Dodaj do ulubionych

Dlaczego jestescie takie glupie i ...

IP: *.proxy.aol.com 18.04.03, 19:30
..zdesperowane i rzucacie sie na szyje poznanemu prze czat facetowi na
pierwszym spotkaniu w realu??Dlaczego dajecie sie wykorzystywac
czatowym "casanovom"a potem "ladujecie ze zlamanymi skrzydelkami"na
twardej ziemi??Czy nie rozumiecie ze postepujac w ten sposob jestescie
niczym w jego oczach?Ze w ten sposob nigdy nie zdobedziecie jego zaufania?Ze
nigdy nie zostaniecie szczerze pokochane jesli same z siebie zrobicie
schlampe?...ze byc moze zniechecicie i odtracicie od siebie kogos kto was
naprawde szczerze lubi?..to nie jest(mimo tytulu) skierowane do wszystkich
kobiet tu.
Obserwuj wątek
      • Gość: abc_abc Re: Dlaczego jestescie takie wesole i ... IP: *.eastlink.ca 20.04.03, 20:23
        ...chyba zaliczam sie tez do grupy - niektore, bravo zaba.smarty.obornik ! :)))
        O, boze jak ja lubie sie zabawic, szczegolnie na gazeta.forum.pl
        i lubie tez babki lepic w piaskownicy....znaczy dziadkow tez :)))

zabi_obornik napisał:

> a kolega nie pomyslal, ze niektore lubia sie zabawic i nie rzucaja sie w
        > ramiona, bo kochaja, ale bo lubia? nie pomyslal?:)
    • Gość: k2 Re: Dlaczego jestescie takie glupie i ... IP: 213.17.145.* 19.04.03, 07:58
      Lew:))

Ostatnio na tym portalu panuje moda na uwodzenie kobiet , jak sadze nie
      swiadczy to o ich glupocie , ale zapotrzebowaniu na wielka milosc, ktorej nie
      potrafia znalesc w zyciu realnym (jak wiesz nie jest to latwe ). Najwiekszy
      teraz problem to nie pomylic sie w ocenie ktora jest dobra , a ktora zla .
      Zycze Ci zdrowych i wesloych swiat i zeby na twojej drodze nie staly same qrwy
      ( pomijam droge do polski od granicy), kiedys znajdziesz ta jedyna :)))

pozdrawiam k2
        • Gość: k2_i_bledy Re: do She czy jak jej tam IP: 213.17.145.* 25.04.03, 23:01
          Droga she zajmij sie soba i swoimi sprawami , nie interesuje mnie Twoje zdanie
          i trudno mi zaliczyc ciebie do osobob co maja cos do powiedzenia gdyz
          powiewasz na wietrze strasznie :)) a moja ortografia chuj cie obchodzi
          pozdrowienia k2 a czas jaki tu spedzam to moja sprawa na szczescie nie placisz
          moich rachunkow za net wiec powiem ci w spokoju spadowa jeszcze raz postafiam
          Cie sche:))))))
    • Gość: ma Re: Czy to napewno choroba? IP: 213.17.145.* 19.04.03, 07:59
      Lew:))

Ostatnio na tym portalu panuje moda na uwodzenie kobiet , jak sadze nie
      swiadczy to o ich glupocie , ale zapotrzebowaniu na wielka milosc, ktorej nie
      potrafia znalesc w zyciu realnym (jak wiesz nie jest to latwe ). Najwiekszy
      teraz problem to nie pomylic sie w ocenie ktora jest dobra , a ktora zla .
      Zycze Ci zdrowych i wesloych swiat i zeby na twojej drodze nie staly same qrwy
      ( pomijam droge do polski od granicy), kiedys znajdziesz ta jedyna :)))

pozdrawiam k2
      • Gość: Jo Re: Dlaczego jestescie takie glupie i ... IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 19.04.03, 09:41
        :-)

KLask klask kormo ,
        juz masz swoją publicznośc
        :-)
        w mej osobie,

Ale moze inna strona tego przedstwienia...Król pisze bo doświadczył, bo sie
        rzuciły, bo łatwo było,
        a przeciez co przyjdzie łatwo nie cenione jest,
        wiec on ogłasza swój sprzeciw,
        mowi jesteście głupie i koniec
        ja sie z wami nie licze ,ale przeciez to wykorzystuje,
        bo co łatwy chleb tez potrzebny,
        bo chleb codziennie potrzebny nam do zycia,

choc nie mam jak ta jedna bułka z masłem,szyneczką,kiszonym ogórkiem,może
        młodym listkiem sałaty,bułeczka ładnia ,pachnąca ,swieża, nie czerstwa i
        kupiona w dobrym w lokalu do herbaty ,a nie gdzieś w przydrożnej knajpie.

Chciałam dac Ci wyzwanie ,chciałam postawić szacha,chciałam byc poczuł, że my
        takze mozemy sie bawić słowem ,czynami ,możemy trzymac WAS w szachu ,możemy
        przybliżać sie i oddalac ,mozemy grać ,zastawiac na WAs sieci,

ale po co ?Czy Ty lwie to zroszumiesz,
        a może My=one rzucają się na przywitanie ,to wszystko ,rzucają na szyje ,a
        potem oddalają?

jesteśmy głupie i koniec w Twym mniemaniu ,
        nic tego nie zmieni,

a ja kiedyś zapraszam na partyjkę szachów ,
        i by nie było podtekstów www.kurnik.pl

A że uwieść czasem mogę ,a mogę ,ale zapewniam Cię ,ze Kochanego Mężczyznę,
        bo cudze lwy mnie nie interesują!
      • madalenka25 Re: Dlaczego jestescie takie glupie i ... 06.10.03, 13:00
        Dlaczego jesteśmy głupie.. może chcemy zapomnieć.. uwirz mi, że czasem można
        znaleśc na czacie kogoś normalnego kto nie ma czasu w innych miejscach poznawac
        ludzi. Jestem zapracowaną kobietą i czasem mam ochotę na seks.. i nie mam czasu
        na kawki, spotkania tylko po to by spędzić parę miłych chwil i rozładować
        napięcie.. No może miałam szczęście.. że zawsze trafiałam na porządnych facetów
        i z wieloma do tej pory utrzymuje kontakt.. dzięki czatowi znalazłam
        wspaniałego kochanka i dzięki temu jestem szczęśliwa.. oboje znamy zasady tej
        gry i super..
    • wyglodnialy_wilczek Re: Dlaczego jestescie takie glupie i ... 19.04.03, 13:25
      no ja chcialem powiedziec ... wilczynski uwielbia babeczki rzucajace sie na
      szyje i przy tym nie traci dla nich szacunku a juz na pewno zaufania, a to
      szlau ... cos tam to pewnie cos brzydkiego wiec glosno mowic nie bede, ale
      wiekszej bzdury to dawno nie czytalem, kazdy jest kowalem wlasnego losu, ja
      przedkladam 3 minuty szczescia nad 3 godziny cierpienia, moze lew pomysl o tym,

aluzjo rece Ci opadly ... mnie moje uszy i cos jeszcze ale jak napisze to
      powiecie ze "swinia" jestem, a tutaj chodzi tylko o moj wilczy ogon

z pozdrowieniami dla babeczek - wilczek (mozna rzucac sie na szyje ale zeby
      slady szminki nie zostaly na koszuli)
      • Gość: she do robercika: IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.04.03, 23:57
        No i widzisz, wilczku - tak trzymaj. Niech Ci sie rzucaja (bo to z pewnoscia
        mile jest dla obu stron) i niech, na Boga, nie pytaja tylko, dlaczego nie
        dzwonisz :). I niech lipstick-tropow nie zostawiaja ;-). Tego Ci zycze z
        calego mojego duzego serca,
        she_co_sie_czasem_rzuca (ale_nie_na_pierwszym - dopiero_na_drugim_spotkaniu)
    • Gość: SU-ex_nunc Re: Dlaczego jestescie takie glupie i ... IP: *.dip.t-dialin.net 19.04.03, 14:14
      witaj Lew....nie wiem ,czy juz do Ciebie dotarlo ,jak bardzo sie zblazniles.
      Jezeli kiedykolwiek jeszcze ,wpadlbys na pomysl,aby cos podobnego
      nagryzmolic,to prosze ,pisz tylko w Swoim wlasnym imieniu.
      Slowo <Schlampe>,jest nieadekwatne,do wyrazonej przez Ciebie mysli.
      Jezeli nie wstydziles sie napisac tych bredni ,to nie wstydz sie rowniez,
      uzywac polskich okreslen.
      Zanim powiesz ,co myslisz....pomysl co powiesz.

zycze Ci spokojnych i wesolych swiat ,mokrego dyngusa i....mysl pozytywnie,to
      pomaga w zyciu.
    • Gość: lew_ Re: Dlaczego jestescie takie glupie i ... IP: *.proxy.aol.com 19.04.03, 20:05
      Na bardzo glupie posty nie odpowiadam....
      Do klesczo:Masz racje..dobrze trafiles
      Do Wilczka:..rozczarowales mnie ...i po 3 minutach "szczescia"jestes gotowy??:))
      Do gregorij:pojecia nie masz..twoja ironia mnie smieszy
      do k2:dzieki za zyczenia wielkanocne..to bie oczywisicie te to samo zycze..a
      z tymi q....to masz racje..niestety
      ..ja niech chce zadnej kobiecej macho:)i czy sie zblaznilem czy nie to
      tylko moja sprawa:)..mowie to co mysle w przeciwienstwie do innych
      ...i robert niechodzilo mi o zwykle rzucanie sie na szyje..tylko o cos wiecej.
      ale zawsze juz byli faceci co to lubia byc tym "50"..:))ja do ´nich niestety
      nie naleze:)
    • Gość: marcia Re: Dlaczego jestescie takie glupie i ... IP: *.ols.vectranet.pl 20.04.03, 17:56
      Lew ma poniekad racje, sa kobiety/dziewczyny kore staraja sie poprzez
      internetowe znajomosci podbudowac poczucie własnej wartosci, atrakcyjnosci.
      Wielokrotnie maja problemy z nawiazywaniem znajomosci w codziennych kontaktach.
      Siedzac przed komputerem ukrywaja swoj wyglad, rumieniec, przykre nawyki, wiec
      gdy po drugiej stronie znajdzie sie ktos, kto zaczyna je doceniac, czuja ze
      powinny wykorzystac "okazje", za wszelka cene zatrzymac przy sobie "ktosia".
      Znam pare takich kobiet, sa one na ogol bardzo wrazliwymi, romantycznymi
      kobietkami. A ich desperacja w kontaktach z mezczyznami nie ogranicza sie tylko
      do internetowych spotkan, kazde wyjscie do klubu uwienczone seksem z "pierwszym
      lepszym" jest uznane za udane. A nastepnego dnia sa lzy, pytania "dlaczego nie
      dzwoni" i wstret do samej siebie.
      To rzeczywiscie godne pozalowania, ale, lew, one sa dorosle i tak jak Ty maja
      wlasna wole ;-).
      Nie chcialabym tu ogolniac, sa oczywiscie kobiety o ktorych wspomina zaba i to
      oczywiscie ich sprawa jezeli sex z nowo poznanym mezczyzna sprawia im
      przyjemnosc.Przeciez to kazdego prywatna sprawa kogo wpuszcza do lozka.
      • kakaron Re: Dlaczego jestescie takie glupie i ... 20.04.03, 18:13
        Marcia, moja slodka Marcia, obiekt moich lozkowych westchniec ... szkoda
        malenka ze nie pamietasz juz, jak bylas na kazde moje zawolanie i te telefony
        z pytaniami, czemu do mnie nie dzwonisz, czemu???? Ale widocznie Ty nalezysz
        do tych nielicznych, wrazliwych

Gość portalu: marcia napisał(a):

> Lew ma poniekad racje, sa kobiety/dziewczyny kore staraja sie poprzez
        > internetowe znajomosci podbudowac poczucie własnej wartosci, atrakcyjnosci.
        > Wielokrotnie maja problemy z nawiazywaniem znajomosci w codziennych
        kontaktach.
        >
        > Siedzac przed komputerem ukrywaja swoj wyglad, rumieniec, przykre nawyki,
        wiec
        > gdy po drugiej stronie znajdzie sie ktos, kto zaczyna je doceniac, czuja ze
        > powinny wykorzystac "okazje", za wszelka cene zatrzymac przy sobie "ktosia".
        > Znam pare takich kobiet, sa one na ogol bardzo wrazliwymi, romantycznymi
        > kobietkami. A ich desperacja w kontaktach z mezczyznami nie ogranicza sie
        tylko
        >
        > do internetowych spotkan, kazde wyjscie do klubu uwienczone seksem
        z "pierwszym
        >
        > lepszym" jest uznane za udane. A nastepnego dnia sa lzy, pytania "dlaczego
        nie
        > dzwoni" i wstret do samej siebie.
        > To rzeczywiscie godne pozalowania, ale, lew, one sa dorosle i tak jak Ty maja
        > wlasna wole ;-).
        > Nie chcialabym tu ogolniac, sa oczywiscie kobiety o ktorych wspomina zaba i
        to
        > oczywiscie ich sprawa jezeli sex z nowo poznanym mezczyzna sprawia im
        > przyjemnosc.Przeciez to kazdego prywatna sprawa kogo wpuszcza do lozka.
    • Gość: lew_ Re: Dlaczego jestescie takie glupie i ... IP: *.proxy.aol.com 20.04.03, 19:07
      Su...a w czymi imieniu mowie jeszcze twoim zdaniem??..i wyjasniam ze
      slowo "schlampe" ma w jezyku niemieckim dwojakie znaczenie..moze oznaczac
      zaniedbana kobiete..albo jest to najlagodniesze okreslenie k......po zatym
      chcialbym dodac ze jak pisze marcia kazdy ma wlasna wole to jednak tu pytam
      sie :Dlaczego bedac taka kobieta i spotykajac faceta ktorego chcialoby sie na
      stale...naraz udaje sie SWIETA????..o to jest pytanie
    • Gość: Peter.Steele Re: Dlaczego jestescie takie glupie i ... IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 20.04.03, 19:38
      kady luibi byc podziwiany i w jakims stopniu kochany. moze w zyciu jakisnie
      umieja tego zrobic, a na czacie znjdzie sie ktos kto powie mile slowo.
      ucaluje , przytuli. A jak wejda uczucia w gre to moznapowiedziec, ze
      ta "zabawa" wymyka ie spod kontolii, i jesli trafi sie na nie odpowiednia osobe
      to dochodzi do wielkich zranen, i z "boga " leci siejak irak w dół. po czym
      nastepuje wielekie rozczarowanie i ból. To jest wtedy njgorsze.
      moze powiem uwazajcie i dozujcie słowa, bo słowa czasem mog zabic.
      A z ewentulnymi problemami (kontakt z druga osobą w zyciu) to róznie bywa.
      Dlatego tego nie bede uogólniał
    • aluzja Re: Dlaczego jestescie takie glupie i ... 20.04.03, 21:05
      No ja się już niby wypowiadałam na ten temat. Ale, że ja blondynka, to może nie
      zrozumiałam instrukcji lwa i mi trzeba to jeszcze raz wyjaśnić - czyli się mogę
      rzucać na pierwszym spotkaniu randkowym każdemu facetowi poza tymi co z czata
      są? To mam się pytać przed randką czy w trakcie czy on aby nie czatuje, a potem
      (jak odpowiedź negatywna) to łup na niego? I jak on nie z czata to nie będe
      cierpieć? Proszę o wyjaśnienia
      aluzyjka
      P.S. I jeżeli na czacie same takie nieczułe co to rozkochują i serca łamią i co
      im się w ramiona rzucać nie można, to autor co się do jego wypowiedzi
      ustosunkowuję (o stosunkach lew też coś pisał?) postępuje zgodnie z zasadą -
      kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem czy wręcz odwrotnie? Bo ja
      blondynka i wybaczcie, że już nic nie rozumiem :-)
    • Gość: marcia Re: Dlaczego jestescie takie glupie i ... IP: *.ols.vectranet.pl 20.04.03, 21:21
      Nie rozumiem skad sie bierze Wasz ironiczny ton w stosunku do postu lwa.
      Poruszyl bardzo wazna i niestety rzeczywista kwestie. Doskonale rozumiem co
      chcial nam lew zaintonowac, a Wasze odpowiedzi swiadcza o tym ze jest to bardzo
      drazliwy dla was temat.
      Aluzjo, przeciez wiemy ze nie chodzi tylko o relacje Internet-real. Pewien
      problem stanowi brak szacunku niektorych kobiet do wlasnego ciala. Wielokrotnie
      nie potrafia wyczuc granic w kontaktach z mezczyznami i pielegnuja
      stereotyp "łatwej panny".
      Kobiety swiadome swojej wartosci wiedza ze "najszybciej goni sie to co
      ucieka" :-)).
      • Gość: she do marci: IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.04.03, 23:59
        Marcia - bardzo ladnie mowisz o szacunku do wlasnego ciala. I zgadzam sie, ze
        to prywatna sprawa, kogo sie wpuszcza etc... Ale nie tu! Na czacie gazety nie
        ma prywatnych spraw - sa tylko prywatne_do_czasu. Pamietaj o tym, bos
        dzierlatka jeszcze. Najprawdopodobniej jesli rzucisz sie komus na szyje
        (niewazne czy na pierwszym, czy na siodmym spotkaniu), wkrotce stanie sie to
        publiczna tajemnica. Na pocieszenie powiem Ci, Marteczko, ze sa tu wsrod nas
        ze dwa-trzy chlubne wyjatki, ale im to bym sie raczej na szyje nie rzucala ;-
        ).
    • k2ki Re: Dlaczego jestescie takie glupie i ... 20.04.03, 21:28
      Lew daj spokuj tym kobieta , kobiety nie zmienisz . Moze kiedys trafisz na
      wspaniala kobiete ktora cie pokocha takiego jakim jestes , A JESTES FAJNYM
      FACETEM :)) a co do czatu i problemu z tym wszystkim co sie tu dzieje jest to
      maly czat , w ktorym dziala poczta pantoflowa i kazdy wie o wszystkim
      wszystko , a tak naprawde nie wie nic Wez pod uwage onet lub wirtualna tam w
      jednym pokoju siedzi 200 osob i kazdy zajmuje sie pierdolami nie wkracza w
      czyjes zycie a nasz czat to wylegarnia klamstwa obludy i reszty tego gowna (
      nie chce nikogo obrazic) pozdrawiam ciebie i wszystkich innych czatownikow
    • Gość: sza.raczek Re: Dlaczego jestescie takie glupie i ... IP: *.skierniewice.cvx.ppp.tpnet.pl 20.04.03, 22:56
      Lew, głupi to Ty sam jesteś. Przeczytałam te Twoje wypociny a ponieważ ja też
      baba to podobno to i do mnie. Chcę Cię uprzejmie poinformować, że spotkałam już
      kilku facetów tutaj poznanych i żadnemu jakoś się na szyję nie rzuciłam.
      Zastanów się więc następnym razem jeśli kierujesz coś "do wszystkich kobiet tu".
      Hm, nawet mi się Ciebie pozdrawiać nie chce...
    • Gość: she A do lwa mam... IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 21.04.03, 00:00
      ...kilka pytan:
      1) Czy (a raczej dlaczego) Twoje zarzuty dotycza wylacznie kobiet poznanych NA
      CZACIE? To jakas inna "kategoria"? Pozostalym wybaczasz taki "schlamping"?
      2) Na jakiej podstawie zakladasz, ze one_rzucajace_sie_a_czasem_cos_wiecej
      licza w rewanzu na jakas wielka milosc, w dodatku szczera?
      3) Ile kolega lion ma latek?
      4) Czy Pan Lew to przypadkiem nie jest MSŚ? Co to za dyskryminacja plci, ha?!!!
      5) Wesolego jajka!

Twoja(?) she
    • Gość: lew_ Re: Dlaczego jestescie takie glupie i ... IP: *.proxy.aol.com 21.04.03, 11:54
      Mysle ze oprocz kilku osobo (senne.marcia,k2,czesciowo takze she)zadna inna
      osoba tak naprwde nie zrozumiala w sweoim zacietrzewieniu o co mi chodzilo.
      Wyjasniam wiec ze napisalem wyraznie ze nie Do Wszystkich kobiet jest to
      skierowane(np szaraeczek uciekajac przed mysliwym zauwazyl po niewczasie:)
      i szaraczku moge sobie goopi byc(dla ciebie)
      Aluzyjko droga Ciebie wybaczam (zes nie zrozumiala)bos blondynka choc ciemna:))
      Marcia -moge tylko powiuedzic Ci:Brawo brawo:) zrozumials co do joty:) i masz
      absolutna racje
      Kochana(?)she:)) chodzilo mi nie tylko o ko´biety z czatu to jasne..ale
      poniewaz w realu trudno by to bylo o tym napisac np (na scianie ??)wybralem
      czat (forum)i ze cos wiecej czasami jest/bylo w toku musi ci wystarczyc fakt
      ze ja o tym wiem:)co do mojego wieku to nigdy z tego nie robilem
      tajemnicy...lew_walesa sie juz po sawannie od 31 lat:))i co to ma za
      znaczenie?czy tylko 20-latki chca porzadna kobiete??
      ...a moja mozesz byc :))o ile jestes"super kobieta" pod kazdym wzgledem:)
      ...i nie dyskryminuje zadnego choc inna miare przyklada sie do faceta a inna
      do kobiety:)
      ...to jednak boli jesli sie okazuje ze kobieta ktora sie uwazalo za
      porzadna..w rzeczywistosci jest latwa(albo byla latwa)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka