Dodaj do ulubionych

Zamknięcie Czat.gazeta.pl

27.08.12, 17:26
Jak zauważyliście Czat.gazeta.pl został zamknięty. Na decyzję o zamknięciu serwisu wpływ miała awaria techniczna, która przyśpieszyła decyzje dotyczące dalszego funkcjonowania serwisu i jednocześnie uniemożliwiła wcześniejsze poinformowanie Was o zamknięciu.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację i liczymy na Wasze zrozumienie.
Obserwuj wątek
    • fallaci Re: Zamknięcie Czat.gazeta.pl 27.08.12, 17:51
      > uniemożliwiła wcześniejsze poinformowa
      > nie Was o zamknięciu.
      Naprawdę? Przecież FoCz cały czas działał. Kręcicie coś.

>> Przepraszamy za zaistniałą sytuację i liczymy na Wasze zrozumienie.
      No Way.
    • kasia-s Re: Zamknięcie Czat.gazeta.pl 27.08.12, 17:53
      na zrozumienie , to można by liczyć gdyby te słowa pojawiły się o 8 rano dziś i dopiero potem przekierowanie z czata, na forum.
      A tak to można mieć wrażenie, że komuś się wydaje, że na czat Gazety, to przychodzą jedynie średnio rozwinięte intelektualnie dzieci.
    • no_la Re: Zamknięcie Czat.gazeta.pl 31.08.12, 08:48
      Podjęli Państwo 'decyzje', których rezultat zauważyliśmy, tak.
      Proszę je ponownie rozważyć i podjąć nowe tak, byśmy wszyscy byli zadowoleni.
      To na pewno jest możliwe. Jesteśmy gotowi rozjaśnić wątpliwe obszary decyzyjne.
      Szybkie rozwiązanie problemu/ów na rzecz czatowników będzie mile widziane.
      Pozdro
      • czarna9610 Re: Zamknięcie Czat.gazeta.pl 01.09.12, 18:40
        Jest mi bardzo przykro. Nie zaliczam się co prawda do najstarszych bywalców czata. Weszłam stosunkowo niedawno, ale przez te kilka lat spotkałam wielu ludzi, których polubiłam i cieszyłam się na spotkania w pokojach czata. Także dzisiejszy poranek planowałam rozpocząć od wejścia na czat i przywitania się. Niestety przeczytałam wiadomość iż serwer czat został zamknięty. Szkoda
    • szumuszu Re: Zamknięcie Czat.gazeta.pl 13.09.12, 00:00
      marrant napisała:

> Jak zauważyliście Czat.gazeta.pl został zamknięty. Na decyzję o zamknięciu serw
      > isu wpływ miała awaria techniczna, która przyśpieszyła decyzje dotyczące dalsze
      > go funkcjonowania serwisu i jednocześnie uniemożliwiła wcześniejsze poinformowa
      > nie Was o zamknięciu.
      > Przepraszamy za zaistniałą sytuację i liczymy na Wasze zrozumienie.

Ja nie zauważyłem, że został zamknięty
      Próbując rozumieć pytam kiedy będzie ewentualnie hipotetycznie otwarty..
      Jak rozumiem awaria to coś z czym się boryka boryka boryko-kuśtyka aż... następuje cudowne naprawienie awarii i znów coś tam działa jak wcześniej...
      Zatem konkretnie ... kiedy?
      Lojalnie uprzedzam, że załatwię wam spadek sprzedaży gazet o jakiśtam dotkliwy ułamek procenta jeżeli mnie nie wysłuchacie!!!
      Wtedy okaże się co się opłaca a co się nie opłaca
      Aaaaale.... jezeli odpiszecie KIEDY..ba
      Osobiście zakupię czasem jakąś tam gazetkę z waszego wydawnictwa w niezdefiniowanym kiosku przynosząc niebagatelne zyski w skali roku ... ha
      czekam odpowiedzi
      niemającyodjakiegośczasuwaszejstronyustawionejjakostartowa - szumuszu
    • no_la marrant 23.10.12, 13:17
      unikasz odpowiedzi na pytanie, które uparcie[!] zadajemy: KIEDY czat zostanie URUCHOMIONY PONOWNIE??
      normalnie kaszana bez Tego czata..
    • szumuszu Re: Zamknięcie Czat.gazeta.pl 20.05.13, 22:12
      najpiękniejsze pożegnania
      masowy ban
      to jest naprawdę bardzo śmieszne
      nie próbujcie szukać miejsc poza gazetą, ponieważ nie będzie to gazeta
      jednocześnie nie ma sensu wpychać się do gazety, która tego nie chce
      wstęp, rozwinięcie, zakończenie
      wszystko szkolnie gazetowo prawidlowo
      i faktycznie czuję się trochę jak odrobiona praca domowa z języka polskiego
      natomiast
      spotkania klasowe po latach to żenada
      próba odtworzenia czegoś z przeszłości w teraźniejszości
      strasznie to smutne i niepotrzebne
      wszystkich pozdrawiam zatem ostatnim wpisem i idę
      szum

• pocieszanka Re: Zamknięcie Czat.gazeta.pl 27.08.20, 21:31
      Wierzyć się nie chce, że od „oficjalnego” zamknięcia czatu mija osiem (8) lat. Ciekawe, ilu dawnych gazetowych czatownikow (z braku lepszego określenia) zagląda na to forum, albo na czat kawiarenki? W każdym razie mnie nadal żal tamtego czatu i poznanych na nim ludzi. Pozdrawiam tych, którzy dzielą mój sentyment.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka