Dodaj do ulubionych

Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film

17.01.05, 20:34
Czy są osoby chętne do porozmawiania o dobrych filmach?
Taki mały DKF?
Recenzje,rozmowy po obejrzeniu bardziej lub mniej ambitnego filmu itp.
Jesli by ktos był zainteresowany,proszę o wpisanie się.Może ustalimy jakąs
godzinę spotkań??
Obserwuj wątek
    • toffiik Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 17.01.05, 21:40
      Bardzo chetnie stane się chętny..Tylko jak mi już zacznie w końcu działać czat
      gazeta...No poczekam - a co do konkretów - proponuj - ja postaram sie
      dopasować;)
    • zielka Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 17.01.05, 21:47
      ekhm, mimo zlej slawy, nie jestem w stanie zaproponowac niczego innego jak pokoj Przyjaciele. W
      godzinach... no, powiedzmy, wieczornych? o 20h? hm. moznaby przemyslec.
    • driada Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 00:51
      Z checia przylacze sie do tej inicjatywy. Moze tak spotkania po kazdym
      seansie "Kocham kino" i "Uczty kinomana" ? Pozdrawiam pomyslodawce :)
    • ja.robot Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 01:03
      ja!
    • kriek Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 01:04
      a po co od razu osobny pokoj? to nie lepiej tego i owa zdybac w Przyjaciolach
      albo na trzydziestkach wieczorem? Nie, tylko prosze nie pytac co mysle o
      Kontrolerach, bo jeszcze nie widzialem ;-)
      • dfik Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 10:23
        Na" Ale kino!" też czasem jakis niezły film można zdybać.Wszystkie propozycje
        zmierzające do uaktywnienia pokoju film,mile widziane.
        Poczekam parę dni może zbierze się jeszcze więcej chętnych na seans.
        Pozdrawiam filmolubków.
        • toffiik Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 10:30
          Tylko obiecajcie mi, że nie bedziemy cały czas pisać o filmach, filmie,
          reżyserach, reżyserze..:PPPP Jeśli tak - to ja dalej za;D ..;)o!
    • onda Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 15:51
      chętna jestem.
      ale czy trzeba onglondać? a jak posłucham i potem napisze to będzie źle czy też
      moż być?

• toffiik Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 17:44
        Jak dla mnie moze byc - ale nie przyznaje sobie prawa mówienia za wszystkich:P
    • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 18:49
      proponuje aby topic w tym pokoju brzmial zawsze: lenin wiecznie zywy
      (no bo lenin powiedzial [chyba?] ze najwazniejsza ze sztuk jest kinematografia
      • toffiik Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 18:57
        widocznie odkąd tylko spotkał sie z kinematografią, nawet jako pojeciem -
        widział w niej wielkie możliwości dystrybuowania narodom "prawdy"
        • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 19:00
          no, i on jeszcze podobno że mózgu nie mial tylko trociny
          • toffiik Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 19:26
            a tam u nich taka zimnica...
            • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 20:05
              toffik, a slyszales co ta Krupska robila?
              • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 20:06
                no bo podobnież że był jakiś film o tym, ale tylko dla dorosłych
                • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 20:07
                  no i ja nie widziałam tego filmu, ale widziałam "Pianistkę"
                  ktoś chętny? mogę opowiedzieć
                  • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 20:11
                    a, i jeszcze widziałam Pulp fiction, no super film to jest
                    i tam Butch (znaczy Willis) mówi do tej taksówkarki tak, kiedy ona się go pyta:
                    Butch, co to znaczy?
                    to on jej odpowiedział tak (ale najpierw się zamyślił i poprosił o papierosa)
                    więc jak już się zaciągnął dymem to jej odpowiedział tak:
                    to nic nie znaczy, amerykańskie imiona grówno znaczą
                    no mówię wam, super film
                    widziałam go chyba 50 albo 60 razy
                    • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 20:13
                      annuszko, a Ty co nam opowiesz?
                      buha:))
                    • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 20:18
                      no, albo pamiętacie tę scenę z "Taksówkarza"?
                      jak on taką koszmarną rozpierdówke zrobił w tym burdelu?
                      ten De Niro to dopiero jest aktor
                      • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 20:21
                        nie, no bo ja kocham kino, serio
                        jednego tylko nie mogłam: no kurde nie dałam rady oglądać filmow bułgarskich
                        • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 20:23
                          za to kino czeskie, to jest kino dopiero
                          taki "Szpital na peryferiach" (no sorewicz, wiem że to telewizyjny film ale
                          zawszeć)
                          no to taki "Szpital na peryferiach" to trochę jak tu, na czacie i na forum, nie?
                    • dfik Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 20:23
                      Pomysł na topik:
                      Fajny film wczoraj widziałem.Momenty były?...No maszzzzzzz...

Aaaa no i trzeba by jakiegos kinoOPeratora z uprawnieniami do tego pokoju.
                      Jutro o 22:35 "Żądło" na Ale Kino.
                      • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 20:25
                        o Żądło, super film, uwielbiam ten film, moge go ogladac wciaz i wciaz
                        tylko ze telewizora nie mam kurde
                        a najlepiej to w tym Żądłu na koncu bylo, jak ten keczup mu sie wylał
                        ech, no kocham kino
                        • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 20:28
                          a Wajda to chyba juz nic nie robi, nie wiecie?
                          • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 20:29
                            o, teraz sobie przypomnialam najlepszy czeski film, ten o rodzinie Homolków
                            • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 20:30
                              tylko ze tak serio, to mało fabułę pamiętam, oni tak biegali caly czas, to ten
                              film był czy inny?
                              • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 20:30
                                no bo ja widzialam juz tyle filmow ze mi sie wszystko myli
                                • toffiik Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 20:37
                                  ;)))))))o..to to chyba i ja mam to to! Tyż nie pamietam, myli mi sie "Potop"
                                  z "Robocop" i "Amelia" z "Anielką"..
                                  Ale na czata przyjdę..
                                  • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 20:40
                                    a tu nie mozemy pogadac toffiiku?
                                    tu jest super
                                    na przyklad taki "Amadeusz" Formana
                                    no super film
                                    ta scena kiedy on pisze Requiem, ech, no az sie rozmarzylam
                                    acha, albo kiedy wjezdza do Pragi
                                    bo to chyba Praga byla, dobrze pamietam?
                                • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 20:37
                                  no i jeszcze wam sie zwierze, ze nienawidzilam, wrecz nienawidzilam kreskowek i
                                  mam tak do dzis
                                  dlaczego tak sie dzieje?
                                  nie mam pojecia
    • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 20:44
      no, albo na przyklad Almodovar, no kocham jego kino
      Zle wychowanie widzialam dwa razy
      a Porozmawiaj z nia chyba 10 razy i za kazdym razem plakalam
      • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 20:46
        bo wiecie co? ja uwielbiam płakać w kinie
        też tak macie?
        • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 20:50
          a kiedys to mnie normalnie chcieli wywalilc z kina
          to bylo na "Łowcy jeleni" Cimino
          no i ta scena jak on gra juz ostatni raz w te cholerna radziecka ruletke no i
          oczywiscie odstrzelil sobie te durny łeb
          to ja wtedy zaczelam krzyczec i taki łysy pan mi powiedzial:
          prosze pani, prosze stad wyjsc
          (znaczy on nie powiedzial prosze pani, tylko inaczej ale na czacie nie mozna
          wulgaryzmow)
          no i nie powiedzial prosze stad wyjsc tylko inaczej ale jw.
          ale sie nie dalam, zostalam do konca
          • senne_marzenie Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 21:01
            gadu gadu, a pokoj jak byl pusty, tak jest...
            • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 21:02
              ale jaki pokoj? czy ja znowu czegos nie wiem?
              • senne_marzenie Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 21:03
                pokoj film
                • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 21:04
                  ale po co taki pokoj?
                  less, jestes teraz na czacie?
                  • senne_marzenie Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 21:05
                    nie wiem po co, ale taki jest. moze ktos myslal, ze bedziemy rozmawiac tam o
                    filmach?;)

jestes:)
                    • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 21:06
                      no to co ja tu robie?
                      ide do ciebie:))))))
                      • senne_marzenie Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 21:07
                        :))))))))
                        • toffiik Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 22:06
                          ;))pomponiq - no rozbawiłas mnie swoimi przeżyciami z kina;D
                          Poza tym jednak zazdraszczam Ci pamieci - ja jem za dużo masła..:/
                          • senne_marzenie Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 22:07
                            skleroza nie boli;)
    • werra ja nie moge zasiedlac, bo jestem w kinie n/t 18.01.05, 21:17
      • lubie.pomponiki Re: ja nie moge zasiedlac, bo jestem w kinie n/t 18.01.05, 21:49
        a to jak wrocisz z kina to opowiesz ten film tutaj?
        • werra jasne n/t 18.01.05, 21:54
          • senne_marzenie Re: jasne n/t 18.01.05, 21:56
            ogladaj uwazniej, a nie zajmujesz sie forum;))
    • trzycwierci1 Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 18.01.05, 23:30
      a mozeby tak wlasna osobowosciom, pracom i godnosciom osobistom zachecic do ?:)
    • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 02:25
      na noc to chyba najlepszy jest Hiczkok
    • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 08:31
      a pamietacie jak w Gilbercie Grape Di Carpio wlazl na slup czy na cos tam (nie
      pamietam dokladnie, bo mi sie myla te wszystkie filmy) i nie chcial zejsc?
      no bo w Amarcordzie (albo w Rzymie, nie pamietam) Felliniego to ten gupek wlazl
      na drzewo, to pamietam dokladnie i krzyczal: chce kobiety, chce kobiety!!
      i przyszla taka zakonnica, ona byla karlica i powiedziala do niego tylko jedno
      slowo (ale nie pamietam jakie) i on zszedl
      nie no, serio, kocham kino
      • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 08:51
        acha, a Fellini nakrecil Casanove i tam byla super muzyka Nino Roty
        ech kurde kocham kino
    • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 08:56
      a w Mężu fryzjerki to jak Antoni byl mały i oni nie mogli tego wału
      piaszczanego usypac to wlasnie Antoni znalazl sposob na to, zeby jednak to
      zrobic i powiedzial wtedy tak: jesli sie tylko czegos naprawde chce to sie to
      zrobi
    • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 09:01
      a Rejs to chyba wszyscy pamietacie nie?
      to byl super film
      i nawet nie wiem ktora scena byla najlepsza
      chyba wszystkie byly najlepsze
      pamietacie jak ten gowniarz sciagnal Himilsbachowi kielbase z talerza?
      kurde jak ja kocham kino
      • nonstop Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 11:06
        pompon, Ty laiku, to tylko Himmilsbach myślał, że gó..arz cyt. "pozbawił go
        śniadania", a to przecież wędkarz był...
        :-))
        (poza tym reszta też się mało zgadza)
        hyhy
        • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 11:16
          a racja racja ale wiesz ja widzialam tyle filmow ze wszystko mi sie juz miesza
          nonklop a widziales "Stawke wieksza niz zycie"?
          to byl super film
          najlepiej to bylo wtedy jak Klos powiedzial: Bruner ty swinio
          hyhy
          ;-))
          • senne_marzenie Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 11:19
            tess, odetchnij gleboko i idz na spacer:) w strone kina.
            • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 11:26
              less no wlasnie juz wychodze
              ale nie do kina, musze isc kupic ryby dla kotow
              a wlasnie: widzialas film: "Czarny kot bialy kot" Kusturicy?
              super film
              mowie ci co oni w tych slonecznikach robili
              ech, no kurde kocham kino
              less:))))))))))))))))))))
              • senne_marzenie Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 11:30
                widze, ze kochasz, bo siedzisz w tym watku 24h na dobe;)
                • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 11:33
                  nie no co ty less, mnie juz tu nie ma wlasnie kupuje ryby dla kotow
                  a widzialas "Czterech pancernych i psa"?
                  mnie to sie chyba Gustlik najbardziej podobal
                  less:)))))))))))))
    • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 15:40
      a pamietacie "Piknik pod Wiszaca Skala"?
      mnie to sie zawsze wydawalo, ze Miranda byla aniolem
    • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 16:09
      no a "Świadek" (tez Weira) to byl super film o Amiszach
      a najlepiej to bylo wtedy jak ten zbir zginal w elewatorze jak go ta pszenica
      zasypala
      • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 16:12
        a pamietacie "Maratonczyka"?
        ten zbir z kolei to sie utopil ale najsamprzod wbil sobie taki perfidny sztylet
        w bebechy
        • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 16:15
          a znowuż w "Sublokatorce" to ta sublokatorka zginela w ten sposob, ze jej Fonda
          wbila srubokret w plecy
          ale moglo mi sie cos pomylic
          cholerka
    • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 16:29
      a pamietacie "Dantona" Wajdy
      to byl super film
      tam grala Zajczkowska chyba
      ale Pszoniak to na 100% tam gral
      ech no kocham kino
    • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 16:46
      a byl jeszcze taki film "Ewa chce spac" i tam grala pierwsza zona Polanskiego
      znaczy Kwiatkowska Barbara
    • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 18:38
      a znacie filmy Adlona? super kino to jest
      najlepsza jest ta gruba aktorka Marianne Segebrecht w "Cukiereczku"
      ale w innych jego filmach tez
      acha i Adlon sam sobie robi montaz i to jest super sprawa bo to jest takie
      orydżinal no bo on tam w tych filmach czasem zwalnia i takie kolory dziwne
      naklada
      ale w "Bagadad Cafe" Marianne tez byla super
      jak tanczyla z taka laseczka magiczna to wszystkich zaczarowala
    • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 18:40
      a w Nocnym kowboju to mi sie nawet Dustin podobal
      • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 18:41
        a Żmijewski byl super w tym filmie Zanussiego "Stan posiadania"
        i tam jeszcze Janda grala i Komorowska
        • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 18:43
          mlody Marlon byl ekstra
          najbardziej chyba w Tramwaju zwanym pozadaniem
          Kazana byl to chyba film, juz nie pamietam
          • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 18:43
            Kazana na pewno, przypomnialam sobie teraz
    • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 18:47
      niekoniecznie lubie polskie kino bylam jakos niedawno znaczy moze rok temu na
      Zmruz oczy i nawet ok ten film byl
      a na Pregi pojde jednak bo mi annuszka powiedziala ze warto
      • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 18:49
        znaczy nie, ja lubie Wajde no ale on juz chyba nie kreci, nie wiecie?
        najbardziej to mi sie podobal Czlowiek z marmuru
        i wtedy jak bylam w kinie to wszyscy wstali i klaskali
        pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo w kinie
        • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 18:51
          i byl jeszcze taki polski film Zywot Mateusza i tam gral Pieczka chyba
          ale rezysera nie pamietam nic a nic
    • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 18:53
      ale jednak w Mężu fryzjerki najbardziej mi sie podoba kiedy Antoni tanczy
      ech no kocham ten film
      muzyke napisal Nyman
      • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 18:54
        no i chyba Nyman napisal muzyke tez do Fortepianu ale ten film byl nudny
        • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 18:55
          za to filmy Felliniego nigdy nie byly nudne a muzyke tam pisal Nino Rota
          ale chyba juz o tym wam pisalam nie pamietam
          • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 18:56
            acha i nie lubie muzyki Preisnera w tych filmach Kieslowskiego
        • senne_marzenie Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 18:55
          tess... na milosc boska!:)))
          • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 18:57
            juz juz kochanie, juz ide:)))))))))
            • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 18:59
              ale jeszcze tylko napisze ze "juz juz kochanie, juz ide" to jest z monty
              pajtonow
              to Cleese tak mowi kiedy go zona opiernicza ze on nadaje na komunistow
              • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 19:01
                no ale czy to znaczy ze ta zona lubila komunistow?
                ja nienawidze komunistow
                i kina w ktorym jedza popkorn bo wtedy smierdzi
                juz ide kochanie:))))))))))))))
                • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 19:05
                  no ale nie ma cie na czacie
                  to co ja tam bede robic?
                  • senne_marzenie Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 19:37
                    praca = zero czatu
                    • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 20:26
                      to straszne, to moze ja Ci jakis film opowiem?
                      • ramon1 Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 20:28
                        pompony, przestan juz :-)

.. jutro, to jest dziś--tyle że jutro...
                        • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 20:31
                          cheba zes oszalal :)
                          ja kocham kino
                          a ten film widziales Ramon jak oni przez te pustynie uciekali?
                          tylko zupelnie zapomnialam tytulu
    • jenny_s Re: Szukam niechętnych 19.01.05, 20:50
      Pompia, a widziałaś taki film: "Aż na koniec świata"?
      • lubie.pomponiki Re: Szukam niechętnych 19.01.05, 20:52
        kurka siwa, serio nie pamietam
        co tam dawali?
        • jenny_s Re: Niechętnie szukam 19.01.05, 20:57
          Sny.

Ale nie o to chodzi. A Blade Runnera widziałaś?
          • lubie.pomponiki Re: Niechętnie szukam 19.01.05, 21:00
            jęęę serio chyba nie
            ale Pianistke widzialam slowo
            opowiedziec Ci?
            • jenny_s Re: Niechętnie szukam 19.01.05, 21:04
              Nie, dziękuję, Pianistkę widziałam.

Ale może ktoś widział Blade Runnera w wersji reżyserskiej i mi powie czym się
              różni od zwykłej? Bo jeśli tym, że ten tajniak zamiast origami robił spaghetti
              to ja już nie będę kupować na DVD.

Pompia, a widziałaś może Dogville?
              • lubie.pomponiki Re: Niechętnie szukam 19.01.05, 21:09
                nie, Dogville nie chcialam zobaczyc bo nie lubie Kidman
                • jenny_s Re: Niechętnie szukam 19.01.05, 21:19
                  szkoda, bo tam jeden fajny aktor grał

A nie wiem czy już pytałam Cię, czy widziałaś Mulholland Drive? Bo ja to nie
                  rozumiem czy jak one się spotkały to blondynka już nie żyła, czy czarna już nie
                  żyła. A może obie nie żyły?
                  • lubie.pomponiki Re: Niechętnie szukam 19.01.05, 21:43
                    no wlasnie z Mulholland mam problem bo to zrobil chyba rezyser ktorego nie
                    lubie wiec programowo nie chodze, ale nie pamietam jaki dokladnie, kto to
                    zrobil?
                    bo moze trza isc na tego Mulhollanda?
                    • jenny_s Re: Niechętnie szukam 19.01.05, 21:49
                      Tak, to zrobił ten co go nie lubisz. Ale idź koniecznie, to mi potem powiesz do
                      czego służy niebieskie pudełeczko i dlaczego pani w loży miała taki dziwny
                      turban.
                      • lubie.pomponiki Re: Niechętnie szukam 19.01.05, 21:56
                        nie no sor jęę, ale ja nie moge az sie tak poswiecac, nawet dla ciebie
                        jesli tam nie gra Perepeczko to nie ide
                        • jenny_s Re: Niechętnie szukam 19.01.05, 21:58
                          Ale ja nie wiem czy gra Perepeczko. Przecież nie widziałam tego filmu.
                          • lubie.pomponiki Re: Niechętnie szukam 19.01.05, 21:59
                            no to moze kogos innego sie posle i niech sparwdzi?
                            • jenny_s Re: Niechętnie szukam 19.01.05, 22:04
                              Nie, bo ten ktoś może nie znać Perepeczki.

Ale może zróbmy tak. Jak następnym razem spotkasz Perepeczkę to spytaj czy grał
                              w Mulholland. Może on będzie wiedział.

A widziałaś Moje własne Idaho? (Idaho to było czy Iowa?)
                              • lubie.pomponiki Re: Niechętnie szukam 19.01.05, 22:09
                                ale Perepeczko strasznie jest gruby to ja bym sie moze bala troche z nim
                                rozmawiac
                                a to Idaho to żobol widzial
                                • jenny_s Re: Niechętnie szukam 19.01.05, 22:17
                                  Widział Idaho czy Iowę?
                                  • lubie.pomponiki Re: Niechętnie szukam 19.01.05, 22:18
                                    Idaho
                                    a Iowę to nie wiem
                    • toffiik Re: Niechętnie szukam 21.01.05, 10:55
                      ..Lynch..:D Pompon....ło bosz...autor wątku aż zaniemówił;P
                  • lubie.pomponiki Re: Niechętnie szukam 19.01.05, 21:44
                    a wlasnie a z fajnych aktorow to lubisz moze Perepeczke?
                    Janosik to byl super film
                    • jenny_s Re: Niechętnie szukam 19.01.05, 21:55
                      Z fajnych aktorów to lubiłam Perepeczkę dopóki nie zobaczyłam jaką on ma żonę.

A widziałaś taki film z porucznikiem Columbo co się nazywał Niebo nad Berlinem?
                      Columbo tam był incognito.
                      • lubie.pomponiki Re: Niechętnie szukam 19.01.05, 21:57
                        nie, Nieba nie widzialam ale widzialm inny film z Colombo, on tam lał swoja
                        zone, wiesz kawal chama był
                        a żona Perepeczki to Olbrychski?
                        • jenny_s Re: Niechętnie szukam 19.01.05, 22:00
                          A może widziałaś inny film z niebem? Na przykład ten co miał go zrobić
                          Kieślowski ale nie zdążył?
                          • lubie.pomponiki Re: Niechętnie szukam 19.01.05, 22:05
                            nie, tego nie widzialam i wiesz, szczerze ci powiem, ze nie lubilam tych
                            ostatnich filmow Kieslowskiego
                            ale widzialam inny film nie z niebem, ale z Nicholsonem
                            Nicholson to super jest aktor
                            nie, no kurde kocham kino
                            • jenny_s Re: Niechętnie szukam 19.01.05, 22:08
                              Ja z Nicholsonem to widziałam tylko jeden film. Nazywał się Lśnienie. Ale tak
                              naprawdę to go nie widziałam, bo magnetowid śnieżył. Ale słyszałam jak
                              Nicholson mówi, to się liczy?
                              • lubie.pomponiki Re: Niechętnie szukam 19.01.05, 22:11
                                nie no cos ty, to sie nie liczy w ogole
                                Lsnienie to byl film do bania sie
                                ja sie balam strasznie
                                serio nie widzialas Nicholsona nigdzie?
                                przeciez to super aktor jest
                                no i zna Polanskiego
                                • jenny_s Re: Niechętnie szukam 19.01.05, 22:20
                                  Nie no skąd, nie wiem nawet jak wygląda. Ale słyszałam go wielokrotnie bo raz
                                  to w Lśnieniu a potem to sobie kupiłam taką bajkę o słoniu co ją Nicholson
                                  czytał a Bobby McFerrin wykonywał zwierzęta.

A widziałaś jakiś fim o zwierzętach z Nicholsonem?
                                  • lubie.pomponiki Re: Niechętnie szukam 19.01.05, 22:28
                                    jęęę ewent.sory, czy ty masz szajbe?
                                    niby kogo mialby grac Nicholson? kangura?
                                    • lubie.pomponiki Re: Niechętnie szukam 20.01.05, 17:33
                                      jęęę ja Ciebie bardzo werysory bo przypomnialam sobie ze Nicholson gral w
                                      filmie Kruk tylko nie pamietam czy gral kruka ale chyba tak
                                      acha jęęę, a nie odpowiedzialas mi czy żoną Perepeczki jest Olbrychski
                                      • jenny_s Re: Niechętnie szukam 20.01.05, 19:45
                                        A, to świetnie. To ja sobie nareszcie mogę wyobrazić jak wygląda Nicholson.

Słuchaj, co do Olbrychskiego, to ja nie wiem kto to jest, więc sorry, ale muszę
                                        poszukać w googlach i Ci odpowiem, ale troszkę później.

A widziałaś taki film co jeden pan jedzie z drugim w beemce i walnęli w pana co
                                        stał na poboczu przebrany za jeża i nagrywał dla telewizji program o
                                        bezpieczeństwie na drogach i tak sobie (ci panowie w beemce) rozmawiają:

Fred: Co to było? Walnęliśmy w jakiegoś psa?
                                        Grucha: Chyba jeżozwierza...
                                        Fred: Jakiego jeżozwierza?
                                        Grucha: Takiego... Dużego jeża.
                                        Fred: Grucha! Czy ty naprawdę jesteś taki tępy??? W tym kraju nie ma takich
                                        zwierząt. Jest żubr, bóbr, ku.. łoś... lis, wilk, kuna, koń, wydra, ryjówka,
                                        zając. To są zwierzęta, które żyją w Polsce.
                                        Grucha: Wszystko jedno co to było, jak tego już nie ma.
                                        Fred: No i tu się mylisz Grucha. Wiesz, co to jest reinkarnacja? Słyszałeś w
                                        swoim życiu taki długi wyraz? W prostych słowach chodzi o to, że człowiek po
                                        śmierci odradza się pod inną postacią. Na przykład jako zwierzę. Może właśnie
                                        rozjechałeś kogoś ze swojej rodziny? Wujka albo stryjka?
                                        Grucha: Gó.. prawda, mój stryjek żyje i pracuje w telewizji.

Widziałaś ten film?
                                        • jenny_s Re: Niechętnie szukam 20.01.05, 19:54
                                          O choinka, zapomniałam, że tu jest automat ucinający wyrazy. A bez wyrazów to
                                          nie wygląda.
                                      • arie Re: Niechętnie szukam 20.01.05, 20:10
                                        W "Kruku" grał ś.p. Brandon Lee, a Nicholson grał w "Wilku":).
                                        Pozdrawiam :).
                                        • jenny_s Re: Niechętnie szukam 20.01.05, 20:58
                                          Niee, w Wilku to grała Miszel Fajfer. Arie, wszystko pomyliłeś.
    • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 19.01.05, 22:39
      nie, no sor ale musze juz isc spac
      jutro wam opowiem wiecej
      o, Koronaczarka to byl super film
      to jutro wam opowiem
      • senne_marzenie Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 20.01.05, 08:43
        tess, jesli juz sie wyspalas, to dla odmiany opowiedz o jakims filmie, ktory ci
        sie nie podobal;))
        • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 20.01.05, 10:10
          less, chetnie, ale potem, teraz wpadlam na chwile jak po ogien (o to to chyba
          Walka o ogien mi sie nie podobala, ale nie pamietam dokladnie czy to ten
          wlasnie film byl, bo wszystko mi sie juz pomylilo, nie tylko od filmow)
          less:)))))))))))))))))))
          • dfik Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 20.01.05, 13:05
            A Lot nad kukułczym gniazdem podobał się wam??Co sądzicie o ekranizacjach
            literatury??? Ptasiek np był niezły!!

Lubię swirskie filmy.
            • dfik Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 20.01.05, 13:12
              Zawsze mam dylemat najpierw przeczytać ,a potem isć do kina na ekranizację,czy
              odwrotnie.Pozdrawiam wielbicieli swirskich filmów.

A tak na marginesie:
              Dzikosć serca była fajna.Szczególnie morda Wiliama Dafoe jak drażnił się z Lulą.
              • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 20.01.05, 17:46
                o tak tak Dzikosc to byl super film
                najlepiej jak on jej spiewal na schodach ten Cage
            • dfik Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 20.01.05, 13:14
              Aaa no Blue Velvet też był super-swirski film:) U nas w niektórych małych
              miasteczkach też jest podobna atmosfera za zamkniętymi drzwiami(i te duszny
              opresyjny klimat)- cos pięknego.
              • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 20.01.05, 17:49
                tego welwetu to nie pamietam
                ale dla mnie najlepszy swirski to monty pajton
                kocham monty pajtonow
                pamietacie te scene z papuga?
                jeden mowi tak: ta papuga jest martwa
                a ten drugi mu odpowiada: no moze troszeczke
                i wali ta papuga w lade w tym sklepie
            • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 20.01.05, 17:42
              Lot to byl super film, chlopie jak sie ciesze ze tez to widziales
              najfajniejsza byla ta scena jak oni grali w koszykowke
              a z ekranizacji literatury to chyba najbardziej lubie Wystarczy byc
              • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 20.01.05, 17:45
                no i Wystarczy byc zrobil Hal Ashby na podstawie ksiazki Kosinskiego
                ksiazka jak dla mnie dosc marna ale za to film genialny
          • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 20.01.05, 17:40
            w tej Walce o ogien to mi sie nie podobalo to, ze ten facet zjadl reke tej
            babeczce a ona potem wisiala tak bez tej reki
            nieladne to bylo dosyc
      • lubie.pomponiki Re: Szukam chętnych do zasiedlenia pokoju-film 20.01.05, 17:38
        no wlasnie to w Koronczarce grala Isabelle Huppert i ona grala tez w Pianistce
        ale Pianistke zrobil Haneke a Koronczarke Goretta
        ja bardzo kocham te Isabelle za caloksztalt
        a w Koronczarce to bylo tak, ze ja chyba nie do konca zrozumialam czy ona
        zwariowala czy nie
        no bo Erika sie zabila to pewne

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka