Dodaj do ulubionych

Operacja serca, pragnienie dziecka. Pomocy!

04.08.19, 16:54
Witam wszystkich. Jako małe dziecko przeszłam operacje ASD II (udana).Poza tym zdiagnowowano u mnie wypadanie płatka. Nieduże 1/2 stopień.
Obecnie mam 32 lata i 3 letniego synka. Jakiś rok temu po kolejnej wizycie u kardiologa i usłyszeniu, że nie jestnajgorzej postanowiłam pójść do innego (ciągle kołatania serca,skrzypienie serca). Tam dowiedziałam się, że wypadanie płatka jest dość spore i skoro dodatkowo odczuwam coś to warto się zoperować;/ Byłam załamana. Szukałam więc innego kardiologa, który może pwie coś wiecej na ten temat. Pojechałam 600km do specjalisty, gdzie też się dowiedzialam o operacji. Niby nic pilnego, niby nie jest tak zle ale wypadanie spore (wymiary serca ok). Zalecil plastyke zastawki. Nie wiadomo czy uda się podreoerowac moją czy konieczna bedzie metalowa;( Póki co jest spora szansa na pierwszą opcję. Strasznie się boję. Jak wróciłal do mojego stago kardiologa i mu odpowiedziałam to pokrecił nosem, że to za szybko chyba na operacje, ale nie specjalizuje się w zastawkach więc nie będzie decydował.
Boje się, że operacja się nie uda (podwyższone ryzyko mam), że umrę, że po operacji nie będzie kolejnego dziecka... Ktoś miał podobną sytuację? Ktoś może mi coś napisać, nawet nie iwem co bym chciała usłyszeć;/
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka