Dodaj do ulubionych

Napady szybkiego bicia serca

10.01.16, 15:37
Witam. Mam 35-lat. Jakies pol roku temu miałam napad szybkiego bicia serca, ogladalm wieczorem serial i tu nagle serce zaczelo walic jak szalone ,mnie scielo nie mogłam się ruszyc, kazałam mezowi dzwonic po karetke, ale kazali mi się uspokoić i tyle...po około kwadransie przeszlo, potem zrobilo mi się zimno i drzalam. Wybralam się do kardiologa-dostałam skierowanie na holter, badania...Wszystko wyszlo ok-tarczyca, wyniki kwi, EKG, holter tez w porzadku poniewz podczas tej doby nie miałam napadu...Dostalam Metocard 50 2x po pol tabletki...Dodam ze mam niskie ciśnienie krwi-zawsze poniżej 110\70a teraz to mam po metokardzie 94/62 a pils 62do 70 i warto dodac ze nigdy nie miałam problemów z sercem, ale mam 7-letniego syna niepełnosprawnego-choego na padaczke genetyczna-siedze z nim ciagle w domu,teraz testujemy nowy lek po którym jest znacznie gorzej wiec mam sporo stresu. Myslalam o sporcie-od pol roku chodze na basen , pare dni temu bylam na crossgym, ale dostałam taki wycisk, ze już 3 dzień mnie wszystko boli. Czekam od 2 miesięcy na badanie-stymulacji przezprzełykowej serca-chcą mi wywolac napad by sprawdzić jak się ono zachowuje, ale lekarze maja czas i nikt nie dzwoni by mnie zapisac na to badanie...
Pytanie:czy ktoś ma podobnie? Jaki sport najlepiej?
Obserwuj wątek
    • stracatella Re: Napady szybkiego bicia serca 15.07.16, 00:40
      Myślę, że masz szczęście że ktoś w ogóle bierze pod uwagę możliwość sprawdzenia co ci dokładnie dolega. Ja się męczę już 9lat i nie trafiłam na lekarza który by się przejął. Jak idę prywatnie to dostaje leki /trochę w ciemno bo moja napadowa arytmia nie została zarejestrowana/ jak na NFZ to tylko lekarz pyta czy kiedyś zemdlałam. Jak nie to do zobaczenia za pół roku...
    • ewek87 Re: Napady szybkiego bicia serca 31.05.17, 23:24
      Przy chorobie serca warto uprawiać sporty ale nie jakoś bardzo obciążające czyli np rower, basen itp spacer to tez sport. Sama mam problemy z sercem i codziennie po wysiłku sprawdzam swoje ciśnienie itp .Pomaga mi to sprawdzić czy wszystko ze mna ok. Warto zaopatrzec się tez w dobry ciśnieniomierz : kredos.pl/cisnieniomierze/cisnieniomierz-omron-mit-elite-specyfikacja. Wiele teraz inwestuję w taki sprzęt medyczny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka