Dodaj do ulubionych

Odtruwanie homeopatyczne antybiotyków

02.11.11, 20:31
od tygodnia odtruwamy ogólnie antybiotyki i musze przyznać że są efekty widoczne.
duże zwiększenie chęci komunikacji, non stop gada, buzia mu się nie zamyka, pytania i odpowiedzi są coraz bardzie inteligentne, tzn. takie w których można rozmawiać z nim już na różne tematy ( np. o zmarłych dziadkach na cmentarzu i gdzie poszli po śmierci )
z tymże u nas zawsze dzień po podaniu kulek w tym przypadku mamy lekki regres , a na drugi dzień widać jakby Turbo doładowanie.
Znikają typowe dla ASD problemy z opisem sytuacji i tego co się wydarzył w ciągu dnia.
Wymianę zdań można nazwać już DYSKUSJĄ, gdzie syn ma coś już do powiedzenia.

przyznam szczerze że spodziewałem się jakiegoś przyspieszenia ( aczkolwiek byłem też przygotowany że to nic nie da ) a to ze względu na to że ZAWSZE po antybiotyku łapał regres- typowe zachowania ze spektrum

Z tego co czytam to odtruwanie z antybiotyków szczególnie ma sens jeśli widzi się że dziecko po antybiotyku mam regresy, aczkolwiek zawsze warto odtruć antybiotyki.
Wtedy też można się spodziewać jakiś progresów

Narazie kończymy potencje 30C. zobaczymy jak będzie na wyższych potencjach.
Po Penicilinium zamierzam odtruć już konkretnie jeden z antybiotyków- Augmentin, a szczególnie jego jeden z komponentów-kwasu klawulanowego, w niektórych badaniach podejrzewany o współudział w wywoływaniu autyzmu
Obserwuj wątek
   • marian770 o chelatacji 03.11.11, 20:30
    dla mnie temat chelatacji zniknął na pół roku, ale ostatnio powrócił w kwestii chelatacji ołowiu. poczytałem troche co pisze o tym Cutler.
    I jestem zdegustowany, pisze że ołów trudniej usunąc niż rtęć i że może to zając kilka lat.
    a to ze względu na to że nie ma jeszcze wynalezionego chelatora co by wchodził do mózgu, kości, i przestrzeni wewnątrzkomórkowej.

    być może tak jest jesli wezmiemy pod uwage dostepne chelatory typu DMSA, EDTA i DMPS
    ( co ciekawe Cutler pisze że po usunięciu rtęci, skuteczniejszym chelatorem ołowiu jest EDTA niż DMSA )

    Cutler nie bierze pod uwagę jednak naturalnego parachelatora jakim jest kolendra
    Po usunięciu rteci, można całkiem bezpiecznie, naprawde małymi dawkami połączyć DMSA z kolendrą ( o czym zresztą ja pisze w innych wątkach dotyczących chelatacji ołowiu i kadmu )

    Wystarczy naprawde jedna kropla dziennie ( tak zresztą wyszło z quanteca jako bezpieczna dawka nie powodująca wielu skutków ubocznych) + DMSA prowadzony w cyklach weekendowych ( np. 4 dni kolendry, 3 dni DMSA )

    Z materiałow które czytam wynika że ołów jest jedną z przyczyn zaburzeń psychicznych i intelektualnych wcale nie mniejszych niż rtęć.
    Kadm z kolei może być przyczyną nerwowości, nadpobudliwości, agresji itp
    DMSA i ALA tego nie usuną.
    A samo to nie zejdzie niestety, a nie rozwiązany problem będzie się piętrzył poprzez coraz gorsze zachowanie.

    Takze na Twoim miejsciu po skonczeniu chelatacji rtęci poprzez ALA ( wydaje mi się że 30 cykli jest całkiem wystarczające ) zabrałbym się za wyprowadzenie kadmu i ołowiu.
  • martad73 Re: Odtruwanie homeopatyczne antybiotyków 03.11.11, 10:09
   Baaardzo mnie zainteresowałeś odtruwaniem z antybiotyków. Moja córka po Amoksiklawie dostała silnego uczulenia...a potem było tylko gorzej....na zakończenie diagnoza autyzmu. Mógłbyś mi podpowiedzić czym odtruć ten antybiotyk. Szczepionki już odtruwaliśmy, jest lepiej, ale do ideału jeszcze daleko.
   pozdr
    • marian770 Re: Odtruwanie homeopatyczne antybiotyków 03.11.11, 20:14
     odtrutka nazywa się

     Co-amoxiclav

     nie ma go w wypisie leków homeopatycznych Heliosa. zamawiając go trzeba po prostu wpisać w specjalnym zamówieniu

     www.helios.co.uk/openformat.html
     zresztą jak pewnie zauważyliście nie ma tam większości odtrutek na szczepionki, co nie znaczy oczywiście że ich nie mają.
     co do konkretnych odtrutek na inne antybiotyki najlepiej po prostu napisać do niech na e-maila i się spytać czy maja taką odtrutke.
     nie wiedzieć czemu większość leków nie mają w ogólnodostępnym wypisie
  • marian770 zaczynamy potencje 200C 06.11.11, 17:21
   skonczyliśmy potencje 30C, wchodzimy na 200C.

   Co się zmieniło, syn przestał się jąkać, przestał się zawieszać z mową ( że nagle mówi bardzo wolno jakby miał problem z zebraniem mysli ), jest bystrzejszym, zaczyna być bezczelny i wyrachowany. na obecną chwilę mówi prawie jak jego rówieśnicy, aczkolwiek znam już syna i wiem, że może przyjść regres i znów nie będzie dobrze.
   Zobaczymy jak wyższe potencje.

   Uwazam że jesli dzieci w sposób wyraźny mają regresy w zavhowaniu po antybiotykach, to naprawde warto to odtruć. Pierwszy, widoczny efekt to znacznie większa komunikacyjność i chęć do rozmowy.
  • martad73 Odtruwanie homeopatyczne antybiotyków - do Mariana 06.11.11, 18:37
   Marian, przepraszam, że tak zawracam Ci głowę, ale ten amoksiklaw chodzi mi po głowie. Czy jesli kupię potencje: 30CH, 200CH, 1000CH - to wystarczy czy jakąś wyższą powinnam do tego dorzucić. Chcialabym to załatwić jednym zakupem i przesyłką, dlatego pytam. Czy odtruwając antybiotyk, podaję kulki raz czy kilka razy, ile tych kulek? Młoda ma 8,5 roku, waży ok. 30kg (nie wiem czy te dane mają znaczenie). Jesli będę pisać zamówienie do Heliosa, a mój angielski to niestety mocno szczątkowy to wystarczy podać nazwy i ilośc?.
   pozdrawiam
   Marta
   • marian770 Re: Odtruwanie homeopatyczne antybiotyków - do Ma 09.11.11, 22:12
    w pole order wklejasz

    jesli odtruwasz tylko Augmentin

    1 CO-AMOXICLAV, Pills, 4g, 30C
    1 CO-AMOXICLAV, Pills, 4g, 200C
    1 CO-AMOXICLAV, Pills, 4g, 1M

    jesli odtruwasz ogólnie antybiotyki

    1 PENICILLINUM, Pills, 4g, 30C
    1 PENICILLINUM, Pills, 4g, 200C
    1 PENICILLINUM, Pills, 4g, 1M

    odtruwasz tak samo jak szczepionki Tinusem, czyli 2 razy w tygodniu podajesz 2-3 kulki ( albo tyle ile ma lat ale nie więcej niż 5 ) do buzi ( najlepiej na noc, jak już spią, to wtedy dzieci nie gryzą i rozpuszcza ładnie im sie to w buzi )
    dana potencje powtarzasz od 2 ( czyli nie mniej niż 2 razy ) do 4 razy, w zależności czy są jakieś reakcje ( fizyczne typu wysypka, śluz w kupie, histeryczne zachowania, nadwrazliwość itp ). bywa też że odtruwa się daną potencje i 5-6 razy jeśłi za każdym razem występują reakcje. np. siebie odtruwałem po Hepatisie 10 razy potencją 200 C bo za każdym razem czułem reakcje.
  • marian770 potencja 200C 09.11.11, 22:18
   zaczeliśmy potencje 200C.
   na potencji 30C , zawsze nastepnego dnia mieliśmy regres, który 2 dni p podaniu przechodził i syn dostawał turbo przyspieszenie.
   po potencji 200C widze dużo gorszy regres niż przy potencji 30C. zastanawiam się też ile potrwa ten regres. widze dużo silniejsze reakcje, na niskich potencjach, niż np było w przypadku odtrutek na szczepionki. i w tamtych przypadkach reagował regresem ale dopiero na potencji 10M. tutaj mamy już przy 200C. chyba wprowadze rozcienczenie w wodzie potencji 200C na cofnięcie tego regresu.
   Przypuszczam że potencji 1M mu juz nie podam i skoncze tylko na 200C
   • legenda3 Re: potencja 200C 09.11.11, 23:54
    Zrob jak podpowiada ci twoja meska intuicja ;). Ja z doswiadczenia wiem, ze kazda nastepna potencja daje gorsze reakcje, w zwiazku z tym koncze kazda szczepionke na potencji 1 M. Ale... Z drugiej strony jak przetrwa sie te trudne chwile (czasem ratuje sie roztworem z wody na lagodzenie reakcji) to sa zaskakujace pozytywne rzeczy po ustapieniu zlych reakcji. Ja mam taki plan zeby za jakis czas np. za rok sprobowac jednak jeszcze raz odtruc do potencji zalecanej przez Tunusa 10 M.
    • marian770 potrzebna potencja 15C dla antybiotyków ? 10.11.11, 23:04
     moje wnioski są takie, że warto zacząć odtruwanie od niższej potencji np. 12C/15C i skonczyć na 1M lub na 200C. widać że odtruwanie antybiotyków a szczepionek działa inaczej.

     prawdopodobnie dokupie sobie potencje 15C i odtruje jeszcze raz tym razem od tej niższej potencji
     niestety Tinus nie pisze jakie potencje stosować w przypadku antybiotyków
     stąd przecierać szlaki musimy niestety sami

     co ciekawe nie wiem czy widziałaś jak się odtruwa lamblie- tylko niskie potencje
     7C, 15C, 30C.
     być może też dlatego że te niskie potencje usuwają lamblie jesli jeszcze zostały jakieś dobitki.
     napewno nie warto opdtruwać lambli jesli nie było pożądnej kuracji jakąś chemią
     bo wtedy reakcje mogą być naprawde nie przyjemne, szczegółnie dla dzieci.
     • legenda3 Re: potrzebna potencja 15C dla antybiotyków ? 10.11.11, 23:54
      Ciekawa koncepcja, moim zdaniem nie zaszkodzi sprobowac odtruwac od 15ch. Mnie tez martwia te silne reakcje na wysokie potencje. Tinus co prawda o tym pisal, ale ograniczalo sie to do przeczekac albo lagodzic roztworem. Moim zdaniem jak dziecko gwaltownie reaguje to nie nalezy podawac wyzszej potencji bo po prostu jest to dla dziecka bardzo meczace. Moze nalezy sprobowac pozniej jak dziecko bedzie starsze i zdrowsze?
      A skad wiesz o tych lambliach? I czym sie je odtruwa?
      • marian770 Re: potrzebna potencja 15C dla antybiotyków ? 11.11.11, 14:18
       te info o lambliach trafiłem na jakimś forum, podobno to było wskazanie homeopaty.
       z tymże, co trzeba wyraźnie zaznaczyć, w tym przypadku nie chodzi o odtrucie po lambliach, a bardziej o pozbycie się resztek lambli które zostały po zastosowaniu chemii oraz zapobiegnięciu nawrotom.
       podobno homeopatia w zapobieżeniu nawrotom jest tu bardziej pomocna niż nieustanne ( cykliczne ) faszerowanie się chemią.
       chodzi oczywiście o cysty lambli które są odporne na wszelkiego rodzaju leki chemiczne, no chyba że zastosujemy jednocześnie enzymy rozbijające ich osłonkę jak papaina.

       ciekawe , w swojej apteczce znalazłem jakieś enzymy o nazwie Digestabs ( firmy Puritan's Pride ) które w swojej zawartości maja także enzym papaine.
  • marian770 Re: Odtruwanie homeopatyczne antybiotyków 11.11.11, 14:08
   potencja 200C wydaje się nie do przejścia.
   oczywiście cofneliśmy ten regres ( mniej więcej ) tymi roztworami ( 10 dawek było potrzebnych ), ale chyba narazie się wstrzymamy z dalszymi dawkami potencji 200C
   cofnę się do 30 C i na tej potencji pobędziemy dłużej ( być może jeszcze z 4 razy ),
   kupie niższe potencje zarówno dla wszystkich antybiotyków jak i augmentinu.

   przyznam szczerze , że bardziej mi zależy na jakiejś stałej poprawie, choćby to nie było pełnego odtrucia, aniżeli odtruwania dla samej "sztuki"
  • marian770 w końcu mamy duży progres. 20.11.11, 22:22
   po cofnięciu regresu po potencji 200C wróciliśmy do potencji 30C.
   I eureka! po trzech dawkach ( w odstępie 3 dni ) 3 kuleczek potencji 30C nie mamy reakcji negatywnej!
   wcześniej mieliśmy za kazdym razem następnego dnia silnie rozhisteryzowane dziecko, stany jakiegś przesadzonego płaczu i reakcji na najmniejsze rzeczy po nie jego mysli

   po 3 dawce - wielkie zdziwienie, żadnego rozhisteryzowania, nadmiernych reakcji emocjonalnych, wręcz bym powiedział uspokojenia. Regres znikł całkowicie. Mówi bez jąkania ( druga sprawa nie wiem na jak długo ) i zacinania. szybciej i lepiej buduje zdania

   dawek na potencji 30C mieliśmy więc łacznie 7 ( 4 przed podaniem potencji 200C, i 3 po podaniu ). wygląda na to że za szybko przeskoczyliśmy na potencje 200C. ale przyznam szczerze że boje sie psuć to co teraz zyskał i nie podam mu już potencji 200C

   dokupie potencje 15C na Augmentin i będe teraz odruwał ten antybiotyk ,ale tylko 2 potencjami ( 15C i 30C) aczkolwiek być może spróbuje potencji 200C, w zalęzności jak będzie reagowąl na niższe potencje.
   • martad73 Początek 29.11.11, 07:25
    A my dopiero zaczynamy, w niedzielę wieczorem podałam pierwszą dawkę 30CH penicilinum , wczoraj dzień jeszcze Ok. Późnym popołudniem już pojawiła się płaczliwość (zwłaszca przy odrabianiu lekcji), następna atrakcja - pobudka nad ranem o 3. Ewelina reagowała ogólnym rozstrojem snu kiedy odtruwalismy szczepionki. Widzę, że tu pewnie będzie podobnie. Będę zdawać relacje z "placu boju" na bieżąco. Mam nadzieję, że ta zła reakcja to początek czegoś dobrego.
    Pozdrawiam
    Marta
    • marian770 Re: Początek 29.11.11, 21:52
     warto poczekać z przejściem na wyższa potencje aż całkowicie minie nadmierna reakcja emocjonalna. może się okazać że będzie trzeba powtarzać potencje 30C nawet i 10 razy.

     i taka ciekawostka- zauważyłem że syn łapie mniej infekcji, a więc ma wpływ jakiś na odporność, być może stymuluje sam antybiotyk
    • martad73 Re: Początek-jest ciężko 02.12.11, 07:16
     Drugą dawkę Penicilinum 30CH podalam w środę wieczorem...wczorajszy wieczór pełen odjazd w zachowaniu. O godz. 22 Ewelina przyszła do mnie, obudziła mnie i kazała mi iść do pracy...schiza na całego przy tłumaczeniu, że jst wieczór. Ja do niej, że w piątek rano jadę do pracy,a teraz jest czwartek wieczór. W odpowiedzi usłyszałam: jest piatek, mama do pracy. Płacz na cały dom, po ok. godzinie zmiana całkowita. Zabrała mnie do swojego pokoju i łóżka, przykryła kołdrą i powiedziala: idziemy spać. Gdyby nie te histerie, uznałabym, że jest OK, ale jej zachowanie mnie niemal przeraziło. No nic, jutro wieczorem kolejna dawka..mam nadzieję, że powoli gwałtowne reakcje zaczną się wytłumiać. Na plus zaczyna inaczej czuć czas: jest grudzień, jest zima, gdzie snieg, gdzie choinka, szuka w kalendarzu Wigilii itp. W brudnopisie szkolnym od kilku dni rysuje choinki, prosi, żeby narysować na czubku choinki gwiazdkę itp. drobne przejawy bycia "TU" z nami, a nie gdzieś "za ścianą".
     Pozdrawiam:)
     Marta
     • marian770 Re: Początek-jest ciężko 04.12.11, 17:21
      to tylko potwierdza mój wniosek, że lepiej zaczynać od niższych potencji aby reakcje nie były tak silne- czyli od 7C i 15C, do 30C, ewentualnie do 200C aczkolwiek my sobie odpuściliśmy ta potencje. czekam teraz aż minie pewien odstęp czasu i będziemy odtruwać Augmentin ( czyli nie tyle co amoksycylinę co jego dodatek- neurotoksyczny kwas klawulanowy , który ma w wielu publikacjach udowodniony wpływ na pogarszanie funkcjonowania dzieci z ASD )
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka