Dodaj do ulubionych

BEZPŁATNE szkolenie dla rodziców dzieci z autyzmem

06.03.12, 15:40


Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
oraz
Centrum Terapii PROMITIS

zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu

AUTYZM
- kompleksowa terapia dzieci i młodzieży z autyzmem
- jak pozyskać na nią środki?

Szkolenie poprowadzą osoby na co dzień związane z tematem autyzmu- specjaliści oraz rodzice!


Grosz do grosza, czyli jak zdobyć pieniądze na terapię dziecka: Piotr Barszcz
Ojciec Jasia (www.jasiobarszcz.pl) mającego zaburzenia ze spektrum autyzmu. Z zawodu trener-psycholog. Autor książki „Jak pozyskiwać darowizny i 1% podatku na leczenie dziecka"- opisał w niej rozwiązania, których zastosowanie pozwala corocznie pozyskiwać kwotę wysokości około 30 tysięcy złotych na leczenie syna z 1% podatku. W pozyskiwaniu funduszy korzystał z doświadczeń jakich nabywał m.in. jako trener sprzedaży, autoprezentacji, promocji. Istotne okazały się również doświadczenia dziennikarskie (redaktor gazety) oraz znajomość reguł współpracy z Darczyńcami, wynikająca m.in. z psychologicznego wykształcenia.

Na Państwa Pytania odpowiadać będzie Pani Aleksandra Księżak
z Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Terapie w leczeniu dziecka z autyzmem mgr Justyna Kotowicz i mgr Justyna Moskwa
Justyna Kotowicz - psycholog, nauczyciel, terapeuta przez sztukę, coach rodzicielski, trener, technik masażysta. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem, w prowadzeniu zajęć indywidualnych (zajęcia o charakterze terapeutycznym i doradczym, spotkania coachingowe) oraz grupowych (warsztaty rozwojowe i psychoedukacyjne) dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Współpracowała m.in. z Uniwersytetem Dzieci w Krakowie; Krakowskim Stowarzyszeniem Ocalić Szansę, Maltańskim Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i ich Rodzinom w Krakowie. W Centrum Terapii PROMITIS pracuje z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, opierając się miedzy innymi na założeniach terapii behawioralnej.
Justyna Moskwa - pedagog specjalny (oligofrenopedagog), pedagog szkolny, terapeuta dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Ukończyła 3- stopniowy kurs terapii behawioralnej- Stosowana Analiza Zachowania w pracy terapeutycznej z osobami z autyzmem zorganizowany przez PSTB. Odbyła liczne praktyki zawodowe oraz kursy pedagogiczne. Przez wiele lat pracowała indywidualnie z dziećmi autystycznymi, a także wspomagała rozwój dziecka ze sprzężoną niepełnosprawnością.

Jak rozważnie wprowadzać dietę u dziecka z autyzmem: mgr Ewa Jagodzińska
Dietetyk medyczny posiadający bogate doświadczenie w pracy z dziećmi autystycznymi i ich rodzicami. Należy do Polskiego Towarzystwa Dietetyki, jak również Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Jest autorką wielu publikacji dotyczących diety w autyzmie oraz ekspertem portali internetowych poświęconych zdrowiu. Prowadziła wykłady podczas międzynarodowych oraz krajowych konferencji dotyczących autyzmu. Pisała na tematy związane z dietą w autyzmie dla Autyzm Newsletter,. Prowadzi wykłady i szkolenia z zakresu diety głównie dla rodziców dzieci autystycznych. Na co dzień współpracuje z dr Magdaleną Cubałą. Udziela konsultacji we wszystkich placówkach Centrum Terapii PROMITIS.


dn. 17 Marca 2012, godz. 10:00-15:00, KRAKÓW – Wola Duchacka
ul. Dobczycka 20 (Terapeutyczne Przedszkole dla Dzieci z Autyzmem PROMITIS)

Wszelkie informacje oraz zapisy:
konferencja@centrum-terapii.pl
tel: 796 090 762

SZKOLENIE BEZPŁATNE!!!
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
ZAPRASZAMY!!!

www.centrum-terapii.pl
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka