
            za naroznikiem i wybuchalem wtedy kiedy nazbieralo sie juz
            we mnie duzo zlosci na innych - tych trzezwych.
            A...
          • aaugustw Re: Ciag dalszy forum uzaleznienia 09.03.20, 15:30
            jerzyk napisal do A..., (cyt.):
            twardo widac jaki z ciebie pojebiec - nie odpuszczasz - forum zlikwidowane - dwie osoby
            ______________________________________________________________________________________.
            Ty jerzyku, albo nie umiesz liczyc do czterech, albo widzac podwojnie z przyzwyczajenia
            juz dzielisz przez dwa…!?
            Obecnie jerzyczku na Forum aktywnych jest czterech, nie dwoch (ty, mifredo, ja i afg) :-)))
            A...
            • aaugustw Re: Ciag dalszy forum uzaleznienia 09.03.20, 16:00
              jerzyk napisal do A..., (cyt.):
              twardo widac jaki z ciebie pojebiec - nie odpuszczasz - forum zlikwidowane - dwie osoby
              ______________________________________________________________________________________.
              Ty jerzyku, albo nie umiesz liczyc do czterech, albo widzac podwojnie z przyzwyczajenia
              juz dzielisz przez dwa…!?
              Obecnie jerzyczku na Forum aktywnych jest czterech, nie dwoch (ty, mifredo, ja i afg) :-)))
              Jak myslisz jerzyczku gdyby nie liczyc tych tutaj aktywnych: ilu takich, jak ty przestoi
              schowanych za naroznikiem tego wirtualnego muru i czyta nasze wypowiedzi…!? :-/
              Te liczbe trzeba by bylo conajmniej pomnozyc, a nie dzielic - no nie? :-))
              A...
    • afq Re: Ciag dalszy forum uzaleznienia 07.03.20, 00:15
      "Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje."

sądzę że to znasz. ładne, prawda?

--
      cokolwiek mówię, nie oczekuję, że się ze mną zgodzisz
        • aaugustw Re: Ciag dalszy forum uzaleznienia 07.03.20, 09:30
          afg pyta A...
          masz taką miłość w sobie?
          ________________________________________________________.
          Ty mnie tu ani siebie ani mnie nie porownuj ze swietymi…!
          Przytaczasz mi tu idealy "romantyku od 7-miu bolesci" i probujesz mnie z nimi porownywac.
          Pamietaj ze ci najwieksi swieci byli najwiekszymi grzesznikami. Mam wiec jeszcze czas byc takim.
          Ale jedno jest pewne; gdyby nie mial w sobie dostatecznie duzo milosci, to moj watek
          nazwalbym nie; "Ciag dalszy forum uzaleznienia" lecz sciagnalbym siebie do poziomu zahir i nazwal go:
          "Psy szczekaja, karawana idzie dalej"
          A...
          Ps. zadaj sobie sam takie pytanie (jw.) - LUSTRO.
      • aaugustw Re: Ciag dalszy forum uzaleznienia 08.03.20, 10:10
        jerzy30
        aagucio - wypier dol - i pisz sam sobie dopoki zechcesz
        ____________________________________________________________.
        Dlaczego mam pisac "sam sobie" - mam przeciez ciebie, tego
        ktory ze mna pisze i za mna lata, jak ta psina za listonoszem…! :-))
        A...
        Ps. Obiecywales pisac o sobie, od kiedy zaczniesz…!? :-o
      • aaugustw Re: Ciag dalszy forum uzaleznienia 11.03.20, 16:50
        jerzy30 napisal do A... (cyt.):
        aagucio - wypier dol - i pisz sam sobie dopoki zechcesz
        ______________________________________________________.
        Dziekuje ci jeżuniu za to przyzwolenie, wypelnie twoja
        wole i bede pisal dopoki zechce…! :-))
        A...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka