Dodaj do ulubionych

rzucanie palenia z nicorette?

03.01.08, 18:58
czy ktos probowal rzucic palenie i udalo sie to dzieki gumom czy plastron
nicorette? bo wszedzie to zachwalaja (np.
menforum.pl/zdrowie-i-wyglad/zdrowie-mezczyzny/rzucamy-palenie-z-nicorette.html)
ale nie wiem czy to nie kolejne marnowanie pieniedzy
Obserwuj wątek
      • anci_2108 Re: rzucanie palenia z nicorette? 04.01.08, 13:29
        ja od nowego roku nie palę, dla spokojności nakleiłam sobie plaster
        21 mg Niqittin i ogromnie mnie zdziwiło, że wogóle mnie nie ciągnie.
        wierze, że jestem na prostej i podołam. Paliłam 15 lat około paczki
        dziennie. Nie wierzę w cuda, tylko we własną wytrwałość, siłę i
        konsekwencje. Plastry pomagają przezwyciężyć fizyczne uzależnienie,
        wydzielając adekwatną dawke nikotyny, bez substancji smolistych.
        Reszta tkwi w głowie
        • an52 Re: rzucanie palenia z nicorette? 06.01.08, 20:53
          Napisz proszę jak stosować takie plastry jak często i na jak długo sie przylepia i ile kosztują. Nie stać mnie na kupowanie jeżeli miałyby nie pomóc. A może lepsze pastylki do ssania? Chodzi mi o w miarę tanią terapię ale skuteczną.
          • consuelo Re: rzucanie palenia z nicorette? 14.01.08, 09:32
            Śmiesznie brzmią słowa "(...)nie stać mnie (...)". Na papierosy nas stać to stać
            nas na wszystko. Ludzie palący papierosy to najbogatsi ludzie na świecie, bo
            kogóż stać na wyrzucanie ich w błoto-tylko nas- palaczy. Pozdrawiam Wiola
      • nie_ty Re: rzucanie palenia 14.01.08, 11:47
        Zgadzam się z mich.999.
        Nie ma skutecznej terapii i nieskutecznej - tabex, plastry, gumy pomagaja tylko
        zwalczyc fizyczne uzaleznienie i to nie do konca. Nie ma cudownej tabletki,
        tysiace ludzi probuje to zrobic na tysiace sposobow i tylko niektorym to sie
        udaje. Dlaczego? Bo kluczem jest tu psychika. Plastry wydzielaja nikotyne -
        czyli ze wlasciwie nadal jestes uzalezniona od substancji, tylko starasz sie
        odzwyczaic od odruchow. Taka kuracja polega na stopniowym zmniejszaniu dawki
        nikotyny, co nie zapewni ci kompletnego komfortu, pozwoli go tylko nieco
        zlagodzic. I nadal bedzie ci sie chcialo zapalic w tych sytuacjach, w ktorych
        zawsze palilas.
        Musisz sie nastawic na ciagotki, glody i zupelnie nieznośne poczucie, że jak
        sobie w tej chwili nie zapalisz, to życie/świat jest zupełnie bez sensu.
        Ale to mija i to jest największe pocieszenie:) TO mija i nie wraca, tylko nie
        spodziewaj się cudów, bo wszystko zależy od tego jak bardzo CHCESZ nie palić:)
        Pozdrawiam - nie_ty nie paląca od 2 września 2007:)
    • hipnotycznazmiana Re: rzucanie palenia z nicorette? 30.01.18, 13:37
      Zdecydujesz, że nie palisz: DZIAŁA? Super! Zdecydujesz, że nie palisz wspomagasz się PLASTRAMI: DZIAŁA? Super! Wspomagasz się E-Papierosem zmniejszasz poziom nikotyny wreszcie ZUPEŁNIE NIE PALISZ. Działa? Super! Jeśli jednak probowaliście Państwo kilku metod i nie działa, to czas dokonać tego w swojej głowie. Rozprawić się z przyczynami uzależnienia i wdrożyć nowe nawyki. Jak to zrobić? Hipnoza jest jedną z najskuteczniejszych (a i najnaturalniejszych) metod rzucania palenia. Naprawdę, pomogłem już wielu osobom które były zdeterminowane a jednak nie mogły wcześniej rzucić.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka